Vai zini tu, ka sveci nedrīkst aizdedzināt no blakus stāvošās? Iemesls mulsinošs!

Advertisement
Advertisement

Ticīgie cilvēki nāk uz baznīcu kā uz vietu, kur viņi var attīrīt savas domas, dvēseli, bet kādi nāk tikai lielos svētkos. Taču ir ļaužu kategorija, kuri atnāk uz šo gaišo vietu, lai nomestu uz citiem savas nelaimes vai savās dusmās uzlikt lāstu vairāk veiksmīgiem. Tam piekrist vai nē – personīga darīšana.

Raksta turpinājums
Lai cik tas skandalozi un absurdi tas neskanētu, bet arī baznīcā var uzdurties raganai vai enerģētiskam vampīram. Katrā ziņā, daudzi cilvēki to apgalvo. Ir daudz ticējumu par šo tēmu. Mēs pastāstīsim par iespējamo raganu uzvedību, lai tu varētu pasargāt sevi un tuviniekus no iespējamām nelaimēm.

Šim rakstam ir informatīvs raksturs un nevajag ņemt pārāk tuvu pie sirds doto informāciju, jo nešķīsto spēku eksistences faktus pierādīt nav iespējams. Bet daži cilvēki apgalvo, ka kļuvuši par burvju upuriem tieši tādā veidā, tā ka mēs nolēmām veltīt uzmanību šim jautājumam. Jo - brīdināts, tātad, bruņots.
Kā uzvesties baznīcā

Lai baznīcā justos pārliecināti un zināt, kā pareizi uzvesties šajā vietā, ko un kad darīt, mēs iesakām tev konsultēties tieši ar mācītāju nevis ar vietējām tantiņām. Bet tajā pat laikā mēs tev izstāstīsim, ko `ļaudis runā`.

Pirms ieejas baznīcā, var iedot žēlastības dāvanas lūdzējiem, to darot, pie sevis saki: `Lai netop trūcīga roka devējam`. Izejot to darīt nevajag, jo kopā ar naudu tu atdod to, pēc kā nāci, ko lūdzi Dievam un svētajiem.

Runā, ka atpazīt raganas un burvjus var pēc vairākām pazīmēm. Atrodoties baznīcā vai tai piekļautā teritorijā, pievērs uzmanību cilvēkiem, kuri stāv tev apkārt. Raganas un burvji cenšas sakrustot roku pirkstus vai pašas rokas tā, lai kreisā roka atrastos uz labās. Baznīcā viņi stāv tādā veidā, lai mugura vienmēr būtu piesegta no altāra. Bet iziet no baznīcas cenšas pēc iespējas lēni un atmuguriski.
Vēl viens svarīgs moments: baznīcā tevi var apiet pret pulksteņa rādītāja kustības virzienu, iebakstīt ar roku, pēc tam nostāties aiz muguras, lai izsūktu tev enerģiju. Ja kas tāds noticis, tad tūlīt pat, nekautrējoties, pieskaries šim cilvēkam ar kreiso roku, lai lāsts aiziet atpakaļ.

Īpaša uzmanība jāvelta svecēm, jo tieši ar to palīdzību raganas bieži veic savus rituālus. Par to ir daudz ticējumu, par kuriem mēs tev pavēstīsim.

Kā pareizi izmantot baznīcas sveces

1. Daudzi iesācēji nezin, kur nolikt iedegto sveci. Pie tāda cilvēka obligāti pacentīsies pieiet ragana vai burvis ar padomu. Cilvēkam saka: `Noliec sveci un ej no baznīcas ārā atmuguriski`. Ja tu tā izdarīsi, tad uzliksi sev lāstu.
2. Baznīcā nav vēlams sveci aizdedzināt ar sērkociņu vai šķiltavām, tā jāaizdedz pie eļļas lampiņas, kura deg centrā. Nekādā gadījumā neaizdedzini savu sveci no blakus stāvošās, lai nepiesaistītu sev svešas problēmas. Tāpat neļauj citiem aizdedzināt no savas, lai viņi neatņemtu tavu laimi.
3. Neatej no savas sveces, kuru noliki par labklājību līdz tam laikam, kamēr nodegs tās lielākā daļa. Tādēļ, ka to var vienkārši aizvākt un nolikt citu.

4. Dzēs sveci pati un dari to ar pirkstiem nevis nopūt.

5. Pievērs uzmanību tādam momentam: tu aizdedzināji sveci, atgāji no tās, bet tā pēkšņi sāka dūmot. Neslinko un paskaties sev zem kājām. Tu vari stāvēt uz nolādētas adatas. Taču, ja skatīties uz lietām reāli, tad tam par iemeslu var būt vienkārši nekvalitatīvs deglis.
6. Kad tu liec sveci par veselību kāda svētā ikonas priekšā un sāc skaitīt lūgšanu, tad neļauj citiem to pārvietot.
7. Seko tam, lai tavu sveci nenodzēstu vai neieliktu citu sveci tās tureklī. Tā parasti grib uzlikt lāstu.
Un nobeigumā. Var rasties tāda situācija: tu ej pa ielu gar baznīcu, bet pie tevis pienāk mīlīga večiņa, kura lūdz tevi paskaitīt kupolus. Nedari to! Runā, ka pie vienkupola pareizticīgo baznīcas pārmet vientulību, pie triju kupolu pārmet trauksmi, bailes, problēmas ar likumu, pie pieckupolu – dažādas slimības.
Tas, protams, nenozīmē, ka baznīcai garām jāiet ar līkumu. Tieši pretēji, nāc uz šo vietu, kad vien tev radīsies tāda iekšēja vēlēšanās. Tikai zini, ka ne visiem cilvēkiem ir labi nodomi, bet tāda ir dzīve un tam nav jābūt par šķērsli jebkurām tavām darbībām. Ņem šos padomus vērā, iespējams, kādreiz tie tev palīdzēs. Un neaizmirsti padalīties ar saviem draugiem ar interesanto informāciju soctīklos!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 18:54Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 Aizvakar 21:56Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019