Nobriedušas sievietes mājā nevienam nekad nav jāredz graujošas lietas! To ir 10.

Advertisement
Advertisement

“Ciemos ir labi, bet mājās labāk”, - sacīts zināmajā parunā. Un katra sieviete vēlas izdarīt visu iespējamo, lai dzimtais mājoklis būtu ideāls kā komforta, tā izskata ziņā. Reizēm, lai to panāktu, pietiekoši pareizi organizēt telpu, atbrīvojoties no nevajadzīgiem krāmiem.


Un šodien mēs pastāstīsim par lietām, kuras bojā pieaugušas un patstāvīgas sievietes mājas izskatu.

 

 
Raksta turpinājums
Ideāla māja

Neapšaubāmi, nobrieduša cilvēka mājoklī ir jābūt ideālai kārtībai. Taču regulāra visas mājas uzkopšana top par nogurdinošu un netīkamu nodarbi, īpaši, ja māja piebāzta ar nevajadzīgām lietām, pret kurām saimniece jūt īpatnēju pieķeršanos.
Ātrāk atbrīvojies no šiem krāmiem un tava māja iemirdzēsies jaunās krāsās.

1. Plakāti bez rāmjiem

Protams, novākt no sienām visus iemīļotos plakātus nevajag. Taču plakāti izskatīsies greznāk un bagātīgāk kopā ar rāmi. Turklāt, plakātu pārmērība ir atšķirības pazīme drīzāk pusaudža nevis pieauguša cilvēka mājoklim.
2. Salauzti interjera priekšmeti

Dīvaini, kad nobriedušas un patstāvīgas sievietes mājās stāv galds, kuram vienu kāju aizvieto grāmatu krāvums. Tāda nevērība pieļaujama jaunībā, bet nekādi ne brieduma gados.

3. Mīkstās rotaļlietas

Ja mājā dzīvo pieauguši cilvēki un nav mazu bērnu, tad rūpīgi saliktas uz gultas mīkstās rotaļlietas drīzāk biedēs nekā izraisīs jaukas domas. Jā un pašiem iemītniekiem tādi “rotājumi” diezin vai uzdzīs domas par kaut ko patīkamu.
4. Grīdas matracis

Tā sauktie futoji, kas ir kaut kas vidējs starp dīvānu un parastu matraci, ir populāri Japānā. Pie mums tāda mēbele populāra ja nu pusaudžu vidē. Labāk iegādāties komfortablu dīvānu – ērtu un statusa lietu.

5. Vienreizējas lietošanas trauki

Priekš kam veidot vienreizēju glāzīšu vai šķīvju bezgalīgus krājumus, ja mājās ir parasti trauki? Lieki trauki tikai pavairos mājās nekārtību.
6. Lēti piederumi no dažādiem komplektiem

Galda servēšana izskatīsies nevīžīga, ja tiek izmantoti lēti piederumi, turklāt no dažādiem komplektiem. Labāk iegādāties kvalitatīvu galda piederumu komplektu, kuru nebūs kauns rādīt pat visdārgākajiem viesiem.

7. Vienreiz lietojamās glāzes

Studentu svinības kopmītnēs reti kad iztiek bez plastikāta glāzēm. Pieaugušiem cilvēkiem tādi trauki ir pieņemami, ja runa ir par pikniku vai makšķerēšanu. Taču dzert no plastikāta glāzēm mājās pieaugušiem saimniekiem tik tiešām neklājas.
8. Veca un nekvalitatīva gultas veļa

Klājot gultu sev vai ciemiņiem ar veciem palagiem, saimnieki ekonomē uz komforta rēķina. Vai tad viņi nav pelnījuši gulēt uz kvalitatīvas gultas ar ērtu matraci un patīkamiem uz tausti palagiem? Tas taču ietekmē miega komfortu un pilnvērtību.

9. Мiruši ziedi

Protams, ziedi padara spilgtāku katru mājokli, bet, kad tie stāv jau vairākas dienas, novītuši un zaudējuši pusi ziedlapiņu, tad diezin vai izdaiļo mājas telpas.
10. Nevajadzīga kosmētika

Pat tad, kad beidzas iemīļotā lūpu krāsa, sievietes nesteidzās to izmest, atstājot sev par piemiņu. Tāpat notiek ar pārējo kosmētiku un daudzām citām, nederīgām lietām.

Daudz vienkāršāk izveidot ideālu vietu dzīvošanai, kad dzīvojamā telpa ir atbrīvota no krāmiem. Tie taču nevairos harmoniju nobriedušas un patstāvīgas sievietes mājai.

Bet ideālā mājā viss ir atkarīgs no sīkumiem. Nedaudz nekārtības vienā istabā, nedaudz citā. Un savās mājās sāc justies neomulīgi. Atceries, ka ideāls dzīvoklis – vieta, kur nav nekā lieka.

Bet kā tu veido mājas omulību?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024