6 svarīgas lietas, ko es sapratu pēc šķiršanās savos 30 gados.

Advertisement
Advertisement

Kad sirds ir salauzta, vienmēr ir grūti. Bet grūtāk izturēt, kad esat vecāks par trīsdesmit, jo šis ir tas vecums, kad daudzi vēlas nomierināties un iesakņoties. Es jums pastāstīšu par 6 svarīgām mācībām, kuras es apguvu pēc savas šķiršanās.


Ja jums ir partneris, jūs, visticamāk, uz viņu skatāties caur rozā briļļu prizmu, nepievēršat uzmanību trauksmes zvaniem un vienkārši cerat ar tiem samierināties. Tāpēc, kad jūsu partneris saka, ka viss ir beidzies, šķiet, ka jūsu planēta izkrīt no orbītas.


Jūs apsvērsiet laiku, ko veltījāt šīm attiecībām un vecuma faktoram būs svarīga loma - jūs sāksiet uztraukties, ka var paiet ilgs laiks, kamēr atradīsiet kādu citu vai arī jūs, iespējams, nekad neatradīsit savu otro pusīti. Emocijas būs tik spēcīgas, ka tās var izraisīt depresiju un kompleksu attīstību. Lūk, kāpēc šķiršanos 30+ gadu vecumā ļoti grūti pārdzīvo.


Tātad, kad man bija trīsdesmit trīs gadi, es biju bēdu nomākta un es gribu jums pastāstīt, ko es no tā iemācījos. Es ceru, ka mana pieredze palīdzēs jums izvairīties no grūtībām, ar kurām saskaras daudzi cilvēki. Es novēlu jums panākumus!

Raksta turpinājums
6 svarīgas lietas, kuras es sapratu no savas šķiršanās

1. Necīnieties, lai noturētu.

Es atceros, kā mans partneris man teica, ka viss ir beidzies - tikai daži vārdi, kas kā naži iedūrās man sirdī. Cik viegli var sagraut cilvēku!

Mana pirmā reakcija bija vēlme cīnīties par viņu, pierādīt, ka viņš ir kļūdījies, ka visu var labot. Tad es patiesi domāju, ka tas viss ir iespējams un es varēšu viņu noturēt.

Ir reizes, kad vīrietis vienkārši sapinas, padodas emocijām, bet tomēr jūs mīl - tad jūs varat labot situāciju un saglabāt attiecības. Bet, ja nav mīlestības, tad nav ko glābt.

Neskatoties ne uz ko, es gribēju saglabāt attiecības. Es gribēju to izdarīt, neskatoties uz to, ka mūsu attiecības jau sen bija toksiskas, tās mūs iznīcināja un jau nebija ko glābt. Bet es pieķēros pie tām tā, kā slīcējs glābšanas riņķim. Es biju izmisumā, pat briesmīgi atcerēties to histēriju, kas ar mani notika.

Mani tik ļoti biedēja nezināmais, ka es ar jebkādiem līdzekļiem gribēju glābt to, pie kā biju pieradusi, tāpēc pārliecināju viņu mēģināt vēlreiz, es paliku šajās attiecībās un tā bija liela kļūda. Tā kā galu galā mēs tik un tā izšķīrāmies un seši mēneši, ko es pavadīju, lai viņu noturētu, tika velti izšķiesti, lai gan tos varēja izmantot mana dziedināšanas procesa sākšanai.

Nekavējoties atlaidiet to, ko nav nozīmes glābt. Neturiet nevienu, kurš nevēlas atrasties blakus. Ir grūti, ir ļoti grūti atteikties no tā, ko jūs mīla, un atlaist viņu, bet tā būs pareizāk. Atlaižot jūs varat secināt, ka jūs joprojām esat nepieciešami viens otram un tad tas, kurš jūs mīl pa īstam, sapratīs, ka viņš ir kļūdījies, aizejot no jums.

2. Atjaunojiet individualitātes sajūtu.

Kad divi cilvēki ir attiecībās, viņu dzīve ir tik ļoti savstarpēji saistīta, ka dažreiz ir grūti sevi identificēt neatkarīgi no attiecībām. Kļūstot par pāri, jūs zaudējat šo personības izjūtu.

Pēc šķiršanās var šķist, ka jums nav savas personības. Es esmu zaudējis sevi. Tāpēc tā vietā, lai steigtos uzsākt citas attiecības, mēģiniet atgūt sevi kontaktā ar savu iekšējo es. Nosakiet, kas jūs esat un ko vēlaties.

Veidojiet savu identitāti, atjaunojiet zaudēto. Esiet vesela un individuāla persona, esiet pati nevis kāda papildinājums.
Citi var teikt, ka jāiemācās sevi mīlēt un es tam piekrītu. Tas palīdzēs jums formulēt prioritātes un standartus savā dzīvē. Tas jums palīdzēs izveidot arī pareizas un ilgstošas attiecības, kad esat tam gatavi.
3. Nevainojiet sevi.

Lielākā daļa vainas ir saistīts ar faktu, ka mēs tik daudz laika veltījām attiecībām, bet tās beidzās tā. Šis ir laiks, kuru neviens un nekad mums neatgriezīs atpakaļ.

Es biju kopā ar savu partneri septiņus gadus, pirms viņš nolēma iet un apprecēties ar kādu citu. Es biju neticami dusmīga uz viņu par veltīgu laika tērēšanu. Veselus septiņus manas dzīves gadus. Toties es iemācījos novērtēt to labo, ko ieguvu no šīm attiecībā, un pēc kāda laika biju galvenokārt pateicīga par šo mācību.

Es nedomāju, ka mans pašreizējais partneris var mani sāpināt tāpat, kā to izdarīja bijušais, jo es daudz ko iemācījos. Tāpēc, ja jūs piedzīvojat ko tamlīdzīgu, es lūdzu jūs koncentrēties uz savu nākotni, ņemot vērā tagadnes mācības. Tas ļaus jums gudrāk izvēlēties partnerus.

Atcerieties, ka tas nebija velti pavadīts laiks, tas bija laiks, kas daudz ko iemācīja - šī ir jūsu pieredze un tā ir nenovērtējama. Ticiet man, jūs nekad vairs nepieļausiet to pašu kļūdu, ja būsiet uzmanīgs pret to, kas jums ir iemācīts no šīm attiecībām.

4. Neturiet ļaunu prātu.

Pat ja jūsu sirds ir salauzta, iemācieties neturēt ļaunu prātu. Atbrīvojieties no šīm domām. Atkarībā no apstākļiem tas var būt grūti, bet tomēr jums vajadzētu mēģināt. Priekš sevis.

Man bija grūti, jo tiku piemānīta. Pagāja ilgs laiks, lai atlaistu aizvainojumu un piedotu. Šajā procesā es uzzināju, ka piedošana ir paredzēta man nevis viņiem. Viņu vairs nav manā dzīvē, tāpēc man no viņiem ir jāatbrīvojas.
Ļaunprātība nomoka un cilvēks cieš no šī smaguma. Piedošana man palīdzēja atbrīvoties no šīs nastas. Tāpēc ļaujiet viņam iet un piedodiet viņam!

Turiet sevi rokās un tas jūsu dzīvē radīs vairāk prieka. Neindējiet sevi ar aizvainojuma smagumu - tas jūs tikai paverdzinās nevis atbrīvos.
5. Atverieties pasaulei!

Kad esat izgājis visu, neaizveriet sevi no pasaules. Mīliet kādu, kurš ir gatavs jums dot mīlestību un uzticību un nedomājiet, ka viņš kādreiz jūs aizvainos.

Kad jūs iemīlaties, nav garantijas, ka šīs attiecības būs uz visiem laikiem, ka šī persona ir jūsu. Dažreiz tas notiek, bet dažreiz ne. Tomēr šim ceļojumam ir nozīme.

Kad esat gatavi atvērties attiecībām, neskatoties uz to, ka viss var nenotikt tā, kā vēlaties, tas jūsos atklāj drosmi. Tāpēc esiet drosmīga un dodieties uz priekšu. Mīliet un neatturieties. Un, ja kādreiz jūsu sirds atkal būs salauzta, iegaumējiet šō mācību un atvelciet elpu, pēc tam sāciet no jauna.

6. Ko, ja viņš atgriezīsies?

Pēc šķiršanās būs nepieciešams laiks, lai salīmētu savu salauzto sirdi. Jūs to pārdzīvosiet, varēsiet mierīgi elpot un no jauna dzīvot savu dzīvi. Tad var gadīties, ka cilvēks, kurš salauza jūsu sirdi, atgriežas un atkal lūdz dot viņam iespēju būt kopā ar jums. Viņš saka, ka mīl jūs un, kad aizgāja, bija pilnīgs kretīns. Ko jūs darītu?

Vai jūs viņam dosiet iespēju vai atteiksiet? Tas ir grūts jautājums. Es to saku, jo tā bija ar mani. Viņš piegāja pie manis un sabruka man pie kājām, gribēja atgriezties, bet jau tad es sapratu, ka esmu pelnījusi ko vairāk. Es esmu vairāk nekā tā meitene, kurai viņš man lika noticēt un es esmu pelnījusi vairāk nekā to, kas atgriežas.

Turklāt, es vairs viņu negribēju un nevarēju iedomāties mūsu attiecības. Es neatgriezīšos pie tā, kas mani bija salauzis. Tomēr jums viss var būt pavisam citādi, viss būs atkarīgs no apstākļiem. Paskatieties uz savu situāciju un izlemiet, vai atgriezties pie sava bijušā vai nē. Bet atcerieties, ja viņš pirmo reizi nezināja, kā pareizi jūs mīlēt, tad varbūtība, ka viņš to sapratīs, tagad ir maza. Mīlestību jums un laimi!

Šīs bija 6 svarīgas lietas, kuras es sapratu no manas šķiršanās 30 gadu vecumā, komentāros rakstiet, kā jūs pārdzīvojāt savu šķiršanos un ko jūs no tā iemācījāties!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024