Visbīstamākās un noslēpumainākās aizvilinātājas pēc Zodiaka zīmes.

Advertisement
Advertisement

Visbīstamākās un noslēpumainākās aizvilinātājas pēc zodiaka zīmes. Kuras tās ir un kā rīkoties? Un vai jums ir kādas izredzes?


Vīriešu neuzticības iemesli var būt ļoti atšķirīgi. Bet neviens mīlas trijstūris nevar pastāvēt bez citas sievietes, kura ir tava pretiniece. Vai tev ir līdzīga situācija? Nav vērts uzreiz taisīt skandālu savam vīrietim vai, gluži otrādi, pamest kaujas lauku bez cīņas. Mēģiniet noskaidrot, kādai zodiaka zīmei pieder iespējamā aizvilinātāja. Un tad, zinot jūsu pretinieces psihotipu, jūs varēsit izstrādāt pareizu rīcības stratēģiju. Ar astroloģijas palīdzības jūs viegli uzvarēsiet pretinieci! Mēs iesakām jums izpētīt īsu visu aizvilinātāju zodiaka zīmju aprakstu.

Raksta turpinājums
Ūdens stihijas aizvilinātājas

Tās ir visbīstamākās aizvilinātājas. Un tikai tāpēc, ka viņas ir ļoti romantiskas un emocionālas, noslēpumainas un seksīgas.
Skorpions - visbīstamākā vilinātāja starp visām Ūdens zīmēm!

Tas ir patiešām ir liktenīgā sieviete, seksīga un gudra. Ir ļoti grūti uzvarēt šādu pretinieku: vīrietis gandrīz uzreiz kļūst par viņas upuri. Skorpions sieviete ir dzimis psihologs un manipulators. Viņa nekavējoties ierauga vājās vietas un uzbrūk caur tām. Galvenais trūkums šajā vilinātājā - tas merkantilisms. Pierādiet viņas emociju pārsteigtajam vīrietim, ka visvairāk viņa vērtē viņa naudu, un ”skorpions” cietīs fiasko.

Zivis ir īsta nāriņa!

Viņas stiprās puses ir prāts, intuīcija un juteklība. Bet šai aizvilinātājai ir arī vājās vietas - iemīlēšanās un nepastāvība. Viņa nezina, cik ilgi mīlēs vienu vīrieti. Pat attālumā un platoniski. Tāpēc jums ir tikai jāatver vīram acis uz viņas neuzticību. Un viņu romāns beigsies, pat nesācies.

Vēzis prasmīgi valkā miesīga eņģeļa masku.

Vīriešu acīs viņa izskatās kā mūžīga meitene, kautrīga un neaizsargāta. Blakus tam ikviens vīrietis, pat vājākais, sevi sajūt kā Herkulesu. Šādu konkurenti vajag provocēt - kad maska lidos, parādīsies tās patiesā daba. Vilinātāja-Vēzis cīņā par vīrieti uzvedas ļoti aukstasinīgi un pilnīgi nezina kaunu. Redzot viņas patieso seju, vīrietis pats aizbēgs.
Uguns stihijas aizvilinātājas

Visas šīs sievietes cenšas būt neatkarīgas. Un, lai gan viņas ir pārliecināti, ka tā ir viņu spēks, bet brīvības mīlestība bieži vēršas pret viņām. Rezultātā starp ugunīgajām dāmām ir daudz vientuļu un šķirtu sieviešu, kas padara tās par potenciālām mīlas trijstūra dalībniecēm.

Strēlnieks - vislielākā aprēķinātāja starp uguns zīmēm.

Viņa piesaista vīriešus ar savstarpējo izpratni un līdzjūtību. Strēlnieka sieviete vienmēr ir gatava uzklausīt visas viņa sūdzības un nekad nekaras kaklā. Šādu pretinieku var uzvarēt tikai ar neatkarību un asprātību. Viņas vislielākais vājums ir neatvairāma vēlme kontrolēt vīrieti. Vēlaties uzvarēt pretinieku? Nemēģiniet būt kā viņa, sagādājot savam vīram daudz neērtību - kur, kad un ar kuru viņš bija? Esiet mierīga un mazliet vēsa. Šāds kontrasts jums tikai dos labumu.

Auns ir pašpārliecināta un rupja vilinātāja.

Šī medniece un amazone vienmēr ir ļoti aktīva, prasmīgi uzmetot lasso vīrietim kā neiejātam zirgam. Kā rīkoties? Tikai sadusmojiet viņu - dusmās un agresijas lēkmē viņa pārstās izvēlēties izteicienus un kautrēties, un tas izskatīsies pretīgi. Šī taktika ātri atver vīrieša acis uz pretinieces patieso būtību.

