Vēlēšanās vizualizācijas slepenie noteikumi

Advertisement
Advertisement

Šie padomi palīdzēs jums iemācīties veiksmīgi vizualizēt vajadzīgos notikumus, priekšmetus vai cilvēkus, kuru parādīšanās savā dzīvē jūs vēlētos panākt.


Vēlēšanās vizualizācijā – vēlēšanās piepildījumu materializācijas pazīstama tehnika. Tā kļuva populāra 2006.gadā, pēc slavenās filmas “Noslēpums” iznākšanas kinoteātros, kas atklāj Pievilkšanās noslēpumu. Tā raksta Alena Golovina.


Vizualizācija - tas ir redzējums, tas ir, vēlamā priekšmeta vai notikuma domas prātā, tēls vai attēls “iekšējā ekrānā”. Iekšējais ekrāns- tas ir tas, ko mēs redzam, kad aizveram acis un domās kaut ko sākam iztēloties.

 

 

Raksta turpinājums
Svarīgs instruments “redzējuma tehnikā” ir iztēle.

- Iztēle, tas ir viss! Tā ir nākamo notikumu iepriekšēja izrāde - Alberts Einšteins.

Jo labāk attīstīta jūsu iztēle, jo spilgtāk un skaidrāk jūs varat redzēt vēlamā attēlu savā domu ekrānā, jo ātrāk piepildīsies jūsu vēlēšanās. Tieši tāpēc cilvēki ar bagātu iztēli ātrāk panāk savu mērķu piepildījumu. Bet ko darīt tiem, kam ir problēmas ar iztēli? Vajag trenēties. To, ko nav devusi Daba, vajag un var iegūt pašam. Zemāk norādīti noteikumi un rekomendācijas vēlamo notikumu veiksmīgai vizualizācijai.

Vēlēšanās vizualizācija slepenie noteikumi

Šie padomi palīdzes jums iemācīties veiksmīgi vizualizēt vajadzīgos notikumus, priekšmetus un cilvēkus, kuru parādīšanās jūsu dzīvē vēlaties panākt.

Noteikumi №1 « Formulējiet pareizi»

Pareizi formulējiet vēlēšanos un tā tiks ātrāk izdzirdēta un pieņemta izpildei. Ja mērķis nav skaidrs un nav precīzs, iespēja tā realizācijai ir līdzīga nullei. Jums ir maksimāli precīzi jāzina, ko jūs gribat. Tieši tagad noformulējiet savu vēlēšanos. Pieturieties pie sekojošiem noteikumiem:

- vēlmei ir jābūt tagadnē;
- tā nedrīkst saturēt noliegumu un vārdu “gribu”;
- jābūt maksimāli konkrētam.

Piemērs: “Es saņemu dāvanā zelta gredzenu ar briljantu!”
“Saņemu”- tagadne (nevis “saņēmu” vai “saņemšu”) . Gredzens “zelta’, bet nevis sudraba vai kāds cits, ar “briljantu”, nevis ar rubīnu u.t.t., tas ir konkrēti, visos sīkumos.

Noteikums №2 «Iztēlojieties gala mērķi»

Jūsu uzdevums - fokusēties uz gala rezultātu, tas ir, uz to momentu, kad vēlēšanās jau izpildījusies, mērķis jau sasniegts, sapnis jau piepildījies.

Nav svarīgi zināt, kā un kādā veidā piepildīsies tas, par ko jūs sapņojat. Dieva ceļi ir neizdibināmi, bet Visums pārpilns un varens. No augšas, kā saka, labāk redzams- kādā veidā un kad piepildīsies jūsu vēlēšanās.

Neierobežojiet Visumu! Koncentrējieties tikai uz beigu etapu, un jūs ar to pasakāt, ka pilnībā uzticaties Augstākiem spēkiem.
Noteikums №3 «Esiet iekšā, nevis no ārpuses»

Svarīgs vizualizācijas tehnikā noteikums - atrasties savu domu attēla iekšpusē. Tas ir, jums sevi ir jāiedomājas sevi uz iekšējā ekrāna nevis no malas, bet, kā notikumu dalībnieku.

Atcerieties- jūsu vieta uz skatuves, bet nevis skatītāju zālē. Vajag caur sevi izlaist visas izjūtas, visu to pārdzīvot šeit un tagad.

Piemēram: Jūsu vēlēšanās skan šādi: ”Man ir veselīga, jauna un elastīga āda” (ja jūs, piemēram, vēlaties tikt vaļā no celulīta). Šajā gadījumā jums ir jāredz sava āda bez “apelsīna miziņas”, sajust to uz sevis, pieskarties gludai virsmai ar savām rokām. Neskatīties uz sevi no malas, bet bū pašai savos redzējumos un apzināt pasauli apkārt sev.

Noteikums №4 «Video ir stiprāks par attēlu»

Iedomājamie attēli dalās 2 kategorijās - foto un video.

Tas ir, var iztēloties sev galamērķi vai nu kā fiksētu attēlu uz domu ekrāna, vai arī, kā mini filmu vai video.
Fakts - attēls iedarbojas daudz sliktāk par video.

