Valērijs Siņeļņikovs: “Zāles pret jebkuru slimību ir zināmas jau sen!”

Advertisement
Advertisement

Valērijs Siņeļņikovs – slavens ārsts terapeits, homeopāts, kā arī zinātniski populāru grāmatu par veselību un psiholoģiju autors. Viņa izdevumi atrada savu lasītāju bijušajās NVS valstīs. Viņa darbu lielākā daļa veltīti atbildības tēmām un tā izpratnei, ka katra cilvēka darbība rada nopietnas sekas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Valērijs Siņeļņikovs

Grāmatā “Izproti savu slimību” autors aicina ievērot dienas un uztura režīmu, ar cieņu attiecas pret dabu, senču mantojumu un uzmanīgi seko savai runai. Siņeļņikovs lielu uzmanību velta zemapziņas sfērai.

Autors uzskata, ka tieši psiholoģiskās, zemaziņas problēmas ir sākums visām slimībām. Mūsu redakcija apkopoja trāpīgākos citātus no šīs grāmatas, šeit ir par ko padomāt…
1. “Nekādā gadījumā neizturieties pret slimību kā pret kaut ko sliktu, pat ja šī slimība ir nāvējoša. Neaizmirstiet, ka šo slimību ir radījis jūsu zemapziņas saprāts, kurš vienmēr un visur rūpējas par jums. Tātad, tam bija nopietni iemesli.
Nesteidzieties bārt savu organismu un savu slimību. Atsakieties no cīņas ar slimību. Tieši otrādi, pateicieties Dievam, savam zemapziņas saprātam par šo slimību. Pateicieties pašai slimībai. Pat, ja tas izklausās dīvaini – izdariet to.”
2. “Slimība – tas ir signāls par līdzsvara traucējumiem. Nervu gali dod mums ziņu par to, ka mūsu organismā noteiktā vietā kaut kas sagājis grīstē.
Sāpes – vien veselīga nervu reakcija, kura vēlas mums pateikt: “Eu, dārgais, ir kaut kas, kam jāpievērš tava uzmanība”. Un, ja cilvēks nevelta pienācīgu uzmanību vai apklusina sāpes ar tabletēm, tad cilvēka zemapziņa padarīs sāpes spēcīgākas.”
3. “Arteriālā spiediena pazemināšanās līdz pat bezsamaņai, nozīmē, ka jūs zaudējat dzīves spēkus, neticat sev, saviem spēkiem un iespējām, cenšaties izvairīties no konfliktsituācijām, neuzņematies atbildību. Tādā gadījumā kļūst neiespējama īstenības pilnvērtīga izdzīvošana.”
4. “Ja jums radusies problēma personīgajā dzīvē vai slimība – tas ir signāls jums par to, ka jūsu dzīvē, jūsu domās radies sastrēgums.”

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019