Lauva apskauž panākumus un šarmu, panākumus un pārticību.

Ja viņa pievērsīs uzmanību kādam vīrietim, tad viņai nav veiksmīga viņas personīgā dzīve. Pie jebkuras neveiksmes no viņas ļoti ātri nolido viss spīdums, un viņa kļūst par vulgāru tirgus sievieti. Un atkal: ja tavs vīrs ir ieķēries šādā sievietē, tad viņam jūsos trūkst spilgtuma un diženuma. Mainiet imidžu vismaz uz kādu laiku!
Zemes stihijas aizvilinātājas

Šādas sievietes ir ļoti spītīgas. Viņi iet uz paredzēto mērķi kā tanku divīzija. Viņas ir piesardzīgas un taktiski spēcīgas. Vajadzības gadījumā viņās var gaidīt uz nenoteiktu laiku un sēdēt slēpnī, aprēķinot katru soli.
Vērsis ir sieviete ar lielo burtu.

Bet aiz viņas ārējās sievišķības, labsirdības un precizitātes vienmēr slēpjas rūpīgi izplānota stratēģija. Viņa zina, kad laiks atkāpties, gaidot ērtāku laiku, lai uzbruktu. Bet ar fantāziju viņai ir lielas problēmas, tādēļ labākais ierocis pret šādu pretinieci ir laiks. Turklāt Vērša sieviete pārāk atklāti pieprasa stabilitāti, un tas var nobiedēt jebkuru vīrieti.
Mežāzis - ārkārtīgi reti ir vilinātājas lomā.

Mežāzis ļoti reti cīnīsies par vīrieti - viņām ir pilnīgi atšķirīgas dzīves vērtības, kuras ir skaidri noteiktas un saliktas pa plauktiņiem jau no agras jaunības. Mežāzis sieviete drīzāk piekrīt vecāku izvēlētai laulībai nekā karam par citu vīrieti.
Jaunava arī ir rets variants laulības pārkāpšanā.

Šī sieviete ir pārāk pareiza, lai kļūtu par mīļāko. Maz ticams, ka jūsu vīru piesaistīs šāda sieviete. Bet, ja tas notiks, ir bezjēdzīgi cīnīties ar to - tas nozīmē, ka viņiem ir patiesa mīlestība!
Gaisa stihijas aizvilinātājas

Gaisa elementa sievietes kļūst par vilinātājām personisku neveiksmju dēļ. Viņu galvenā problēma ir tā, ka katrā vīrietī viņas pirmajā reizē redz supermenu, bet, tuvāk iepazīstoties, viņas ir ļoti vīlušās. Šādām sievietēm svešs vīrs ir īsts noslēpums, tādēļ visbiežāk viņas virza liela zinātkāre.

Svari - šī vilinātāja ir bīstama ar tās diplomātiju un intuīciju.

Šāda persona prasmīgi vij intrigas, bet nekad neuzņemas iniciatīvu pirmā. Visbiežāk šādas sāncenses baidās no tiešām pretenzijām un uzbrukumiem, kā arī atklātām sarunām par tematu ”Ko jums vajag no mana vīra?”. Viņa nav cīnītāja, tāpēc viņa atkāpsies. Meklējot kādu citu brīvāku ...

Dvīņi - sāncense nav nopietna.

Viņa ilgstoši necīnīsies ar tevi, jo uz viņas horizonta jau parādījies jauns objekts! Šai vilinātājai lielas problēmas ar neatlaidību. Ja tavs vīrs pieķērās šādai sievietei, viņa vienkārši viņu aizrauj ... Ilgam laikam ar to nepietiks!
Ūdensvīrs - visretākais tips starp vilinātājām.

Šāda sieviete ir ļoti demokrātiska. Viņai ir vajadzīga vīriešu draudzība, bet necenšas izjaukt attiecības par jebkuru cenu. Apzināti izjaukt attiecības Ūdensvīrs netaisās - tas ir pārāk apgrūtinošs bizness. Turklāt viņai vienmēr ir pietiekami daudz pielūdzēju!
Tagad jūs zināt, kā tikt galā ar jebkuru kārdinātāju, zinot, kas rakstīts viņas horoskopā. Bet tomēr mēģiniet sākt ar sevi! Veidojiet attiecības ar savu vīrieti, balstoties uz harmoniju un izpratni. Un tad jums nekad nebūs jāpēta sāncenšu horoskopi!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019