-
- 7710 x
-
https://torno.lv/xaEs78x
Ar kādu rīcību cilvēks padara sevi vājāku un izšķērdē savu dzīves enerģiju
1. Nepabeigtie, līdz galam nenovestie darbi.
Katru reizi, kad tu iesāc kādu darbu, tu sāc kaut ko, bet līdz galam to neizdari, tērē ne tikai materiālos resursus. Psihē, kā datoram, paliek neizslēgts procesors, kas netiek apzināts, bet visu laiku tērē uzmanību un spēkus.
Te attiecas: dot solījumu un neizpildīt, aizņemties, sākt darbu un nepabeigt, uzņemties kaut ko pāri saviem spēkiem.
Raksta turpinājums
2. Meli citiem un pašam sev.
Kad cilvēks melo, viņam ir jāpatērē enerģija, lai uzturētu izdomātus tēlus. Bez tam tiek izliekta straume starp rīkles čakru un sirds čakru. No meliem dvēsele ir izliekusies.
Kas jāizskauž: liekulība, pašapmānīšana, mēģinājumi izlikties par to, kas neesi.
3. Aizvainojums, noslēgtība un citas pašizolācijas formas.
Cilvēks ir atvērta enerģijas sistēma. Un, ja to izolē, tas kļūst vājāks. Tāpat kā pilsētas, ostas vai valsts blokādē. Izolēts fiziski, ekonomiski vai pat informatīvi, kaut kāds objekts, un viņš sāks iznīkt.
Kad tas notiek: kad atsakies no radniecīgām attiecībām, aizmirsti senčus, ignorē dzimto zemi un dzimteni, no aizvainojuma uz cilvēkiem, dzīvi vai kaut ko citu. Kad cilvēks nav ieslēgts nevienā kopienā vai cilvēku grupā, tas vājina. Saiknes ar Dievu vai savu kultūras līmeni zudums arī enerģijas zudums.
4. Bailes, neuzticēšanās, nevajadzīga naidīgums.
No bailēm un neuzticības notiek tas pats, kas ar aizvainojumu. Turklāt velti tērējas enerģijas resursi, jo organisms vienmēr ir kara režīmā un ir gatavs cīnīties vai bēgt. Tas ir nogurdinoši.
5. Fiziskā, emocionālā vai informatīvā pārslodze vai fizisko vingrinājumu, saskarsmes ar dabu, trūkums.
Kad cilvēks piepilda sevi ar darbu vai pārdzīvojumiem virs mēra, tas arī ātri izšķērdē viņa spēkus. Smadzeņu apstrādei tērējas daudz enerģijas, uz tukšiem pārdzīvojumiem tiek izlietoti nieru hormoni, kas noved pie nieru mazspējas.
6. Nepareizs un nepietiekams miegs.
Ja gulēt neparedzētajā laikā vai nepietiekami, organisms nevar pilnvērtīgi atjaunot savus spēkus miegā. Tiek uzkrāti toksīni, bioritmi mainās, smadzenes pārslogotas ar neapstrādātu informāciju.
7. Pārēšanās, alkohola intoksikācija, cigaretes, narkotikas.
Liek organismam tērēt resursus toksīnu izvadei. Pārslogo nervu sistēmu, nieres un zarnas.
8. Pārmērīgas sarunas, iekšējais dialogs prātā, rosīgums.
Tas var šķist nenozīmīgs, bet patiesībā tas ir milzīgs enerģijas daudzums. Tas kļūst redzamāks pēc klusēšanas prakses.
9. Slimības, nesadziedētas traumas un jebkādas enerģijas noplūdes formas, kaitīgie ārējie apstākļi, parazīti un enerģētiskie vampīri.
Uz to attiecas nepatīkami un kaitīgi cilvēki jūsu vidē, ģeopatogēnās zonas, rūpnieciskais piesārņojums, traumas un citi bojājumi.
10. Visvarenākais enerģijas izšķērdēšanas kanāls – seksuālas pārmērības.
Zema kultūra seksa jomā un notiekošo procesu neizpratne noved pie tā, ka cilvēks paņem savas rezerves, padarot sevi par biežiem sēklas zudumiem. To papildināšanai ir milzīgs enerģijas daudzums. Vairāk par to varat uzzināt no Manteka Čia grāmatas, forumos, kas veltīti cīņai pret onānismu, iepazīstoties ar biogrāfijām un pornoaktieru likteni. Kaitējums no šāda veida enerģijas izšķērdēšanas ir maksimāls, bet mūsdienu medicīna slēpj šo faktu.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts