-
- 7007 x
-
https://torno.lv/xMSJRKM
Cik gan bieži jūs jūtaties noguruši un pilnīgi bez spēka, it kā spēki jūs ir pametuši, bet enerģija kļūst ar vien mazāk un mazāk?
Piekrītiet, pietiekami biežs stāvoklis cilvēkam, kurš dzīvo 21 gadsimtā.
Ne velti Austrumu medicīnā pievērš uzmanību ne tikai fiziskam ķermenim, bet arī cilvēkam garīgajai aurai.
Jo tieši mūsu psiholoģiskais stāvoklis ir tieši mūsu veselības avots, vai gluži otrādi galvenais iemesls daudzām slimībām.
Fizisks nogurums un morāls spēku izsīkums bieži noved pie negatīvām sekām. Kā lai no tā izvairās, lai dzīvotu pilnvērtīgi un laimīgi?
Vispirms izskatīsim 10 lietas no mūsu dzīves, kas vienkārši izsūc maksimālu daudzumu fiziskus un garīgus spēkus un enerģiju:
Raksta turpinājums
KUR AIZIET ENERĢIJA
1. Nepabeigti uzdevumi vai neizdarīts darbs.
Katru reizi, kā mēs uzsākam kādu darbu un neizdarām to līdz galam, mūsu dzīves enerģija tiek tērēta pa tukšo.
Cilvēka psihe ir tā izveidota, ka tad, ja process paliek nepabeigtā stadijā, mūsu smadzenes to piefiksē. Rezultātā notiek sekojoša situācija: nepabeigtie darbi it kā nospiež jūsu psihi, tas viss izsūc spēkus un cilvēka enerģiju.
2. Meli.
Meli kaitē. Šis apgalvojums ir pareizs, gan kādam citam, gan vispirms pašam sev.
Kad cilvēks melo, viņam ir jātērē milzīgas spēku un enerģijas rezerves. Tas ir saprotams, jo viņam ir jāuztur izdomātie tēli un stāsti.
Turklāt, saskaņā ar austrumu medicīnu, melojot, mēs sašķobām plūsmu no kakla čakras un sirds čakras, tas ir pats svarīgākais cilvēka organisma orgāns.
Tādēļ, kad mēs melojam, mēs arī graujam paši savu veselību. Te ir jebkura veida meli: liekulība, pašapmāns, maskas nēsāšana, kā arī centieni izlikties par kādu, kas jūs patiesībā neesat.
3. Apvainojumi, aizvainojumi, izolācija un cita veida sevis norobežošana.
Katrs cilvēks ir atvērta enerģētiskā sistēma.
Kad kāds ir izolēts no sabiedrības, tas zaudē spēkus, jo viņam ir jāmainās ar enerģiju ar citiem cilvēkiem. Kad cilvēks neieiet kādā sabiedrībā viņš zaudē enerģiju.
Tieši tas pats notiek ar pilsētas vai valsts blokādi: iedzīvotāji sāk palikt vājāki, līdz iet bojā. Pamēģiniet izolēt fiziski, ekonomiski un pat informatīvi kādu objektu - un tas vienkārši ies bojā pašā tuvākajā laikā.
Izolācija sevī iekļauj šķiršanos no ģimenes, pārcelšanās uz citu valsti, radinieku, ģimenes vai dzimtenes ignorēšana, kaut kādi aizvainojumi, apvainojumi, ko mēs izsakām citiem cilvēkiem.
4. Bailes un neuzticība vai nevajadzīgs naidīgums.
Tāpat notiek, kad mēs baidāmies.
Organisms atrodas kara stadijā un ir gatavs par sevi cīnīties. Rezultātā spēki izsīkst, un cilvēks jūtas noguris un bez spēka.
Atmetiet jebkuras bailes, neuzticību un neesiet pārāk naidīgi, tas viss noņem spēkus un dzīvei nepieciešamo enerģiju.
5. Fiziska un emocionāla pārslodze, stresi vai fizisku aktivitāšu un kontakta ar dabu trūkums.
Ja cilvēks sevi nosloga ar kaut ko (darbu, mājas darbiem), tas var novest pie tā, ka viņš zaudē spēkus un enerģiju.
Apstrādājot informāciju, mūsu smadzenes tērē daudz enerģijas. Nevajadzīgas bailes un pārdzīvojumi veltīgi izšķiež virsnieru hormonus, tādēļ rodas nieru mazspēja.
Vēl ir jāpiemin negatīvā ietekme, ja nav fizisku aktivitāšu un mijiedarbība ar dabu.
Tādēļ neuzlieciet sev pārāk daudz darba un liekas rūpes. Atcerieties, ka mūsu organisms izstrādā virsnieru hormonus cīņai ar stresu un pārāk lielas nervozitātes gadījumā jums var rasties nopietnas problēmas ar veselību.
6. Miega trūkums
Miega laikā visi mūsu orgāni un ķermeņa sistēma atjauninās.
Tādēļ, ja jūs nepietiekami guļat vai guļat nepareizā pozā, jūs vienkārši neatjaunojat savus spēkus un nesaņemiet iztērētās enerģijas rezerves.
Rezultātā ķermenī sāk krāties toksīni, bioritmi tiek traucēti un smadzenes tiek pārslogotas ar informāciju.
7. Pārēšanās, bieža alkohola lietošana, smēķēšana un citi kaitīgi ieradumi.
Tas kaitē ne tikai mūsu fiziskajam ķermenim, bet arī garīgajam. Sliktie ieradumi, tādi kā pārēšanās, pārlieku bieža alkohola lietošana piespiež organismu tērēt resursus toksīnu izvadīšanai.
Rezultātā, ļoti spēcīgi cieš mūsu nervu sistēma, nieres, zarnu trakts un citas mūsu organisma funkcijas.
8. Tukšas runas, iekšējs dialogs un pārlieks satraukums.
Satraukums, iekšējs dialogs, sevis nosodīšana - tas viss ļoti ietekmē mūsu ķermeni un dvēseli. Uz tukšām sarunām, kurām pilnībā nav nekādas jēgas, cilvēks tērē ļoti daudz enerģijas un, kā prakse parāda, bieži lieki. Tādēļ daži austrumu praktiķi praktizē solījumu klusēt.
Tiek uzskatīts, ka šādā veidā cilvēks var nosargāt spēkus un enerģiju, kuri ir nepieciešami dzīvei. Atcerieties par to, ka klusēšana un klusums ir zelts.
9. Slimības, neaizdziedējamas traumas un rētas, enerģiskie vampīri.
Pie šī punkta var attiecināt nepatīkamus cilvēkus, vēl sāpīgas rētas, gan fiziskas, gan psiholoģiskas. Tas viss spēcīgi atņem mūsu dzīves enerģiju un spēkus.
Kas attiecas uz enerģētiskiem vampīriem, tad šādi cilvēki īpaši kaitē mūsu psiholoģiskam mieram un grauj garīgu līdzsvaru.
10. Seksuālo partneru nešķirošana un pārāk biežs sekss.
Tas ir viens no pašiem spēcīgākiem spēka izsūkšanas kanāliem.
Intīmas attiecības - tas ir ļoti nopietns jautājums ne tikai no fiziskās puses, bet arī no garīgās un morālās.
Mīlēšanās laikā cilvēki apmainās ar enerģiju ar savu fizisko partneri, paņem no viņa un viņam atdod savu.
Turklāt, seksa partneru nešķirošana var novest pie fiziskām slimībām. Neriskējiet uzsākot intīmas attiecības ar daudziem partneriem vai ar pirmo pretimnākošo.
Rūpējieties par savu veselību un enerģiju, jo to atjaunošanai jums būs nepieciešams daudz laika. Netērējiet sevi velti. Rūpējieties par sevi, mīliet sevi un netērējiet sevi pa tukšo ar nevajadzīgiem cilvēkiem un šaubīgos apstākļos.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts