-
- 6892 x
-
https://torno.lv/RExiMwd
Par svētā ūdens fantastiskām ārstnieciskām spējām ir zināms katram. Nevienam nav noslēpums, ka iesvētību laikā svētīts ūdens var nostāvēt gadu un nemaz nesabojāties!
Kaut gan ne tuvu ne katrs cilvēks tic šim brīnumam. Noteikti atradīsies kāds ateists, kuram būs nepieciešami reāli pierādījumi.
Tieši šā iemesla dēļ, svētā ūdens fenomenu nolēma izpētīt zinātnieki, pēc pētījumiem pierādot tās unikālās īpašības! Tajā pašā laikā, viņi piebilda, ka svētā ūdenī nav nekā brīnumaina – viss ir zinātniski izskaidrojams.
Raksta turpinājums
Turklāt svēto ūdeni var iegūt pat mājas apstākļos! Tikai tam ir nepieciešams ņemt vērā 2 svarīgus faktorus.
1. Sudraba joni
Par sudraba jonu antibakteriālajām īpašībām cilvēki zina no senseniem laikiem. Ne velti tautas leģendās vampīri un vilkači mirst no sudraba lodēm un bultām.
Tā arī mācītājs rituāla laikā mērcē ūdenī savu sudraba krustu vai vispār glabā ūdeni sudraba traukā.
Zinātniski ir pierādīts, ka sudraba joni ir lielisks antiseptiķis. Tie ir spējīgi likvidēt daudzu slimību baktērijas, tai skaitā holēras, dizentērijas un vēdera tīfa izraisītājus!
Lai dezinficētu dzeramo ūdeni, ir jāizveido tajā sudraba jonu koncentrāciju no 0,06 līdz 0,2 miligramus uz litru. To var panākt, atstājot uz pāris stundām traukā ar ūdeni sudraba izstrādājumu, piemēram, krustiņu vai kolonu.
2. Aukstums
Otrs svarīgākais faktors ir temperatūra. Tevi noteikti izbrīna fakts, ka ūdens iesvētīšanās parasti notiek ziemas salā, praktiski neviens, kurš iegremdējas āliņģī nesaaukstējas? Tas ir tādēļ, ka slimību baktērijām nav spējīgas tādā aukstuma vairoties.
Tāpēc nav nekāda brīnuma, ka ūdens, ko ziemā paņem no āliņģa, lieliski saglabājas. Uz šādu „brīnumu” ir spējīgs pat tāds ūdens, kuru neviens nav svētījis.
Ticēt vai neticēt svētā ūdens fenomenam – katra personīgs lēmums. Bet ignorēt faktu, ka tā patiešām ir antibakteriāla, nav jēgas. Tāpat neaizmirstiet par placebo efektu, kas arī spēj veikt brīnumus, tikai pateicoties cilvēka ticībai!
Kā tu uzskati, svētais ūdens – tas ir tikai mācītāju spekulācijas objekts vai reliģijas neatņemama daļa? Uzraksti savu viedokli komentāros, tikai atceries, ka ir jābūt ieturētam izteicienos, jo katram ir tiesības uz savu viedokli.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts