-
- 16035 x
-
https://torno.lv/rEE7Wn
Ir lietas, par kurām mēs domājam, ka spēj izdarīt praktiski katrs. Bet, lai kā arī jūs censtos to izdarīt, jūs to nevarat. Protams, vienmēr ir izņēmumi, kas arī tiks nodemonstrēti dažos gadījumos, bet jūsu ķermenis ir veidots tā, ka daži triki ir praktiski neiespējami.
Avots
Raksta turpinājums
Pacelt vienu uzaci
Spēja pacelt vienu uzaci, mūsdienās skaitās iespaidīgi. Pērtiķi paceļ vienu uzaci briesmu gadījumos. Lielākā daļa cilvēku nespēj pacelt vienu uzaci, bet to var iemācīties. Sāciet ar to, ka pieturiet vienu uzaci ar roku uz leju un ar otru turiet uzaci uz augšu. Turpiniet tādas darbības pie spoguļa, lai lai saprastu, kādi muskuļi kustās kad tiek pacelta uzacs. Kad esat iepazinušies ar šo funkciju, pamēģiniet to izdarīt bez roku palīdzības. Trenējieties pie spoguļa kamēr jums sanāks.
Nolaizīt elkoni
Ir zināms, ka 99% cilvēku nespēj nolaizīt savu elkoni, bet 90% cilvēku, kuriem par to paziņoja, uzreiz mēģināja to izdarīt. Dažiem cilvēkiem kas tāds ir iespējams un ik dienu 5 cilvēki cenšas iesniegt pieteikumu Ginesa rekordu grāmatā par spēju nolaizīt savu elkoni.
Ausu kustināšana
Ļoti maz cilvēku spēj kustināt ausis un zinātnieki ir noskaidrojuši kāpēc. Atšķirībā no sejas muskuļiem, ausu muskuļiem ir papildus nervs. Salīdzinoši ar dzīvniekiem, īpaši kaķiem un sikspārņiem cilvēkiem šī spēja ir ļoti niecīga.
Sagriezt mēli trubiņā
Agrāk tika uzskatīts, ka māka sagriezt mēli trubiņā ir ģenētiska īpašība. Tomēr pētījumi uz dvīņiem parādīja, ka šo spēju ietekmē gan ģenētika gan apkārtējā vide.
Šķaudīt ar atvērtām acīm
Mēs nespējam šķaudīt ar atvērtām acīm, jo šķaudīšanas centrs smadzenēs dod kustību impulsus nerviem, kuri kontrolē preses, krūšu, diafragmas, kakla, sejas un plakstiņu muskuļus un tas viss notiek automātiski.
Pakutināt pats sevi
Gandrīz katram no mums ir vietas, kuras kut un tuvie cilvēki zina kā to izmantot. Tomēr cilvēks nespēj pats sevi pakutināt un tam ir zinātnisks izskaidrojums. Lieta tāda, ka smadzenes uzņem mūsu kustības un atceļ atbildes reakciju uz mūsu pašu pieskārieniem.
Ar mēli aizsniegt zodu vai degunu
Spēja ar mēles galiņu aizsniegt degunu vai zodu ir ģenētiska īpašība. Ap 10% cilvēku spēj šo darbību izpildīt.
Aizturēt elpu
Fiziski tas nav iespējams uztaisīt pašnāvību, aizturot elpu. Galu galā, mums ir reflekss, pateicoties kuram gāzes, tādas kā Ogļskābā gāze tiek atstumta ar vieglu gaisa izpūtienu. Pat jā jūs centīsieties ierobežot šo refleksu, jūs varat noģībt no skābekļa nepietiekamības smadzenēs. Pēc tam, kad būsiet noģībuši,mute atvērsies un plaušas atkal sāks strādāt.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts