Tu droši vien lietoji higiēniskos ieliktnīšus nepareizi! Mazs atklājums.

Advertisement
Advertisement

Pirmie ieliktnīši parādījās 1970-ajos gados un pat negribas domāt kā sievietes tika galā ar savas fizioloģijas īpatnībām pirms to parādīšanās. Šausmas-šausmas: josta ar pogām, kura saturēja ieliktnīti no auduma, biksīšu gumijas detaļas, marles ieliktnīši…



Raksta turpinājums
Izmantot higiēniskos ieliktnīšus – lieta vienkārša. Taču ir noteikti momenti, kuri nav zināmi lielākai daļai sievietēm! Pavērsim priekškaru.
Higiēniskie ieliktnīši

Maz zināmie fakti

1. Ikdienas ieliktnīšus nedrīkst lietot katru dienu!

Dotajā gadījumā nosaukums nerunā pats par sevi. Higiēniskos ikdienas ieliktnīšus nekādā gadījumā nedrīkst lietot no dienas dienā. Ķermenim ir jāelpo, pastāvīga ieliktnīšu lietošana provocē patogēnās mikrofloras attīstību intīmajās zonās.
Izmantot ikdienas ieliktnīšus vajag tikai dienās pirms menustrāciju sākuma un kādu laiku pēc tām, kad izdalījumi kļūst vairāk. Svarīgi! Ikdienas ieliktnīši jāmaina katras 2-3 stundas, ne retāk. Ja to nedarīt, var izprovocēt piena sēnīti, vaginītu un citas nepatīkamas slimības, kuru sekas var būt pat neauglība.
2. Izvēlies pareizo ieliktnīša biezumu.

Mitra, silta vide, kura rodas `iekšpusē`, lietojot jebkurus ieliktnīšus, veicina slimību izraisītāju mikrobu un ginekoloģisku slimību attīstību. Ir svarīga higiēna, kā arī ļoti uzmanīgi jāizvēlās pareizie higiēnas līdzekļi.

Lietot nakts ieliktnīšus dienā vai ieliktnīšus ar maksimālo `pilienu` skaitu menstruāciju sākumā – noziegums pret savu veselību.

Ja ievēroji, ka ieliktnītim bieži plūst garām, pārbaudi, kādā veidā tu tos piestiprini pie veļas. Daudzas sievietes apgalvo, ka izvairīties no noplūdes problēmām viņām palīdzēja ieliktnīši ar spārniņiem, kuras tās piestiprināja ar garo malu uz priekšu.

Visa lieta tāda, ka katras sievietes ķermenis – īpašs un anatomiskas īpatnības un dzimumorgānu novietojums attiecībā pret iegurni ir individuāls. Iespējams, tu nepievērsi uzmanību tādam sīkumam un tā varēs atbrīvot no problēmas!
3. Nepērc aromatizētos ieliktnīšus!

Ieliktnīši ar dažādiem aromatizatoriem, ar zīmējumu var izraisīt alerģiju un iekaisumu. Priekšroka jādod `elpojošiem` ieliktnīšiem, kuri nerada barojošu vidi baktērijām. Tos mainīt tāpat vajag iespējami biežāk.
4. Kārtīgi seko veselībai.

Ja tu ievērosi dzimumorgānu apsārtumu vai pietūkumu, ģenitāliju zonā niezi, dedzinošu sajūtu urinējot vai sāpes dzimumakta laikā – nekavējoties vērsies pie ārsta. Zini, ka visus šos simptomus var izraisīt ne tikai infekcijas, bet arī higiēniskie ieliktnīši, alerģiska reakcija uz higiēnas līdzekļiem.

Ir nozīme arī asiņu izdalījumu daudzumam menstruāciju laikā, īpaši, ja sievietei ir bijusi asiņošana. Kā zināt asiņu daudzumu, kura izdalās? Maz kurš zin, bet ir inovatīvs higiēnas līdzeklis, kurš ir absolūti drošs sievietes veselībai – menstruālā piltuvīte.

Šis priekšmets ir ļoti ērts lietošanā un vēl – palīdz noteikt, kāds asiņu daudzums ir izdalījies dienas laikā un novērst dzemdes asiņošanas risku.

Visām zināms, kā lietot ieliktnīšus, bet uz niansēm nav pieņemts saasināt uzmanību. Diemžēl, nezināšana neatbrīvo no iespējamām slimībām! Apspried ar draudzenēm šo rakstu, iespējams, viņām būs noderīga šī informācija.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024