Visskopākās Zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Skopuma un merkantilisma horoskops norādīs uz visskopākajām, negausīgākajām Zodiaka zīmēm. Tērēšana un izšķērdība nav raksturīgas visām Zodiaka zīmēm. Zvaigžņu valstībā pastāv pārstāvji, kuru skopums pārsniedz iespējamo un devīgums viņiem ir nepieļaujama greznība.


Skopums- viens no negatīvajiem faktoriem, kuru nedrīkst neņemt vērā. Apspied iedzimtas rakstura iezīmes, cīnies ar tām, tomēr, pēc kāda laika vienalga dabas dotais raksturs būs pārāks par apstākļiem. Skopuma un merkantilisma horoskops norādīs ar pirkstu uz visskopākajiem, negausīgākajiem aprēķinātājiem Zodiaka zīmju lokā.

Raksta turpinājums
Foto: wp.com
12. vieta: Plaša dvēsele

Attiecībā uz Strēlniekiem nav nekādu pretenziju. Viņi ir visdāsnākie Zodiaka zīmes pārstāvji. Ar viņiem nav jēgas cīnīties, viņi vienalga atradīs kam palīdzēt: un pabaros izsalkušo, un atradīs ubagam jumtu virs galvas, un skopo sasildīs. Strēlnieki mīl palīdzēt un atbalstīt, protams, ne jau tāpat vien, bet par smaidu un sirsnīgu “Paldies”. Tāpēc nauda mīl Strēlniekus un katrs cenšas tikt viņiem rokās.

11. vieta: Sirsnīgs tērētājs

Praktiski saraksta beigās, kas ir patiesi labi, atrodas Ūdensvīra pārstāvji. Šie cilvēki ne tikai ir ar plašu dvēseli attiecībā pret citiem, viņi ir lieli tērētāji. Viņu lielākā prioritāte – izdarīt tā, lai izdabātu un iepriecinātu mīļos radiniekus, tuvus draugus un kolēģus. Viņi mīl rūpēties, ir uzmanīgi un paredz apkārtējo vēlmes. Tikai viegls mājiens par savu sapni un Ūdensvīrs, protams, nesakot Jums, skrien to izpildīt.

10. vieta: Mīl efektīgi parādīties

Kam citam, ja ne Lauvām, ir zināms, par efektiem, greznumu un graciozitāti. Šīs zīmes pārstāvji nekad neatstās bez uzmanības un dāvina saviem tuviniekiem dārgas dāvanas. Tikai mazpazīstami cilvēki var Lauvās saskatīt rūdītus skopuļus. Bet, ja Jūs spēsiet uzjautrināt un iepatikties astroloģiskā loka karalim, tad, viņš, noteikti, tērēsies arī priekš Jums. Lauvas pērk visu, kas spīd, zaigo un dara viņiem apmierinātību. Bieži domā, ka nopirkt var visu un visus.
9. vieta: Aprēķinātājs un viltnieks

Tērētāji Auni ierindojušies 9. vietā. Tipiskie šīs zīmes pārstāvji ir devīgi, bet praktiski cilvēki. Viņi māk ieguldīt savu naudu perspektīvā. Citiem vārdiem sakot, viņi investē starppersonu attiecībās.

Ja Jūsu dzīvē ir aktīvs Auns un viņš nav skops uz dāvanām, vienmēr aizdod un palīdz materiāli - esiet pārliecināti, ka viņš redz Jūsu personā potenciālus kandidātus, ar kuriem jau sen ir noslēgts savstarpēji izdevīgs lietišķs darījums. Auni iztērēs visu naudu cilvēka, kurš agri vai vēlu viņam noderēs, labā.

8. vieta: Ja tikai uz cita rēķina

Svarus var droši nosaukt par devīgiem cilvēkiem, bet ir tikai viens “BET”: viņi mīl tērēt svešu naudu. Svari ar prieku Jums nopirks vietu uz Mēness, ja no sākuma atradīs sponsoru. Svariem nav grūti palūgt naudu no vecākiem, draugiem, mīļotā cilvēka vai kaimiņa, savām izklaidēm un dzīrēm. Pats galvenais, lai pēc tam nenāktos atgriezt.

7. vieta: Pozētājs

Skorpioniem devīgums - lieliska iespēja parādīt sevi no labās puses. Galvenais, lai paziņas pēc nopelniem novērtētu viņu budžetu, jauno remontu, krāšņo interjeru, izdevīgu darbu un, vispār, viņu materiālo stāvokli. Bet, tiklīdz Skorpionus skar materiālas problēmas, viņi noplok, un pazūd no redzes loka. Skorpioniem ir pretīga pati doma, ka kaut kur sabiedrībā var parādīties bez naudas.
6. vieta: Vajadzīgi skatītāji

Dvīņi vēl nav noskaidrojuši, vai viņi ir skopi vai arī – devīgi. Par šo zīmi ir zināms tikai tas, bet lai parādītu devīgumu, šīs zīmes pārstāvjiem vajadzīgi skatītāji, publika un vēlami aizkadra aplausi. Dvīnis var atklāti Jums neaizdot 5 eiro, ja Jūs viņam to palūgsiet aci pret aci. Griezieties pie viņiem pēc palīdzības, kad uz viņu skatās daudz cilvēku. Tad viņi būs gatavi izlikt pēdējo naudu no sava maciņa, apbērt Jūs no galvas līdz kājām ar komplimentiem un banknotēm un iesēdināt taksī, lai Jūs aizbrauktu līdz blakus mājai.

5. vieta: Viss ir sarežģīti

Zivis atrodas tieši sarakstam pa vidu. Ar viņām ir tik sarežģīti. Viņas var būt skopas līdz asarām un devīgi līdz pat šādam stāvoklim. Galvenais ir nevis materiālais Zivju stāvoklis, bet gan – noskaņojums. Pie tam, nav iespējams noskaidrot, kad viņu noskaņojums aptuveni tāds: Šodien es Tev nopirkšu visu, visu pasauli” vai arī: “Neko no manis neprasi”.

Zivis dievina konkrētumu. Tāpēc, skaidri, pieejami, un bez jebkāda kautrīguma viņam ir nepieciešams teikt par savām vēlmēm. Esiet droši, ja Zivīm ir nauda, tad viņas, noteikti, sagatavos Jums dārgu un patīkamu dāvanu.

4. vieta: Algotnis

Vērši dievina, kad naudu tērē viņu vajadzībām. Un viņi no tā nekautrējas. Sievietes un vīrieši, sargieties, starp šīs zīmes pārstāvjiem ir daudz tādu, kuri ir alfonsu un mīļāko. Viņiem ir pat noteikta taktika: dažas reizes viņi ir gatavi iztērēt viegli devušos naudu priekš Jums, lai, pēc tam izmantotu Jūsu bezlimita kredītkarti.

Tiesa, nopietnu materiālu problēmu gadījumā Vērši nostāsies Jūsu pusē, vienmēr atnāks Jums palīgā, aizsargās un apmaksās, kas nonāvē visus viņu trūkumus.
3. vieta: Visu uz mājām

Vēži dzīvo sev un tērē naudu tikai nepieciešamajam un patiesi vērtīgām lietām. Ar draugiem un tuviem cilvēkiem viņi ir pietiekami skopi. Galvenais orientieris Vēžiem - tā ir mantu pirkšana mājām un personīgajam komfortam. Tāpēc, sagaidīt dārgas dāvanas un atklātus žestus no viņiem nav vērts. Piedāvājiet Vēzim nopirkt smaržas vai televizoru, un viņi izvēlēsies otru. Tāpēc viņu māja – vienkārši sapnis - tur valda mājīgums, jauns remonts, antikvariāta priekšmeti un pēdējās tehnoloģiskās modes jaunumi.

2 vieta: Materiāls egoists

Jaunavas naudu vējā neizmet un pārāk nemoka savu maciņu. Bet, tas nenozīmē, ka šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nevar nopirkt greznas un dārgas mantas. Var arī nopirkt, bet, tikai priekš sevis. Bet, Jaunavas ir tik padevīgas manipulācijām, ka izmakšķerēt no viņām pāris tūkstošus nebūs tik grūti. Tiesa, pēc tam naudu viņas var pieprasīt atpakaļ, tiklīdz viņu materiālais stāvoklis saļodzīsies.

1 vieta: Visīstākais skopulis

Mēs esam nonākuši līdz skopākajai un merkantilākai Zodiaka zīmei. Pirmajā vietā lepni sēž Mežāži, kas ir patiesi skopuļi. Šīs zīmes pārstāvji gatavi ieguldīt naudu tikai savā sabiedriskajā statusā. Draugi, mīļotie un radinieki iztiks arī bez plašiem žestiem. Tieši Mežāži var meklēt , kur un kas ir lētāk. Viņi ilgi un neatlaidīgi klaiņos pa veikaliem, lai atrastu izdevību vismaz 5 eiro apmērā. Bet skopums viņiem nav netikums, bet labā īpašība, kuru vienmēr sabiedrībā ir jāizceļ, savādāk visi uzsēdīsies uz kakla.

Lai arī zvaigznes ir apveltījušas katru Zodiaka zīmi ar atšķirīgu attieksmi pret naudu, jāņem vērā arī cilvēciskais faktors un reālais materiālais stāvoklis. Pat visdāsnākais un atklātākais cilvēks var kļūt par merkantīlu un skopu, ja nav pietiekami labs materiālais stāvoklis.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:37цум
цмици
0 0 06:01 16.04ES
Vienam - lieliski,-dari ,ko gribi,ej kur vēlies --nevienam nav jāatskaitās--super!!!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019