Vecākā Zoroastrijas sistēma palīdzēs atklāt visus likteņa noslēpumus

Advertisement
Advertisement

Katrs cilvēks kaut kādā veidā vēlas sevi iepazīt. Un šajos meklējumos astroloģija un tās dažādie virzieni bieži mums palīdz. Šodien mēs runāsim par vecāko no šādām sistēmām - zoroastriju. Tā parāda cilvēkam viņa totēma dzīvnieku.


Tas palīdz ne tikai noteikt raksturu pēc dzimšanas datuma, bet arī atklāt likteņa noslēpumus. Cilvēkiem, atkarībā no dzimšanas gada, totēmi ieteiks, ko un kā darīt, palīdzēs atrast savu mērķi.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Totēma dzīvnieks tiek noteikts pēc dzimšanas gada. Ja uz austrumu kalendāra jūsu dzīvnieka gads nāk reizi 12 gados, tad Zoroastrisma totēms atnāk reizi 32 gados. Un šodien mēs jums pastāstīsim, kāda dzīvnieka zīmē tu piedzimi un ko par to saka horoskops.
Zoroastrisma horoskops

Šī tabula palīdzēs jums noteikt, kas ir jūsu totēma dzīvnieks. Svarīga piezīme: šajā sistēmā katram totēmam ir arī viņa antitotēms – tie ir kārdinājumi, ko cilvēks var sagaidīt uz sava dzīves ceļa, un padodoties tiem, cilvēks var noiet no ceļa. Nu, vai atradāt savu totēmu? Tad mēģināsim uzzināt, ko tas nozīmē.

2016. gads - Āpsis, 2017. gads – Kamielis, 2018. gads – Ezis

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 4 08:28 17.01gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 1 18:24 16.01Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 21:43 15.01Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019