Visi apspriež jauno metodi, kas var izmainīt seju bez operācijām

Advertisement
Foto: tsp.li
Advertisement

Dažreiz, salīdzinot sevi ar Holivudas slavenībām ar viņu noslīpētajiem profiliem un izteiktajiem vaigu kauliem, mēs arī sākam sapņot par ārējām pārvērtībām. Tā vēlētos iegūt perfektu sejas formu bez plastiskām operācijām vai sāpīgām injekcijām. Kā izrādījās, tas ir iespējams. Jūs varat patstāvīgi sasniegt visas pārvērtības, pateicoties jaunajai dziedināšanas tehnikai “mevingam”.


Mēs neticējām, ka daži vingrinājumi varētu pievilkt sejas kontūru un pat labot sakodienu. Bet, kad Reddit portālā atklājām veselu šīs metodes atbalstītāju grupu un redzējām viņu rezultātus fotoattēlā, mēs uzreiz zaudējām visu savu skepsi.

Raksta turpinājums
Foto: tsp.li
Kas ir mevings?

Dr Maiks Mevs.

Mevings savu nosaukumu ieguva par godu šīs tehnikas radītājam - zobārstam no Londonas Maikam Mevam. Ortodonts 3. paaudzē (Maika vectēvs un tēvs arī pētīja galvaskausa un zobu struktūru), doktors Mevs izstrādāja savu teoriju par sakodiena korekciju un sejas struktūras uzlabošanu, pateicoties mēles ietekmei uz galvaskausa kauliem. Vīrietis savu teoriju veltīja savam YouTube kanālam, kur viņš sīki izskaidro, kā un kāpēc tā darbojas. Neskatoties uz to, ka Lielbritānijas Ortodontu biedrība neuztver Maika paņēmienu nopietni, daudzu cilvēku rezultāti, kuri to ir pārbaudījuši paši, norāda uz mevinga efektivitāti.

Faktiski mevings nav kaut kas unikāls. Daudzi ortodonti bieži iesaka saviem pacientiem pierast pie mēles pareiza ievietošanas mutē, kas palīdz atbrīvoties no sāpēm žoklī un runas traucējumiem.
Foto: tsp.li
Kā tas darbojas?

Galvenais uzdevums ir pieradināt sevi pastāvīgi turēt mēli mutē noteiktā stāvoklī - cieši piespiestu aukslējām. Šīs mehāniskās darbības laikā jūs sasprindzināt ne tikai sejas muskuļus, bet arī kaklu. Pēc tam, pateicoties šādiem treniņiem, jūsu zods nedaudz pavirzā.s uz priekšu, kas vizuāli padara to asāku, vaigu kauli kļūst asāki, bet kakls ir pievilkts.
Foto: tsp.li
Kā mevingot?

Internetā ir daudz viedokļu par to, kā pareizi mevingot. Tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgam, lai neuzķertos uz viltus ieteikumiem un nepasliktinātu veselību ar šo vingrinājumu. Mevinga grūtības ir mēles pareiza novietošana. Lai to izdarītu, mēģiniet atrast nelielu iedobi uz aukslējām un ar spēku uz to iedarbojieties. Pārliecinieties arī, vai jūsu zobi nav pārāk sakļauti. Izmantojot pareizo tehniku, pēc dažām minūtēm jūs jutīsit, ka jūsu apakšējais žoklis ir nedaudz sāpīgs no sasprindzinājuma. Paņemiet pārtraukumu un pēc tam mēģiniet vēlreiz.

Laika gaitā šī vingrinājuma īstenošana kļūs par ieradumu un jūs jau to darīsit refleksīvi.
Foto: tsp.li
Kāpēc metodi kritizē?

2018. gadā tika veikts pētījums, kurā piedalījās 446 bērni vecumā no 3 līdz 7 gadiem. Bērniem bija problēmas ar pareizu mēles ievietošanu mutē, kas izraisīja spazmīgus kodumus un runas traucējumus. Eksperimenta rezultātā tika pierādīts, ka īpašas, koriģējošas metodes mēles novietošanai var uzlabot situāciju un kopumā veicināt artikulācijas attīstību.

Tomēr mevingošanas pretinieki apgalvo, ka cilvēki, kas veic vingrinājumu, var to vienkārši izdarīt nepareizi un tādējādi pārkāpt žokļa un locītavu normālo stāvokli. Eksperti uzskata, ka dažos medicīnas gadījumos šāda pašārstēšanās var būt ļoti kaitīga. Piemēram, ortodonts redz, ka pacientam nepieciešama operācija, lai atrisinātu problēmas ar žokli, bet pacients pēc videoklipu skatīšanās vietnē YouTube sāk veikt šo vingrinājumu un tikai saasinā jau tā sarežģīto situāciju.
Kad gaidīt rezultātu?
Foto: tsp.li
Rezultāta dinamika pēc pusgada.

Neskatoties uz acīmredzamajamiem mevinga plusiem, tādiem kā sejas pievilkšana bez ķirurģiskas iejaukšanās un naudas ietaupīšana, galvenais trūkums ir tas, ka jums ilgi būs jāgaida pamanāmas pārvērtības. Vidēji tas prasīs apmēram 6 mēnešus - 1 gadu. Lai gan rezultāta ātrums lielā mērā ir atkarīgs no vingrinājumu biežuma un ģenētikas. Daži mevinga piekritēji pauž, ka rezultāti redzami pēc dažiem mēnešiem.

Lai gan mūs šokē redzētais, mēs joprojām iesakām konsultēties ar profesionālu ortodontu par jūsu konkrēto gadījumu, pirms uzsāksiet mevingošanu

Un vai jūs bijāt pārsteigts par rezultātu? Vai vēlaties “pamevingot” vai arī skeptiski vērtējat šo metodi?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024