Viņa domāja, ka pumpas rodas dēļ hormoniem. Ārsts apstulba, kad apsēdās pie mikroskopa!

Advertisement
Advertisement

Daudzas ādas slimības ir ar sezonālu raksturu. Viena no viņām ir demodekoze. Šī infekcija rodas no mikroskopiskas ādas ērcītes. Saasināšanās ar slimību parasti notiek vasaras beigās vai rudens sākumā. Āda šajā laika ir novājināta no ultravioleto staru iedarbības. Ultravioletais starojums samazina imunitāti, āda paliek diezgan trekna - tas ir iemesls, lai parādītos vēl vairāk ērcītes.

 

Raksta turpinājums
Ādas ērces

Rozā vai sarkanas pumpas, kas parādās uz pieres vai vaigiem, problēmas ar muguras ādu, plakstiņu iekaisums, paplašināti asinsvadi - viss tas ir ļoti skaidrs. Lieliska līdzība ar pinnēm, ka pat dermatologi bieži nevar noteikt pareizu diagnozi.
Nepareiza ārstēšana tikai pasliktina šo situāciju, kas ļauj ērcītēm vēl vairāk ieņemt jaunas vietas uz ādas. Rezultātā demodekozes slimība paliek ar cilvēku uz vairākiem gadiem. Šī slimība var parādīties un atkal pazust, atstājot uz ādas atvērtas rētas. Ērce ir pārāk maza, lai viņu varētu ieraudzīt ar aci. Vieta, kur tā atrodas - uz tauku dziedzeriem un matu folikulām. Pārvietojoties ērcei pa galvu rodas viegla niezēšana un kutināšana. Galvenais ērcīšu barošanās avots ir ādas tauki.
Šis parazīts var izraisīt smagas alerģijas sekas, kuras bieži noved pie sarežģījumiem. Apsārtums, iekaisums, ādas kairinājums - tie ir infekcijas simptomi, kas rodas no šīs slimības.
Saslimt ar demodekozi parasti var no tiešā kontakta. Var arī saslimt no drēbēm un no kosmētikas rīkiem. Ievērojiet lielu vērību instrumentu sterilizācijai!
Praktiski visi pieaugušie ir demodekozes pārnēsātāji, bet slimība sāk parādīties tikai, kad organismam ir nopietni stresa periodi. Tādi periodi var būt, grūtniecība, svara zudums vai pieaugums, novājināta imūnsistēma.
Labs ārsts varēs diagnosticēt demodekozi pēc minimālām ārējā izskata izmaiņām. Tomēr, lai noteiktu precīzāku diagnozi, vajag uztaisīt analīzes. Tas var aizņemt diezgan daudz laika. Tas atkarīgs no katra organisma.
Regulāra ādas attīrīšana, izmantojot ķīmiskos pīlingus, maskas un skrubjus palīdzēs noņemt atmirušās šūnas un attīrīs poras. Tas ievērojami var samazināt ērcītes. Karsēšanās procedūras - sauna, tvaika pirtis, maskas, kas provocē pārmērīgu asinsvadu paplašināšanos, to vajadzētu izbeigt. Šajā gadījumā, aktīva mitrināšana būtu vislabākais veids kā nomierināt ādu no grūtās terapijas.
Par ekoloģiskiem spilvenu un segu pildījumiem ir jāaizmirst. Ērces daudz mazāk mitinās tur, kur ir sintētiskas vielas. Priekšroku jādod sintētiskai veļai un katru dienu, būtu ieteicams izgludināt veļu. Jā, katru dienu!
Atcerieties, ka vislabākā ārstēšana ir profilakse! Esiet veseli.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
2 0 12:26 12.02Valentīna
Kādēļ lauvām tiek piedāvāts tāds milzīgs gredzens,man tādu pat par velti nevajag un punkts!!!!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024