Тibetas recepte asinsvadu tīrīšanai ar ķiploku. Uzlabojās atmiņa un pazuda galvassāpes.

Advertisement
Advertisement

Infarkts un insults – gandrīz 70% visu nāvju iemesls pasaulē. Septiņi no desmit cilvēkiem mirst no sirds artēriju vai smadzeņu aizsprostojuma. Praktiski visos gadījumos tik šausmīgu beigu iemesls ir viens – paaugstināts holesterīns.


Fakti nav mierinoši: holesterīna līmeņa paaugstināšanās agrāk vai vēlāk izraisa aterosklerozes plāksnīšu uzkrāšanos uz asinsvadu sieniņām.

Raksta turpinājums
Laika gaitā holesterīna plāksnes palielinās, un asins plūsma pa asinsvadiem tiek pārtraukta. Tādēļ jautājums, kā attīrīt asinsvadus no holesterīna, ir vairāk saasināts nekā jebkad agrāk. Ķiploku tinktūra asinsvadu tīrīšanai ir lieliska izvēle, jo galvenā sastāvdaļa ir vispārpieejama, turklāt tā ir lielisks imūnmodulators.
Ķiploki ir bagāti ar vitamīnu C, vitamīnu B6 un mangānu. Bet ķiploku galvenais ieguvums cilvēka organismam nav vitamīni un mikroelementi, bet spēcīga dabiska antibiotika, ko sauc par allicīnu. Interesanti, ka allicīns 1944. gadā pirmo reizi tika izdalīts no ķiploku spirta ekstrakta.
Vissvarīgākā allicīna īpašība ir tā spēja padarīt aterosklerozes plāksteru veidošanos atgriezenisku un tādējādi atjaunot asinsvadu caurejamību.

Pēc ķiploku tinktūras pilna kursa saņemšanas daudzi atzīmēja strauju darbaspēju un garīgās aktivitātes palielināšanos, svara zudumu, vispārējās pašsajūtas uzlabošanos.
Ķiploku tinktūra ar spirtu

Sastāvdaļas

• 350 g ķiploku
• 0,5 l 96% spirta

Tinktūras pagatavošana

1. Smalki sagriez ķiplokus vai saberz piestā.
2. Samaisi ar spirtu.
3. Noliec uz 10 dienām tumšā vietā.
4. Pēc 10 dienām izkās tinktūru caur sietu. Atstāj pudeli ar spirtu vēl pāris dienas nostāvēties.
Tinktūra jālieto pēc šādas metodes:

1. Pirmajā dienā jādzer 1 piliens no rīta, 2 pilieni – pusdienlaikā un 3 pilieni vakarā.
2. Otrā diena sākas ar 3 pilieniem no rīta, pusdienlaikā – 4 pilieni, vakarā iekšķīgi jālieto 5 pilieni tinktūras.
3. Trešajā dienā no rīta jādzer 5 pilieni, pusdienlaikā 6 un 7 pilieni jāatstāj uz vakaru.
4. Ceturtā ārstēšanās diena sākas ar 7 pilieniem tinktūras, 8 pusdienās un 9 pilieni jāatstāj vakariņām.
5. Piektā diena jāiesāk ar 10 pilieniem, 11 pilieni jāizdzer pusdienās un 12 pilieni vakariņās.
6. Sestā ārstēšanās dienā jāizdzer 15 pilieni no rīta, 14 pilieni pusdienās un 13 vakarā. No šī brīža turpinās pilienu samazināšana par vienu vienību līdz tam momentam, kad sanāks viens piliens vakariņās desmitajā ārstēšanās dienā.
7. Vienpadsmitajā lietošanas dienā tinktūru sāk lietot atšķaidītu ar 50 mg piena (apmēram ēdamkarote), trīs reizes dienā, katrā reizē noskaitot 25 pilienus. Un tā, kamēr beigsies viss līdzeklis.
Tinktūru gatavo rudenī, kad ķiploki ir tikko novākti, pēdējais līdzekļa lietošanas sākšanas termiņš – janvāra beigas, kad ķiplokiem vēl ir spēks. Vēlāk vairs nav efektīvi. Attīrīšanas laikā dzer ne mazāk par 2 litriem ūdens diennaktī, lai atvieglotu aknu darbību. Vairāk kusties, nedzer kafiju, stipru tēju, kakao, neizmanto asas garšvielas un garšaugus..

Atkārtotu ārstēšanās kursu ieteicams īstenot pēc 5 gadiem. Zāles nedrīkst lietot cilvēkiem ar paaugstinātu kuņģa sulas skābes līmeni, gastrītu un kuņģa čūlu.

Saprotams, ja ķiploku tinktūras lietošanas laikā tu sajutīsi kādu hronisku slimību saasināšanos vai diskomfortu, ārstēšanās kurss ir jāpārtrauc un jāvēršas pie ārsta.

Neaizmirsti arī, ka problmai ar paaugstinātu holesterīna līmeni ir komplekss raksturs un bez uztura izmaiņām to neatrisināt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
2 0 12:26 12.02Valentīna
Kādēļ lauvām tiek piedāvāts tāds milzīgs gredzens,man tādu pat par velti nevajag un punkts!!!!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024