Tests: Izvēlieties gredzentiņu, bet mēs pastāstīsim visu patiesību par jums!

Advertisement
Advertisement

Ļoti daudz par jūsu raksturu var pastāstīt jūsu aizraušanās un gaume. Piedāvājam jums izvēlēties vienu no sešiem gredzeniem, kurš jums iepatikās vairāk par visiem un uzzināt kādas nezināmas rakstura iezīmes tevī slēpjas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Ja jums iepatikās vairāki gredzeni, tad sarindojiet tos no vairāk uz mazāk pievilcīgo. Tā jūs ieraudzīsiet, kādas īpašības jūsos ir vairāk, bet kādas mazāk.

Izvēlieties iepatikušos gredzentiņu!
1. Gredzens

Jūs esiet visai sievišķīga, patīk skaisti krāsoties, ģērbties un taisīt frizūras. Jūs pirmām kārtām izdalīsiet no budžeta naudu jaunai kosmētikai vai kādai sevis kopšanai nevis pārtikas produktiem vai lietai priekš mājas. Tāpat, jums daudz nozīmē ģimene, bet jūs vairāk uzmanības pievēršat vīram nevis bērniem.

Mūsu padoms: cieniet šīs brīnišķīgās īpašības sevī! Tagad taču tik grūti atrast meiteni, kura pratusi saglabāt visu savu sievišķību. Pacentieties nebūt pasīva un neslinkojiet, bet palieciet mierīga un gracioza.
2. Gredzens

Jūsos vienādās daļās dzīvo emocijas ar spīdošu intelektu. Skatoties uz jums, nāk prātā paruna: `Pats seksuālākais cilvēkā – viņa dvēsele`. Katram mirklim jūsu dzīvē ir vērtība un katru jūs pārdzīvojiet nedaudz dziļāk un emocionālāk kā visi pārējie. Tomēr jūs kā neviens cits protiet pārvarēt grūtības. Piedevām jums ir ļoti oriģināla domāšana, savs stils un prasme aizstāvēt savus principus.

Mūsu padoms: izmantojiet savas iespējas par labu sev un cilvēkiem. Un neiedomājieties krist pesimismā, jo visa jūsu būtība – iekšējā brieduma rādītājs.
3. Gredzens

Jūs izvēlaties lakonismu un minimālismu. Kā apģērba stilā, tā arī dzīvesveidā jūs neatzīstiet neko lieku. Jūs ļoti mīliet dzīvi, esiet aktīvi, vienmēr atrodieties kustībā. Tieši tāpēc pat brieduma gados jūs esiet cilvēks `bez vecuma` - bez aizspriedumiem un ar vieglumu dvēselē.

Mūsu padoms: uzturiet līdzsvaru starp pārmērīgu aktivitāti un pašizziņu.
4. Gredzens

Jūs – pati īstākā feja! Jums patīk nodarboties ar rokdarbiem, no parastām lupatām jūs variet pašūt greznu kostīmu bērnam. Absolūti visam jums ir radoša pieeja. Tādu sievieti sev blakus vēlas redzēt vīrieši, kuri vēlas labu ģimeni.

Mūsu padoms: jums ir vajadzīga personīgā telpa, jo iedvesma rodas klusumā. Atbrīvojieties no liekiem darbiem un liekiem cilvēkiem jūsu dzīvē un veltiet laiku sev.
5. Gredzens

Jums ir tērauda raksturs un dzelzs nervi. Jūs jūtiet sevī nevaldāmu vēlēšanos pārvaldīt un paplašināt personīgās robežas. Jums ir ļoti ass prāts, zibenīga reakcija un uzņēmēja ķēriens. Attiecībā uz cilvēkiem jūs izvirziet samērā nopietnas prasības. Varbūt, ne velti, jo jūs vadāties no dzīves pieredzes.

Mūsu padoms: nestrādājiet līdz spēku izsīkumam, laiku pa laikam apstājieties un atpūtieties. Un šajā laikā savediet kārtībā savas domas un mācieties radīt harmoniju.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019