Izskaitļo savu karmisko parādu pēc dzimšanas datuma un uzzini, kas tu biji iepriekšējā dzīvē.

Advertisement
Advertisement

Neviens nevar pierādīt dvēseles eksistenci, bet karmas eksistencei tic gandrīz visi. Kad dari apzinātu stulbību, šķiet, ka kaut kāds augstāks spēks cenšas tevi apstādināt, bet vēlāk jūti sirdsapziņas pārmetumus.


Gadās arī, ka centies palīdzēt svešiniekam, kad viņš tev to nav prasījis. Visu to ezotēriķi sauc par karmas ietekmi.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Karmiskais parāds

Numeroloģijas sekotāji (tādas sistēmas, kurā eksistē mistiska skaitļu saistība ar fizisku objektu) ir pārliecināti, ka katra cilvēka liktenis ir noteikts jau iepriekš, bet to uzzināt var, nosakot savu karmisko ciparu. Tas pa tiešo saistīts ar cilvēka pilno dzimšanas datumu. To uzzinot, tu uzzināsi savu karmisko parādu.
To izskaitļot nav sarežģīti, pietiekoši zināt dzimšanas datumu un prast saskaitīt vienkāršus skaitļus: pie dzimšanas dienas skaitļa pieskaitīt mēneša skaitli un pieskaitīt katru dzimšanas gada skaitli.

Piemēram: dzimšanas datums 11. februāris 2001.gads. Tad karmiskais skaitlis tiek sarēķināts šādi: 11+2+2+1=16.
Izņemot likteņa noteikšanu, šis skaitlis apzīmē arī karmisko periodu. Dotajā gadījumā cilvēka dzīvē pēc katriem 16 gadiem notiks kardinālas izmaiņas.
Lietojot doto formulu, aprēķināt karmisko parādu grūtības neradīs. Bet kā gan atšifrēt savu likteni? Priekš tā mēs atkal vērsīsimies pie numeroloģijas, kura paskaidro, ko nozīmē katrs karmiskais skaitlis. Tāpat var aptuveni noteikt, kas cilvēks bija iepriekšējā dzīvē.

Pirmais līmenis

Šiem cilvēkiem lemts nodarboties ar parastām zemes lietām. Visi mēģinājumi mainīt pasauli ne pie kā laba nenovedīs, tāpēc izvairies no rakņāšanās sevī.

11
Acīmredzami iepriekšējā dzīvē tu izdarīji noziegumu vai nodevi tuvus cilvēkus. Dzīves ceļā būs daudzi šķēršļi. Atrast uzticamus cilvēkus nebūs vienkārši.

12
Тu biji prasmīgs intrigants, tagad maksā par saviem nedarbiem. Neiesaisties intrigās. Izvairies no dalības politiskās organizācijās, jo tas nenesīs panākumus. Var būt sarežģījumi ģimenē, savstarpēja necieņa, strīdi.

17
Iepriekšējā dzīvē tu biji nabadzīgs vīrietis ar daudziem kaitīgiem ieradumiem. Tagad tu nepaliksi vienatnē, bet dzīvē un karjerā tevi pavadīs veiksme.
Otrais līmenis

Šie cilvēki kļūs par paraugu, tāpēc tiem jāpievērš uzmanība intelektuālai un fiziskai pilnveidošanai.

20
Iepriekšējā dzīvē tu biji bagāts, bet to ieguvi negodīgā ceļā. Tagad tev nāksies attīstīt sevī cilvēkmīlestību un cīnīties ar pastāvīgām dzīves nedienām.

21
Тu agrāk smagi strādāji un visu dzīvi saglabāji uzticību vienai sievietei. Tev ir laba karma un visur pavada veiksme. Tu reti atpūties, bet ja slinkosi vēl mazāk, tad gūsi panākumus it visās lietās.

22
Iepriekšējā dzīvē tu biji nelaimīga sieviete no darbaļaužu vidus un dzīvoji no zagšanas. Tagad tev piemīt uzticēšanās un labsirdība, kuras izmanto apkārtējie. Esi piesardzīgāks.

23
Agrāk tu biji skaista, bet vientuļa sieviete. Tagad liktenis ir labvēlīgs pret tevi. Tu vari izveidot labu karjeru, atbilstoši pacenšoties.
24
Iepriekšējā dzīvē tu nodarbojies ar mākslu un biji stipras ģimenes daļa. Ja nedarīsi ļaunu, tavs dzīves ceļš būs viegls un laimīgs.

25
Тu biji dižciltīgas dzimtas sieviete, kuru ar varu izdeva pie vīra. Tagad tu proti mācīties no kļūdām un neatkārtot iepriekšējās neveiksmes.

26
Tev nācās būt par ārstu, kurš pieļāva liktenīgas kļūdas. Šajā dzīvē nāksies pārdzīvot ne mazums vilšanos. Apkārtējie centīsies tevi piemānīt, tāpēc esi uzmanīgs.

28
Iepriekšējā dzīvē tu izdarīji pašnāvību mīļota cilvēka dēļ. Tagad tev ir nemierīgs liktenis. Tu vēlies pretoties ne tikai sabiedrībai, bet arī katram pretimnācējam.

29
Agrāk tu nodarbojies ar netīrām lietām. Tagad tevi gaida ne mazums pārbaudījumi. Satiksi negodīgus cilvēkus uz katra soļa. Pacenties ātrāk atrast radniecīgu dvēseli, citādi vari visu dzīvi nīkt vientulībā.
Trešais līmenis

Šī līmeņa pārstāvjiem lemts mācīt citus cilvēkus, nodot viņiem savu pieredzi. Tāpēc viņiem daudz laika jāvelta apmācīšanai.

30
Iepriekšējā dzīvē tu cieti no nopietnas atkarības (alkohols vai narkotikas), turklāt pats būdams radošas profesijas pārstāvis. Tagad tava laime ir tieši atkarīga no tavas rīcības, tāpēc domā ne tikai par sevi, bet arī par cilvēkiem visapkārt.

31
Тu agrāk biji aktieris vai muzikants, bet šajā dzīvē tu vari kļūt par pazīstamu sabiedrisko darbinieku. Taču personīgajā dzīvē uz laimi cerēt grūti.

32
Тu biji ceļotājs, kurš tā arī nenodibināja ģimeni. Tagad tev ir labas iespējas izveidot labu karjeru. Tev ir daudz labu draugu un paziņu, bet pārstāj dalīties ar viņiem par saviem plāniem, citādi nepaliks iespējas panākumiem.

34
Iepriekšējā dzīvē tu biji karavīrs, kurš krita cīņas laukā, tā arī nepaspējis izveidot ģimeni. Tagad apmēram līdz 35 gadiem tu cīnīsies ar grūtībām, bet pēc tam viss nokārtosies. Tev izdosies kļūt materiāli nodrošinātam.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019