-
- 7606 x
-
https://torno.lv/xqLiSl0
Visi mēs mīlam sastādīt plānus nākotnei, bet vēl vairāk sapņot. Kolīdz vēlamies kaut ko vērtīgu, steidzamies pastāstīt par iecerēto visiem uz pasaules… Steidzam pavēstīt pasaulei par to, ka vēl mazdrusciņ – un mēs kļūsim par vēlamā un kārotā laimīgiem ieguvējiem.
Taču psihologi to darīt neiesaka. Lai kā emocijas neplosītos iekšienē, saka, nevajag ar tiem dalīties. Un, lūk, kāpēc.
Raksta turpinājums
Kā piepildīt vēlēšanos
1. Tu riskē zaudēt enerģiju
Visums – ļoti gudri organizēta substance. Kolīdz mūsos noformējas vēlēšanās, tas sūta mums nepieciešamo enerģiju tās īstenošanai.
Svarīgi saprast, ka Visuma izdalītās enerģijas daudzums ir ierobežots. Tās ir tikai tik, cik nepieciešams iecerētā īstenošanai.
Kad tu aizrautīgi apspried savus plānus ar paziņām vienkārši izklaides pēc, tu iztērē enerģiju pa tukšo. Tā tiek patērēta sarunām nevis rīcībai.
Iecerei ne spēka, ne iedvesmas nepietiek. Lādiņš iztērēts, viss aizgājis vārdos.
2. Neņem vērā zemapziņas nerātnības
Zemapziņa neredz atšķirību starp realitāti un attēliem, kuri rodas mūsu iztēlē. Kad tu tiecies uz mērķi, zemapziņa cenšas tev palīdzēt to sasniegt. Tā meklē sasniegšanas veidus, analizē tos un izvēlās labāko.
Psihologi atzīmē, ka apziņa un zemapziņa ir savstarpēji cieši saistītas. Lai pateiktu zemapziņai, kādā virzienā veikt meklēšanu, speciālisti iesaka vizualizēt savus mērķus.
Tajā pašā laikā, kad tu klāsti savus plānus uz katra stūra, aprakstot iecerēto sapni kā jau piepildītu, smadzenes sāk pret to izturēties kā pret notikušu faktu. Un nesaprot, kāpēc turpināt stādāt pie tā, kas jau ir izdarīts.
3. Aizmirsti par rezultātu
Rīcība ir labāka par jebkādām sarunām. Lai vēlēšanās piepildītos, ir jāpapūlas. Bet, ja runāt, tad tikai par lietu. Bet lielīties labāk pēc tam, kad viss izdarīts.
No otras puses, ja kādu iemeslu pēc tu pārdomāsi iet uz savu mērķi vai atliksi to uz vēlāku laiku, neviens nevarēs tevi apvainot par rezultāta trūkumu un tukšām runām.
Reputācija tiks saglabāta, par vieglprāti tevi nesauks. Īstenosi vienu ieceri un varēsi droši realizēt jaunus plānus un jaunas vēlmes.
Tagad, kad zemapziņas noslēpumi tev atklājušies, pamēģini psihologa padomus pielietot praksē. Bet komentāros uzraksti, kā sanāca.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts