-
- 10634 x
-
https://torno.lv/RtgktC0
Raksta turpinājums - lapa #2
16. Mēra sala, Itālija
Povelja - neliela sala blakus Venēcijai, kuru izmantoja kā karantīnu aptuveni 160 000 cilvēkiem, kuri bija saslimuši ar mēri. Tas notika laika posmā no 1793.gada līdz 1814.gadam. Te tika atrasti mēra upuru brāļu kapi, bet Napoleons te glabāja ieročus.
Pie tam, laikā no 1922.gada līdz 1986.gadam te bija psihiatrijas slimnīca, kur pēc nostāstiem, ārsts nomocīja un nogalināja daudzus pacientus.
17. Sagadas zārki, Filipīnas
Igorotas cilts daudzus gadus savus mirušos glabāja zārkos, kas bija piestiprināti klints sienām. Viņi uzskatīja, ka tas tuvina mirušos senču gariem un saglabā ķermeni.
18. Svētā Džordža baznīca, Čehija
Šī baznīca bija pamesta pēc tam kā daļa no jumta nogāzās glabāšanas ceremonijas laikā 1968. gadā. Rēgu skulptūras, kuras radīja mākslinieks Jakubs Hadrava, padara šo vietu mazliet baisāku.
19. Dargava, Krievija
Dargavā, kas pazīstama kā “mirušo pilsēta” Ziemeļosetijā - Alānijā atrodas daudz arheoloģisku pieminekļu, ieskaitot, kapavietas, kas sastāv no aptuveni 100 nelielām kapenēm, kas pildītas ar cilvēku kauliem.
Saskaņā ar leģendu, 17-jā gadsimtā Ziemeļosetijā plosījās mēris un vietējie iedzīvotāji zolēja sevi, aizejot uz šīm akmens mājelēm, kur sagaidīja nāvi. Kad viņi nomira, viņu mirušās atliekas palika šajās mājiņās.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts