Cilvēka iešana reibuma stāvoklī

Advertisement
Advertisement

Ja cilvēks ir rebuma stāvoklī, viņš sevi maz kontrolē un vēl jo mazāk savu gaitu. Skats ir tāds, itkā viņa prātu būtu pārņēmuši svešie.

Raksta turpinājums

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 15:55 05.05R.R.
JĀ.
0 0 22:53 21.04Ziloņmāte
8. Aprīlis ???? Precīzi par mani! ???????????? Paldies! ????????????????????
0 0 21:04 04.04nerss
totālas muļķības ūdensvīram.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2026