Dzimšanas datums paredz cilvēka likteni. Kad jūs esat dzimuši?

Advertisement
Advertisement

Gadsimtiem ilgi cilvēki mēģina atklāt likteņa noslēpumus un vismaz mazliet ieskatīties nākotnē. Ja tic astrologam, tad kaut kāda iespēja tomēr ir katram. Saka, ka no dzimšanas datuma ir atkarīgs gan raksturs, gan cilvēka liktenis.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs esam pārliecināti, ka dzimšanas datums iespaido cilvēka likteni tāpat, kā vārds, apkārtne, valsts. Tāpēc, mēs pastāstīsim, ko slēpj sevī dzimšanas datums.
Dzimšanas datuma nozīme

1. Līderi

Šis skaitlis pieder oriģināliem, neatkarīgiem cilvēkiem. Viņi cieši pieturās pie saviem uzskatiem, viņiem ir milzīgs pārliecināšanas spēks. Tie ir sevī ļoti pārliecināti un pašpietiekami cilvēki, tomēr, viņiem ir arī mīnuss. Viņi ir diezgan egoistiski un uzskata savu uzskatu par vislabāko. Bieži ir līdera un iniciatora lomā- viņos ir stiprs novatora gars.
Dzimušie pirmajā datumā ir ļoti izlēmīgi lietās, bet, ne attiecībās. Dažreiz, viņu dabiskais kautrīgums traucē nodemonstrēt visu savu jūtu pilnīgumu un dziļumu pat vistuvākajiem cilvēkiem.
2. Jutekliski cilvēki

Divnieks - līdzsvara un ciešas saiknes simbols. Viņi ir lieliski diplomāti, bieži sabiedrībā ir elitē. Tie ir lieliski biznesa partneri, kolēģi, draugi un dzīves biedri. Un dibināt ar viņiem ģimeni - ir ļoti patīkami. Divnieks - mākslinieku un romantiķu sakrālais skaitlis.Tomēr, šiem cilvēkiem ir arī mīnusi. Viņu pārmērīgais kautrīgums traucē risināt svarīgus uzdevumus. Cita jutekliska rakstura galējība – tendence slīgt depresijā.
3. Nenogurdināmi optimisti

Šis skaitlis dod cilvēkam dzīvesprieku, jautrību, zināmā mērā – bezrūpību. Trešajā datumā dzimst nenogurdināmo optimisti kuri māk būt laimīgi un bauda dzīvi. 3 - neitralitātes un savstarpējas saderības simbols. Cilvēkiem, kas ir dzimuši trešajā datumā ir lieliska humora izjūta. Ir apveltīti ar lielisku intuīciju, pateicoties kurai identificē svarīgākās domas un idejas. Viņiem ir iedzimta intuīcija., tāpēc ir vērts ieklausīties viņu uzskatos.

Bet, skumju brīdī viņi ir tendēti hiperbolizēt pat vismazvarīgākās problēmas un pārdzīvot ļoti spēcīgi. Tāpat, viņi smagi pārdzīvo attiecību pārtraukšanu.
4. Atbildīgi cilvēki

Šajā dienā dzimušie cilvēki ir īsti darbaholiķi. Ar savu darbu viņi spēj nopelnīt solīdu naudu. Darījumu pasaulē viņiem vienmēr ir laba reputācija. Daudzi “četrinieki” tendēti uz precīzām zinātnēm. Šie cilvēki adekvāti attiecas pret jebkurām nelaimēm, uztverot neveiksmi kā neatvairāmu dzīves pieredzi. Viņi skatās uz pasauli bez ilūzijām. Vēl jo vairāk, jebkuri sarežģījumi un šķēršļi ceļā tikai rada viņos azartu un liek, nežēlojot spēkus, par katru cenu panākt vēlamo.
5. Brīvību mīlošas personības

5- numeroloģijā brīvības simbols. Cilvēki, kas dzimuši 5 datumā, avantūristi un aizrautīgi ceļotāji. Bieži vien šī ir ģēniju zīme. Tie, kas piedzimuši 5 datumā, tendēti uz misticismu. Viņi ir ļoti ziņkārīgi un dievina visu noslēpumaino, agrāk neizpētīto un dīvaino. Vienīgais viņu mīnuss – tieksmi ātri izlemt. Nepārdomātība un neiecietīgais raksturs bieži nospēlē ar viņiem ļaunu joku.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 18:54Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 Aizvakar 21:56Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019