-
- 1150 x
-
https://torno.lv/xhEaoEJ
Parasti mēs esam pārsteigti, kad atklājam slēptas zināšanas, kas saistītas ar mistiku, maģiju un burvestībām. Šīs senās zināšanas mūs ne tikai apgaismo, bet var arī palīdzēt izprast mūsu esības būtību. Tomēr vairumā gadījumu vērtīga maģiska informācija un atziņas paslēptas tieši mums zem deguna. Mums vienkārši jāzina, kur meklēt!
"Noslēpumiem ir veids, kā par sevi paziņot, pat pirms tam, kad jūs uzzināsiet, ka ir noslēpums." - Žans Feriss
Pasaule, kas nekad netika atrauta no vecajiem ceļiem. Patiesībā mēs joprojām darām tik daudz lietu, domājot par veco reliģiju. Tāpēc mēs nolēmām publicēt rakstu par vairākām mistiskām dīvainībām, kas piemīt ikviena cilvēka dzīvē! Mēs esam izvēlējušies 5 faktus, kuriem ir saprotama jēga gandrīz visos laikos.
Raksta turpinājums
5 slēptas maģiskas zināšanas, kas var izmainīt jūsu dzīvi!
1. Kāpēc mēs piemiedzam ar aci?
Vai esat kādreiz dzirdējuši par Odinu? Odins ir spēcīgs un gudrs skandināvu reliģijas tēvs, gudrības, dziedināšanas un uzvaras dievs. Viņš ir pazīstams ar slāpēm pēc gudrības un maģiskām zināšanām.
Saskaņā ar vienu stāstu Odins reiz ceļojis, lai paplašinātu savas zināšanas. Kādu dienu viņš devās uz Mimira aku, kas atradās zem pasaules koka Iggdrasila. Šīs akas sargājošais gars, kura gudrība un burvju zināšanas par valstībām bija nebijušas, sveica Odinu. Odins viņam prasīja ūdeni.
Mistiskā būtne Mimirs precīzi zināja, ko Odins prasa, tas nebija tikai ūdens, viņš prasīja gudrību. Un radījums centās pēc iespējas sarežģīt viņam uzdevumu. Tādējādi tas no Odina prasīja viņa labo aci. Odins lūdza patiesu un absolūtu gudrību un Sargs, pēc viņa domām, noteica taisnīgu cenu. Odins bez vilcināšanās piekrita un pretī saņēma vēlamo gudrību.
Daudzos senos attēlos tāpēc, ka Odinam ir viena acs, šķiet, ka viņš miedz ar aci. Lūk, no kurienes nākusi ‘piemiegšana’. Tā kā Odins zaudēja aci tāpēc, ka sākumā noslēpa patiesību, mēs viņa dievišķo upuri traktējam ar acs piemiegšanu, lai citam signalizētu par noslēpumu.
2. Kāpēc mēs rādām ”vidējo pirkstu”?
Vai tas tiek darīts, lai kādu apvainotu?
Senajā Grieķijā seksualitāte bija daļa no katra Dieva spēka.
Tādā veidā falls bija milzīga potenciāla simbols, spēka, kas varēja cīnīties ar katru dēmonu, katru neveiksmi vērst par zelta iespējām un radīt jaunu un sekmīgu sākumu katra dzīvei. Vidējais pirksts simbolizē fallu – maģisku simbolu.
Vidējais pirksts ir pazīstams arī kā ‘digitus impudicus’ jeb ‘nekaunīgais pirksts’. Seviļas svētais Isidors paskaidroja ‘Etimoloģijās’, ka vidējais pirksts saucas par nekaunīgo, jo tas bieži pauž sarūgtinājumu, apvainojumu.
Bet kāpēc? Šis nepieklājīgais žests faktiski bija svēts un maģisks, sava veida mudra. Grieķi to izmantoja, lai acumirklī apkarotu jebkādu negatīvu darbību un tumšo mākslu, kas vērsta uz viņiem. Tāpat kā Fallosa statuju novietošana krustojumos un jebkur, lai atvairītu melno maģiju. Tāpēc, “parādot vidējo pirkstu un apvainojot”, mēs patiesībā cenšamies atvairīt negatīvo no sevis.
