6 visbriesmīgākie veidi, kā nopelnīt naudu

Advertisement
Foto: mirror.co.uk
Advertisement

Ļaundari ir gan kino, gan reālajā dzīvē.


Tā saucamie, kino ļaundari atšķiras no tiem, kuri patiesi eksistē, un pirmām kārtām, ar sava nozieguma motīvu.


Ekrāna ļaundariem bieži vien kaut kas nav kārtībā ar smadzenēm, un viņiem novērojama acīmredzama psihiska novirze.


Tāpēc, tā vai cita nozieguma izdarīšanas loģika, bieži vien, neeksistē.


Ja atceras pašus populārākos Džeisona Vurhiza (Jason Voorhees) un Maikla Maijersa (Michael Myers) kinematogrāfa ļaundarus, šī teorija rod apstiprinājumu.


Galveno ļaundari filmas sērijās „Piektdiena, 13.” Vurhiza manjaku - slepkavu un izdomāto negatīvo Maijersa varoni amerikāņu šausmu filmā apvieno neizprotams naids uz visu pasauli.


Viņu rīcība un ļaundarības liecina par acīmredzamām psihiskām novirzēm, kas, savukārt, noved līdz masu slepkavībām un nežēlīgas izrēķināšanās ainām.


Realitātē viss ir pat briesmīgāk, nekā kino: cilvēki ir gatavi uz visu naudas dēļ, viņi izdara briesmīgas lietas naudas dēļ.

 

 

 

Avots: infoniac.ru

Raksta turpinājums
Sērijslepkavu saraksts

1. Džons Džordžs Heigs savu upuru līķus izšķīdināja skābē un zaga viņu īpašumu

Atrodoties cietumā par krāpšanos, Džons Džordžs Heigs (John George Haigh) izdarīja noteiktus secinājumus.
Var pelnīt lielu naudu, netērējot savu dzīvi, sēžot stundām ilgi neieredzētajā ofisā. Pēc idejas, to var iztulkot šādi: „es nogalināšu cilvēkus, un atņemšu viņiem īpašumu”.

Atrodoties savā cietuma kamerā Heigs izstudēja nozieguma sastāva tiesību koncepciju. Topošais slepkava secināja: jūs nav tiesības apcietināt par noziegumu, ja nav pierādījumu, ka noziegums ir izdarīts.
Pēc savas dabas Heigs bija viltīgs cilvēks un interpretēja to šādā veidā: nav līķa, nav pierādījumu.
Pēc šīs pašas loģikas, cilvēku nevar notiesāt par laupīšanu, ja viņš ir iztērējis visu naudu, kuru bija nozadzis.
Izejot no cietuma, Heils nolēma no teorijas pāriet uz praksi un izdarīt izplānoto. Viņš nogalināja vairākus turīgus biznesmeņus.

Savu upuru līķus nežēlīgais slepkava izšķīdināja skābē, bet pēc tam nolēja masu kanalizācijā vannas istabā.
Pēc šo briesmīgo noziegumu izdarīšanas Heigs nolēma izmantot savu neiztērēto falsifikatora talantu: viņš sāka „pārvaldīt” savu upuru biznesu. Visus ienākumus nelietis izmantoja tikai savās interesēs.
Viņš tērēja naudu uz to, lai dzīvotu labklājībā: pirka dārgas mašīnas, apmaksāja dzīvošanu greznās viesnīcās. Heigs ierīkoja labas notekcaurules vannas istabā.

Viņš dzīvoja bagāti, neko sev neatteica, jo ienākumu no upuru firmām ļāva viņam to darīt.
Neskatoties uz šādu neparastu ienākuma avotu, Heigs joprojām tērēja vairāk, nekā pelnīja.
Lai savilktu galus un nomaksāt savus parādus, viņš turpināja nogalināt un cilvēku līķus izšķīdināt skābē.

Tā tas turpinājās līdz brīdim, kamēr policija, beidzot, pievērsa uzmanību esošai sakritībai starp augstākās sabiedrības visu šo pārstāvju pazušanām un ātri augošai Heiga bagātībai. Slepkava tika arestēts. Heigs nopratināšanas laikā apgalvoja, ka ”nav līķa- nav nozieguma”. Tomēr, policistus nepārliecināja tik „pamatoti”slepkavas argumenti.
Neskatoties uz to, ka Heigs neatstāja no savu upuru līķiem jebkādu pierādījumus, izlejot tos kanalizācijas caurulēs, viņu personīgās mantas viņš atstāja sev. Tā bija aukstasinīgā slepkavas liktenīgā kļūda. Tādā veidā, policijai viņš sagādāja nepārprotamus pierādījumus savos noziegumos.
2. Reālitātes šova vadītājs organizēja slepkavības, lai paaugstinātu savas pārraides reitingu

Ideja par nežēlīgu mediju- magnātu, kurš organizē slepkavības, lai paaugstinātu savas pārraides un telekanāla reitingu, ir līdzīga sižetam no filmas par Džeimsu Bondu.

Viņa televīzijas šova popularitāte bija saistīta ar briesmīgu slepkavību sēriju, kuras organizēja, acīmredzami, viņš pats ar mērķi paaugstināt sava šova reitingu pāraides laikam.
Tomēr, tas ir reāls Vollesa Souza dzīves stāsts. Souzs bija pazīstama persona televīzijas aprindās.
Bijušais policijas virsnieks Volles Souzs bija telekanāla Livre īpašnieks. Šovs kļuva diezgan populārs, pateicoties tam, ka viņa uzņemšanas grupa ieradās noziegumā ne tikai agrāk par pārējiem žurnālistiem un citu kanālu darbiniekiem, viņi apsteidza pat tiesībsargājošo iestāžu pārstāvjus.

Briesmīgu ainu ekskluzīvi kadri bija viņa rokās burtiski tūlīt pēc slepkavības pirmajām sekundēm. Pēc tam, kā pilsētā notika sērija dīvainu slepkavību, bet Souza uzņemšanas grupa vienmēr ieradās zibenīgi nozieguma vietā, policijai radās aizdomas.

Bija tikai divi skaidrojumi šādām sakritībām. Vai Souzam bija telepātiskas spējas un viņš varēja paredzēt, ka kaut kur notiek slepkavība, vai arī viņš zināja pirms tam par šīm šausminošām slepkavībām.
Ieinteresējušies par televīzijas programmu, kurā Souzs dīvainā veidā stāstīja par slepkavībām sīkākās detaļās, policija uzsāka izmeklēšanu, kuras gaitā tika apcietināts bijušais šova zvaigznes miesassargs.

Vīrietis atzinās, kā minimums, vienā slepkavībā, kuru viņš izdarīja pēc Souza lūguma. Viņš atzinās, ka šo zvērīgo slepkavību viņš izdarīja ar vienu mērķi: lai paceltu reitingus telekanālam Livre, kura īpašnieks bija Souzs.
Pats Souzs uzstāja, ka viņš nav vainīgs, apgalvojot, ka tas ir viņa nelabvēļu izdomājums. Souzs apsūdzēja Dennisu Farinu, kurš bija konkurējošā telekanāla īpašnieks.

Diemžēl, lieta netika līdz galam atklāta. Souzu hospitalizēja sakarā ar aknu saslimšanu drīzumā pēc viņa aresta. Viņš nomira, nepaspējot stāties tiesas priekšā un pēc sevis atstāja daudzums jautājumu.
Viņa noziedzīgās darbības apstākļi ir neatklāti. Var tikai iedomāties, cik augsti uzlidotu kanāla reitingi, ja viņš tomēr tiktu tiesāts.
3. Elmers Veins Henlijs pārdeva upurus sērijveida slepkavai

Kas var būt briesmīgāks par sērijveida slepkavu? Atbilde ir vienkārša: nežēlīgu, atsaldēto, padibeņu komanda, kas strādā kopā. Viena lieta- psihiski slims vientuļnieks, bet kaut kas cits- līdzdalībnieki, kas palīdz noķert upuri.
Nav nekā briesmīgāka, kad slepkava pārliecina divus jaunus puišus palīdzēt viņam slepkavot un mocīt nevainīgus cilvēkus. Reti bet var dzirdēt par maniaku- slepkavu komandu.

1970-o gadu sākumā 15 gadu vecumā Elmers Veins Henlijs pameta skolu. Lai kaut kā savilktu galus kopā, puisis ar savu skolas draugu Devidu Bruksu iekārtojās darbā vietējā konditorejā, kuras īpašnieks bija Dins Korllu.
Krolls slepkavoja pusaudžu puikas. Lai kā tas neskanētu briesmīgi, bet Henlija darbs bija „piegādāt” upurus nelietim par atsevišķu samaksu. Šajā netīrajā „biznesā” viņu iesaistīja Brukss, kas sen bija pazīstams ar Korllu.
Taisnības labad, vajag atzīmēt, ka pirmo upuri Henlijs atveda nežēlīgajam slepkavam, neaizdomājoties par to, kāds liktenis ir paredzēts nabaga cilvēkam. No sākuma puisis domāja, ka Korlls interesējas par puikām- pusaudžiem ar citu mērķi.

Par katru upuri Korlls maksāja Henlijam 200 dolārus. Tajos laikos puisim no maznodrošinātas ģimenes tā bija tik milzīga nauda, ka viņš aizmirsa par cilvēcību un morālām vērtībām un kļuva par upuru piegādātāju slepkavam.
Nākamajos trīs gados, Henlijs un Brukss atveda slepkavam 27 jauniešus. Viņi iepazīstināja slepkavu arī ar saviem draugiem. Bet asinskārais Korlls maksāja viņiem naudu par katru atvesto upuri. Saņemto „honorāru” Henlijs tērēja narkotikām, pie kurām tas bija pieradis.

Šī asinis stindzinošā stāsta beigas bija negaidītas. Vienreiz uz Korlla dzīvokli Henlijs atveda ne tikai 19-it gadīgo jaunieti Timu Kerliju, bet arī viņa meiteni, tar ko viņu briesmīgi saniknoja. Korlls mēģināja visus noslepkavot. Tomēr, Henlijam izdevās iegūt pisoli un nošaut mocītāju.

No sākuma Henlijs mēģināja puiša klātbūtnē izlikties par varoni – glābēju. Bet muļķis pats sevi nodeva, izsakot puisim, kuram bija paredzēts kļūt par nākamo slepkavas upuri, pretenzijas.
Henlijs paziņoja ka tā vietā, lai saņemtu par Kerliju apsolītos 200 dolārus no Korlla, viņš to bija glābis, tādā veidā zaudējot honorāru.

Visi šie notikumi kļuva zināmi policijai, kas izmeklēšanas gaitā uzzināja par visām Korlla, Henlija un Bruksa sadarbības detaļām.

Abi jaunieši tika notiesāti ar mūža ieslodzījumu.
4. Džons Malounijs:priesteru mednieks

Džons Malounijs dzīvoja Īrijā 18.gadsimtā. Viņam bija diezgan bezjēdzīga un izlaidīga dzīve: dzēra, nodarbojās ar krāpniecību un zādzībām.

Malounijs tika notiesāts uz nāvi sakarā ar zirga zādzību ( tajos laikos tas bija viens no smagākajiem noziegumiem).
Briti, kas tajos laikos kontrolēja Īriju, radās diezgan interesanta ideja, kā savās interesēs izmantot Malouniju. Viņi piedāvāja zirgu zaglim darījumu, pēc kura tas tiks attaisnots un izlaists no cietuma.
Apmaiņai par savu dzīvību viņam vajadzēs uzmeklēt un nogalināt katoļu priesterus renegātus.
Briti par noteica cenu par katru mācītāju, kuri, pēc viņu domām, nodeva katoļus: 100 mārciņas par bīskapa galvu, 20 mārciņas par mācītāju un 10 mārciņas –par mūka galvu.

Būt pakārtam vai arī iznīcināt baznīcas ienaidniekus un vēl par naudu, kuru varēs tērēt iedzeršanai? Izvēle bija smaga. Nav brīnums, ka Džons izvēlējās otro variantu.

Drīzumā, papildus saņemtai naudai viņam tika piešķirts baznīcas vārds Joans Mācītājs. Neskatoties uz to, ka viņam nebija nekādu talantu un spēju, Malounijs cerēja uz savu nelietību, viltību un cinismu.
Džons ar mānīšanos ievilināja savus upurus prasmīgi izliktajās lamatās. Vienu reizi viņam izdevās pārliecināt kādu no mūķenēm, ka viņš mirst, un ka pirms nāves viņam vajag steidzīgi izsūdzēt grēkus.

Nerodoties aizdomām par nelieša viltību, mūķene uzaicināja mācītāju, un kad tas pieliecās, lai uzklausītu „nāvīgi slimā” atzīšanos, Malounijs pieleca kājās un viņu ar nazi nodūra. Pēc tam viņš izdarīja vēl vienu aukstasinīgu slepkavību – nogalināja mācītāju tieši dievkalpojuma laikā.

Džons ļoti labi tika galā ar savu netīro darbu un diezin vai izjuta kaut vai vismazākos sirdsapziņas pārmetumus. Viņš bija pēc izcelsmes īrs un uzskatīja par savu pienākumu nocirst galvas katoļu mācītājiem. Vēl jo vairāk, viņam maksāja par slepkavībām naudu.

Nav brīnums, ka Malounija reputācija bija vairāk kā aptraipīta, jo viņš piepelnījās ar slepkavībām. Daudzi bija uz viņu sadusmojušies, bija arī tādi, kas vēlējās viņa nāvi.

Visbeidzot, Malouniju noķēra sakaitināts vietējo iedzīvotāju bars, kuri piekāva nelieti līdz nāvei un viņa līķi iemeta ezerā.
5. Viljams Palmers indēja cilvēkus apdrošināšanas polišu dēļ

1800.gadā vienā no Anglijas pilsētiņām Radžlijā dzīvoja Viljams Palmers. Viņš strādāja par ārstu. Tomēr, neskatoties uz tik prestižu un labi apmaksātu profesiju, Palmeram bija nopietnas finansiālas problēmas.
Naudas trūkums izskaidrojās ar hronisku atkarību no azartspēlēm. Daudzie parādi viņu nomāca. Tad Palmers nolēma visus indēt, pārdodot cilvēkiem zāļu vietā indi.

Palmera plāns, kā nopelnīt naudu, bija briesmīgs un vienkāršs. Viņš noformēja apdrošināšanas polises uz ģimenes locekļu un paziņu vārda, pēc tam tos lēni indēja, līdz viņi mira un saņēma naudu. No ārsta –slepkavas rokām, mira aptuveni 15 cilvēki.

Pārsteidzoši, ka viņa upuri bija sieva, sievasmāte un paša bērni. Neticas, ka šāds cilvēks reāli ir dzīvojis.
Pēc kāda laika apdrošināšanas kompānijas darbinieki ( nevis policija) sāka apjaust kaut ko nelāgu. Pēc kārtējās Palmera brāļa noslēpumainās nāves, viņam atteica izmaksāt noteikto summu.

Tomēr, tas viņu neapturēja, Palmers pievērsa uzmanību savam paziņam Džonam Kukam, kurš jau bija pārdzīvojis vienu slepkavības mēģinājumu. Otrs noindēšanas mēģinājums izdevās. Palmeram izdevās noindēt draugu ar indi zupas šķīvī.
Pēc kāda laika policija, visbeidzot, savāca pierādījumus, lai Palmeru varētu aizturēt. Ārsts- slepkava bija arestēts.
Trakais ārsts un viņa ļaundarības tā šokēja Radžlijas iedzīvotājus, ka viņi devās pie premjerministra ar lūgumu par pilsētas nosaukuma maiņu. Daudzi baidījās, ka viņu pilsētas nosaukums izsauks asociācijas ar ārsta slepkavībām.
Ierēdnis atbildēja, ka dos savu piekrišanu, ar noteikumu, ka pilsēta tiks nosaukta viņam par godu. Tomēr, pēc likteņa ironijas premjerministru sauca Lords Palmerstons ( gandrīz kā Palmers). Tāpēc pilsētniekiem bija jāatsakās no idejas pārdēvēt pilsētu.
6. Metjū Hopkins uzmeklēja un nogalināja „raganas”

Anglijai 17. gadsimtā tā saucamās raganu medības bija diezgan ierasta lieta. Kā saka, ja ir noiets, tad būs arī piedāvājums.

Nav brīnums, ka vienmēr atradīsies kāds, kam gribēsies piepelnīties ar to, kas ir aktuāls uz šodienu valstī.
Tajos laikos atradās cilvēki, kuri izdomāja, kā iegūt finansiālu labumu un labi nopelnīt ar asiņainām raganu slepkavībām, kas notika ar baznīcas atbalstu. Piemēram, Metju Hopkinss pieteicās atbrīvot angļus no nelabā un ļauno raganu burvestībām.

Saucot sevi par „Raganu galveno mednieku”, viņš pelnīja sev iztiku ar to, ka uzmeklēja un nogalināja sievietes, kuras uzskatīja par raganām.

Hopkinss ceļoja pa visu Angliju, apmeklēja ciematus, katrā no tiem piedāvāja palīdzību raganu medībām.
Kā viņš noteica, vai sieviete ir ragana vai nav? Hopkinss varēja norādīt uz jebkuru sievieti, kas uzvedās, pēc viņa uzskatiem, aizdomīgi.
Piemēram, lai radītu pret sevi aizdomas, pietika būt par kaķa īpašnieci, bet dažreiz pietika ar to, ka tā bija vienkārši sieviete.

Hopkinsam nebija augstu morāles principu un viņu uzskatīja par cilvēku bez sirdsapziņas, jo viņš ņēma naudu no ciemata iedzīvotājiem par nevainīgu sieviešu slepkavībām.

Tika noskaidrots, ka līdz savai nāvei 1647.gadā, Hopkinss „iznīcināja”aptuveni 230 „raganas”. Tas ir milzīgs skaitlis, kas pastiprina, ka viens cilvēks nogalināja vairāk, kā visi tā laika raganu mednieki kopā.
Ja ņem vērā to faktu, ka raganas izrādījās pilnīgi nevainīgas sievietes, tas nozīmē, ka Hopkinss bija visbriesmīgākais sērijveida slepkava cilvēces vēsturē.
Foto: mirror.co.uk
Šie cilvēki ir starp mums un viņu atpazīšana ir ļoti sarežģīts uzdevums!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024