Nekavējoties izlasi šo rakstu, ja pamanīji tādu pašu aplikumu sev uz mēles!

Advertisement
Advertisement

Lai cik sabalansēti mēs neēstu un, lai cik veselīgs nebūtu mūsu dzīvesveids, tas nepasargās no toksīniem, kuri nokļūst organismā no ārienes.

 

Šlakvielu veidošanās notiek paša organisma dzīvības funkciju rezultātā un tiek uzskatīta par normālu procesu. Cita lieta, ka ne visiem ekskrēcijas sistēma spēj izvadīt šīs indes, kas noved pie to uzkrāšanās.

Raksta turpinājums
Organisma attīrīšana no šlakvielām un toksīniem

Intoksikācija, par kuru šeit būs runa, - pakāpeniska un tai ir hroniskas iezīmes. Brīžiem veselības pasliktināšanos saista ar visu ko, bet nekādi ar organisma aizsērēšanu. Pievērs uzmanību šīm organisma aizsērēšanas pazīmēm ar šlakvielām, lai laicīgi varētu sākt rīkoties.
Šlakvielas un toksīni organismā

1. Spēku zudums
Kādā stāvoklī tu pamosties no rītiem? Ja tavs rīts no dienas dienā ne visai možs, pat ja miegs ir bijis pilnvērtīgs, bet citu sūdzību par veselību nav, visdrīzāk, tavs organisms ir piesārņots.

2. Biežas galvassāpes
Biežas galvassāpes bez iemesla (spiediena maiņa, traumas un citi galvas smadzeņu bojājumi) var liecināt par to, ka organisms netiek galā ar dzīvības funkciju gala produktu izvadi.
Piesārņotas asinis mazāk barojošas un biezākas, kas kavē tās pārvietošanos pa asinsvadiem, izsaucot galvassāpes.

3. Diskomforts zarnu traktā
Aizcietējumi, meteorisms, diareja – sadalīšanās produktu uzkrāšanās ticama pazīme. Aizsērējušais zarnu trakts slikti izvada fekāliju masas un slikti uzsūc barības vielas. Rezultātā pārtikas paliekas faktiski pūst, indējot organismu vēl vairāk.
4. Pastiprināta svīšana, nepatīkams aromāts
Āda – pats lielākais izvades orgāns. Ar sviedriem no organisma iziet amonjaks, urīnviela un citas dzīvības funkciju paliekas.
Kad organismā ir toksīnu pārbagātība, sāk darboties procesi, kuriem jāveicina to izdalīšanās ( pastiprinās svīšana ). Bet ass sviedru aromāts tieši norāda uz aizsērējumu.

5. Nepatīkams aromāts no mutes
Ja zobi ir veseli, nav problēmu ar smaganām, bet ar smaku no mutes neko nevar iesākt, tiešām vajag vērsties pie speciālista, lai pārbaudītu gremošanas sistēmas orgānus.

6. Mēles aplikums
Balta vai nedaudz dzeltenīga aplikuma veidošanās uz mēles dienas laikā – normāls process. Cita lieta, kad aplikums ir blīvs un slikti padodas notīrīšanai. Tas norāda uz gremošanas sistēmas darbības traucējumiem vai infekcijas slimības esamību.
7. Tauku uzkrāšanās viduklī
Liekais svars – tas jau ir organisma sistēmu bojājumu pazīme. Cilvēkiem ar palēninātu vielmaiņu arī dzīvības funkciju gala produkti izvadās sliktāk. Uzkrājušās šlakvielas vēl vairāk palēnina metabolismu, sanāk noslēgts aplis...

8. Problēmas ar ādu
Dažādu apsārtumu, lobīšanās, piņņu rašanās – visdrošākā zīme tam, ka organismā acīmredzama problēma ar atkritumu izvadīšanu. Un veltīgi ārstēt tos ar ārējiem līdzekļiem, problēma taču slēpjas iekšpusē.

9. Problēmas ar psihi
Nervozitāte, aizkaitinājums, apātija, problēmas ar miegu, var būt pastāvīgas organisma cīņas sekas ar toksiskām vielām. Vēl Hipokrāts atzīmēja, ka cilvēkiem ar aknu un žultspūšļa darbības traucējumiem ( organisma attīrīšanas svarīgākajiem orgāniem ) savdabīgs raksturs. Vai ne no šejienes izteiciens `žultains` raksturs?

Simptomi, augstāk uzskaitītie, - tikai daļa no tiem signāliem, kurus mums sūta organisms. Tajā pašā laikā nav vērts uzreiz ķerties pie gumijas klizmas un rīt caureju veicinošos paciņām!

Turot aizdomas, ka tev ir problēmas ar šlakvielu un toksīnu izvadīšanu, pakonsultējies ar ārstu par nepieciešamību aknu parauga nodošanu un tālāko ārstēšanos.

Būs lieliski, ja arī draugi uzzinās par organisma aizsārņošanās pazīmēm!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024