Uzmanīgi! Tavi stāsti par veselību var ļoti kaitēt tuviniekiem

Advertisement
Advertisement

Slimība rada vairums nepatikšanu un bažu cilvēkam, rada negatīvas domas un emocijas, kas izplatās telpā. Šī enerģija ir pateicīga augsne svārstiem, kas saistīti ar slimībām. Tie vienmēr labi uzņem negatīvo enerģiju.

Raksta turpinājums
Svārsti, kas rada slimības, ir vieni no spēcīgākiem. Tās, vispirms, ir pašas slimības un epidēmijas. To opozīcijā atrodas visdažādākie medicīnas svārsti. Iedomājies, kādas tās ir varenas struktūras! Klīnikas, sanatorijas, institūti, fabrikas, aptiekas, zinātne, izglītība....

Medicīnas svārstu mērķis - cīņa ar slimībām. Praksē tā rada vairumu negatīvu parādību, kas ir raksturīgs destruktīviem svārstiem, jo to galvenais uzdevums - noturēt un pievilināt piekritējus.
Cilvēks, kurš atrodas medicīnas vai slimību svārstu ietekmē - nevar atgriezt savas jaunības pašsajūtu- to jauko laiku, kad jautājumi, kas saistīti ar veselību, diez vai uztrauca. Tu vienkārši nepievērsi tam uzmanību, tāpēc tevi tas neuztrauca. Attiecīgi, enerģētiskais starojums bija bez slimību svārstiem.

Ar vecumu tevi pastāvīgi tādā vai citādā mērā iespaido svārsti. Izstarojot enerģiju viļņos, Tu atdod viņiem savu, nokļūsti atkarībā un pārvietojies uz slimīgajām dzīves līnijām. Tāpēc, lai atgūtu iepriekšējo veselību, vispirms ir jāatbrīvojas no saiknes ar tiem.

Tas nozīmē - neielaist sevī svārstu informāciju un nepiedalīties viņu spēlēs. Tas ir, piemērot noraidošu metodi.
Visklasiskākais sižets – sarunas par veselību ar paziņām un tuviniekiem. Kā ierasts, tās nav par veselības nostiprināšanas tēmu, bet par slimību un to ārstēšanas tēmu. Viens ar emocijām apraksta, kā tiek galā ar savām kaitēm, bet otrs apstiprina- jā, vecums nav brālis.
Šāda kontakta dalībnieki aktīvi izstaro enerģiju slimību svārstu viļņos. Šī enerģija ir tik lipīga, kā kaitīgie mikrobi. Izvairies no šādām sarunām, citādi pats neievērosi, kā nokļūsi slimības svārstu ietekmē.

Tas nenozīmē, ka saslimšanas periodā ir jābūt izolētam no cilvēkiem, tikai nekonkretizē.

Ja apraksta šo parādību ar vienkāršiem vārdiem, tad tiek iedarbināta pašiedvesma. Informācija, kas Jums izsauc baiļu vai līdzjūtības sajūtu, vienmēr zemapziņā tiek atlikta un kaitīgi iedarbojas no iekšpuses. Šādu triku bieži izmanto afēristi, kas vāc naudu “savu” bērnu ārstēšanai. Viņi tik emocionāli stāsta, ka kaut kas tāds var notikt ar Taviem bērniem, līdz Tu esi gatava atdot pēdējo naudu, kas Tev ir maciņā.
Vēl vienu graujošu iespaidu Tavam organismam rada reklāma. Tavās smadzenēs tiek ielikta programma: “Ej uz aptieku, lieto zāles un saņem balvu - viss būs kārtībā”. Bet tas vēl nav tik briesmīgi. Šajā reklāmā slēpjas cits, daudz dziļāks, slēpts zemteksts.

Aizdomājies: reklāmā, kā ierasts, rāda pilnīgi normālus, simpātiskus un pat veiksmīgus cilvēkus. Visi šie cilvēki ar kaut ko slimo, lai arī ātri izārstējas, lietojot zāles. Visiem mums rada apziņu, ka mums ir nosliece uz slimībām, jau esam slimi vai drīz vien saslimsim. Un daudzi pieņem šos spēles noteikumus.
Bet daudzi, īpaši gados vecāki cilvēki, ieklausās šajos svārsta vārdos un jau savlaicīgi sastāda sev slimību un to saasinājumu programmu, kā pēc tiesas lēmuma.

Identificēt slimības svārstu ir ļoti viegli- tas aizrauj Tevi ar informāciju par slimībām un to ārstēšanu. Ja Tu nolemsi to ignorēt, tas ir, neieklausīsies, neuzņemsi nopietni, svārsts būs apjucis un atstās Tevi mierā- tas ir viņa fiasko. Ja Tu uztversi šo informāciju ar smaidu un nievām - svārsts no Tevis bēgs prom - Tu to esi apdzēsusi.

Lai tas nenotiktu, tev ir jāatbrīvojas no nenoteikta stāvokļa, pievienojoties atveseļošanās svārstiem. Tie atbild par lietām, kas saistītas ar atveseļošanos. Esi veselīga dzīvesveida piekritējs, un tu sapratīsi, cik tas ir vareni un aizraujoši salīdzinājumā ar vienmuļo un ilgstošo cīņu ar slimībām.

Acīmredzami, ja cilvēks ir aizņemts ar rūpēm par savu labsajūtu, viņš izstaro enerģiju un tāpēc viņam nav laika slimībām. Tādā veidā, Tu redzi, ka pastāv divi pavisam dažādi dzīves veidi- slimību ārstēšana un rūpes par veselību. Pēc attieksmes pret slimībām, pirmo var pieskaitīt pie iekšēja nodoma, bet otru - pie ārēja. Tu pats izvēlies savu ceļu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024