Jūsu uzdevums- samontēt savā galvā nelielu video klipu, kurā vēlēšanās izpildās. Padomājiet par savu mērķi kā par panāktu. Ko jūs darīsiet šajā gadījumā, kā uzvedīsieties? Lēkāt no priekiem, kliegt no apmierinājuma vai vēl ko citu?

Dodiet vaļu savai fantāzijai, un tāpēc klusumā un mierā padomājiet par savu sapni. Tas tikko piepildījās. Ko jūs darīsiet šajā gadījumā? Kur jūs atrodaties? Vai kāds ir blakus? Kam pirmajam jūs paziņosiet par to? Visas savas darbības iekļaujiet videoklipā par sapņa piepildījumu. Radiet nelielu videofilmu ar nosaukumu “Sapnis piepildījās!”
Noteikums №5 «Ieslēdziet visus maņu orgānus»

Lai piepildītos vēlēšanās, ir nepieciešama enerģija. Viss apkārt sastāv no enerģijas, tajā skaitā, arī mūsu vēlēšanās. Lai iecerētais realizētos fiziskā pasaulē, ir jāpatērē noteikts enerģijas apjoms.

Citiem vārdiem sakot, par sapni ir jāmaksā. Jāmaksā ar savu enerģiju. Nekas tā nepaaugstina enerģētikas līmeni, kā emocijas! Emocijas – stiprākais katalizators, lai vēlēšanās piepildās.

Nodarbojieties ar vizualizāciju, ieslēdziet savas emocijas uz pilnu jaudu. Mērķis sasniegts! Sapnis piepildījies! Priecājieties, esiet jautri, dziediet, dejojiet, baudiet! Izjūtiet visu emociju spektru! Šim mērķim izmantojiet visus maņu orgānus. Lai jūsu redze, garša, dzirde strādā uz jūsu mērķa realizāciju. Ja mērķis ir materiāls - pataustiet to savā videoklipā. Ja to var pasmaržot- izdariet to. Apskatiet to tuvumā, ja tas ir iespējams. Pagaršojiet to savā iztēlē.

Ieslēdziet skaņu savā mini filmā, padariet to maksimāli reālu un līdzīgu ikdienai. Tad emocijas būs kā vilnis un jums nenāksies tās mākslīgi radīt. Piepildot savu mini filmu ar prieka un laimes emocijām sakarā ar sava sapņa piepildījumu, jūs daudz ātrāk sagaidīsiet sapņu realizāciju.

Noteikums №6 «Atkārtošana - zināšanu māte»

Pāris reizes nodarboties ar vizualizāciju – nav labākais paņēmiens izpildīt savu sapni. Vēlēšanās vizualizācija- tas ir labs paradums, kuru var iemantot vai izstrādāt. Bet ieradumi, kā zināms, iegūstami ar atkārtošanu. Jebkura darbība, atkārtota no 21 līdz 40 reizēm, automātiski kļūst par ieradumu.

Gribat panākt sava sapņa piepildījumu – padariet sapņa vizualizāciju par noderīgu ieradumu. Savu video filmiņu noskatieties cik bieži vien iespējams vairākas reizes dienā, vismaz – divas reizes – rītā un vakarā.

Rīts- vislabākais laiks vizualizācijai. Mums vēl ir daudz spēka, enerģijas un emociju. Vakarā mēs jau esam noguruši, spēki izsīkuši, toties, tieši pirms miega maksimāli atklājas mūsu zemapziņa, un tajā var viegli un bez īpašām piepūlēm “ielikt” savu stāstu par sapņa piepildīšanos. Praktizējiet vizualizāciju arī dienas laikā – jebkurā izdevīgā brīdī. Tā lieka nekad nebūs, tas ir noteikti. Atcerieties, jo sarežģītāks un nereālāks sapnis, jo vairāk vizualizācijas būs nepieciešams.
Noteikums № 7 «Enkurs»

Lai ātri ieslēgtu vizualizācijas procesu, radiet speciālu enkuru- signālu savai apziņai. Šim mērķim nofiksējiet vienu kadru no savas mini filmas, visspilgtāko un kas ir labi palicis atmiņā. Saglabājiet atmiņā stop kadru. Varat pat izdomāt viņam nosaukumu. Un jebkurā iespējamā brīdi to atceraties. Tas iedarbina “skatījuma procesu”.

Šis attēls ir kā enkurs – vienkāršs veids kā atslābt un atgriezties pozitīvā noskaņojumā, ja pēkšņi jums palika skumīgi vai arī esat iegrimis negatīvās izjūtās. Atcerieties enkuru- sākās automātiska vizualizācija – rodas pozitīvas emocijas – uzlabojās garastāvoklis- sapnis piepildījās!

Draugi, vizualizējiet savus sapņus, iedomājieties kā piepildītus, izbaudiet prieka un laimes emocijas sakarā ar sapņu piepildījumu. Atcerieties, ka vēlmju vizualizācija – tas ir tikai solis uz sapņu piepildīšanos. Spēcīgs, iedarbīgs, neaizvietojams, bet tikai solis. Viens no daudziem, kuru spert jums ir nepieciešams, lai jūsu sapnis pēc iespējas ātrāk piepildās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 20:11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024