3. Kāpēc nedēļā ir septiņas dienas?
Vai esat domājis par šo jautājumu? Kāpēc nedēļā nav piecas, desmit vai divpadsmit dienas? Kāpēc tieši septiņas? Vai tajā ir īpašs spēks? Nu, protams!
Septiņas dienas, seno raganu septiņas planētas
Senajā pasaulē astrologi un burvju mākslinieki strādāja ar ”7 planētu” enerģiju. Šie 7 debess ķermeņi ir planētas, kas iemieso dažādus maģiskus spēkus un enerģijas, no kurām viss rodas radot. Katrai ”planētai” ir īpaša vibrācija, kuru var novirzīt ar jebkuru maģisku darbību.
Katra no septiņām nedēļas dienām pārstāv ”planētu”, kas atbilst vienam no Dieviem.
Pirmdiena – Mēness diena, Artemīdas/Diānas diena – Mēness dievietes. Otrdiena – Tirra/Aresa/Marsa diena – Kara dieva. Trešdiena – Vodena/Hermesa/Merkura diena – saziņas un zināšanu dieva. Ceturtdiena – Tora/Zeva/Jupitera diena – zibeņu dieva, kaut arī Zevs ir arī dievu valdnieks. Piektdiena – Freijas/Afrodītes/Venēras diena – skaistuma un mīlestības dievietes. Sestdiena – Krono/Saturna diena – vecā laika dieva. Svētdiena – Apolona/Saules diena – Saules dieva.
4. Kāpēc mēs taisām tetovējumus?
Tetovēšana ir sena mākslas forma, kas visā vēsturē ir parādījusies dažādās senajās kultūrās. Šis mūsdienu vārds ”tetovējums” nāk no taitiešu vārda tatau, kas nozīmē ”kaut ko atzīmēt”. Vai tas jums kaut ko atgādina?
”Tetovējumi ir kā stāsti - tie simbolizē svarīgus mirkļus jūsu dzīvē.” - Pamela Andersone
Tetovējumi ir līdzīgi raganu zīmēm. Tas ir upuris, ko mēs dodam mūsu ķermenim, lai dziļāk savienotos ar to, ko pārstāv mūsu izvēlētais simbols. Mūžīgā zīme uz mūsu mirstīgajiem ķermeņiem, kas var iziet arī caur mūsu iemiesojumiem. Tāpēc, lūdzu, pirms izlemjat, kuru tetovējumu uzlikt uz ķermeņa, gudri izvēlieties nozīmi un simboliku!
5. Kāpēc laulību gredzenu nēsā uz ‘zeltneša pirksta’?
Vai tas jūs neinteresēja? Kāpēc mēs dodam priekšroku laulības gredzena nēsāšanai uz “zeltneša”? Ar ko tas ir īpašs? Nu, kā jūs varat iedomāties, pats pirksta nosaukums nozīmē tā dalību kāzu rituālos.
Faktiski šī kāzu rituālu daļa aizsākās senos laikos. Pirmkārt, gredzens simbolizē veselumu un vienotību. Šī ir ideāla alķīmiķu forma, kas saistīta ar Uroborosu - mūžības simbolu.
Kāpēc tad tas joprojām atrodas uz zeltneša? Šis pirksts ir saistīts ar Sauli un Apolonu, visu labo lietu dievu. “Aktivizējot” šo pirkstu, mēs faktiski aktivizējam Saules un Apolona spēku sevī.
Tā kā katra ”planēta” ir saistīta ar vienu metālu, Saule un Apollons ir saistīti ar zeltu. Tādējādi, lai pareizi aktivizētu zeltneša pirkstu, mums uz tā jāuzvelk zelta gredzens. Tāpēc, uzvelkot laulības gredzenu, mēs piesaucam Apolona un Saules svētību, kas sniedz mūžīgu laimi.
Ezotēriskā gudrība var palīdzēt mainīt savu un tuvinieku dzīvi. Kad jūs uzzināsiet, kā piekļūt šādām senām zināšanām un tās atšifrēt, jūs varēsiet labāk izprast dažādas reliģijas, praksi un garīgo ‘es’.
Tagad, kad esat ieguvis vērtīgu ieskatu, izmantojiet šo slēpto seno maģisko gudrību, lai izveidotu laimīgāku, mērķtiecīgāku dzīvi. Veiksmi tev!
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts
Pierakstīties iknedēļas jaunumiem
|