-
- 22116 x
-
https://torno.lv/R1dNgwn
Tagad lielākā daļa sieviešu taisa manikīru salonos. Jo parādoties jaunām, noturīgām lakām un citiem priekšmetiem tas ir ērti un lieliski ieekonomē laiku. Tomēr ne vienmēr manikīrs atstāj labvēlīgas sekas taviem nagiem un veselībai kopumā. Tie, kuri to dara jau pāris gadus, saprot mūs.
Raksta turpinājums
Mēs saprotam, ka lietišķām dāmām ir grūti atteikties no meistaru pakalpojumiem, jo mājās sakopt nagus ir nepieciešams ļoti ilgs laiks. Kaut vai uzkrāsot nagus, to nevar izdarīt piecu minūšu laikā.
Ir arī bīstami saskarties ar tādam problēmām, kā nagu lūšanu un tas vēl nav pats briesmīgākais. Lai tu varētu izvairīties no manikīra sekām un vispār problēmām ar nagiem, mēs tevi iepazīstināsim, kā izvairīties no tādam problēmām.
1. Sēnīte
Vienmēr ir risks iegūt sēnīšu infekciju. Mēs nešaubāmies, ka tavs meistars ir ļoti kārtīgs. Bet seko līdz tam, lai dezinficētu arī otas. Īpaši svarīgi ir, lai pedikīra otas vispār būtu vienreizējās. Kā arī pavēro, lai tās notīra ar antiseptiķi.
2. Gēllaka noved pie nopietnām slimībām
Pati gēllaka nerada draudus. Ar tās palīdzību nagi kļūst skaisti, stingri un labi aug. Kaitīga ir UV lampa. Apstarojums no tās nav liels, bet tam ir uzkrāšanās efekts. Āda uz pirkstiem ātrāk noveco un var izraisīt saslimšanu ar vēzi. Tāpēc rekomendē taisīt nagus ar gēllaku kā minimums ar divu nedēļu intervālu.
3. Nagu novājināšanās
Seko arī līdz tam, lai laku noņemtu bez spiediena uz naga un lai to traki nevīlē. Savādāk, pēc gada tie sāpēs un šķelsies. Acetons izžāvē keratīnu, bet sauss keratīns drūp, kļūst trausls. Beigās nags lūzt.
4. Pleķi
Ja meistars ekonomē uz bāzes segumu, ar laiku uz naga parādīsies pigmenta pleķi. Bāze ir izveidota, lai iztaisnotu nagu un paildzinātu lakas dzīvi, bet arī tam, lai aizsargātu nagu. Ideāls variants - dubultā bāze. Palūdz to, taisot nagus.
5. Raupji nagi
Vēl viena bēda ar kuru var saskarties - raupjums. Ja ilgāk tur nagu lakas noņēmēju, tas ne tikai iznīcina keratīnu uz nagiem, bet arī padara tos raupjus. Parasti nagu tīrīšanas līdzekli nedrīkst turēt vairāk par 10 minūtēm. Bet ja manikīre ir aizgājusi dzert kafiju, bet tu sēdi jau 20 minūtes ar to, tad maini meistaru.
6. Alerģija
Ir neliels sieviešu procents, kurām ar laiku parādās alerģija uz akrilu, lakas vai citiem līdzekļiem. Tikko kā redzi kaut kādu apsārtumu vai citu organisma reakciju uz kādu noteiktu līdzekli, ziņo par to savam meistaram.
7. `Toksiskais trio`
Dažu lēto gēllaku markas satur ļoti bīstamas vielas. Tāpēc painteresējies pie meistara vai pati izlasi uz burciņas, vai laka satur tādus komponentus, kā dibutilftalāts, toluols vai formaldehīds. Vai vienkārši pajautā par toksisko trio - profesionāļi vienmēr zina par ko iet runa. Šīs ķīmiskās vielas var radīt astmu, dažādus defektus un pat vēzi.
8. Biežs manikīrs
Ļoti bieži sievietes aizmirst atļaut saviem nagiem atpūsties. Nedrīkst visu laiku taisīt gēla nagus. Ļauj saviem nagiem atpūsties vismaz mēnesi pus gadā. Tā nagi spēs atgūties.
9. Slēptās infekcijas
Aiz biezas lakas kārtas var laicīgi nesaskatīt infekciju vai defektus. Tāpat ņemiet vērā, ja esat sasitusi nagu, uz tā ir parādījies pleķis vai ir ieplīsis, neliec laku pa virsu. Sagaidi, kad nagi atgriezīsies normālā stāvoklī.
10. Vērtība
Izvēloties meistaru, dari to nopietni. Ņem vērā, ka labs meistars var būt dārgs, jo kvalitatīvi priekšmeti un līdzekļi maksā dārgi. Laba manikīre, kura ciena klientus, kas neiznīcinās tavus nagus nespēj zemu vērtēt savu talantu.
Mēs novēlam tev atrast tavu ideālo meistaru un nekad nezināt par nagu problēmām. Pastāsti komentāros, vai tu dod priekšroku salonu pakalpojumiem, vai dievini krāsot nagus mājās. Kā arī padalies ar šo rakstu tālāk.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts