-
- 35694 x
-
https://torno.lv/Rr5xuG1
Bagāts un veiksmīgs cilvēks - tas ir nesasniedzams ideāls daudziem ierindas darbiniekiem. Nezin kāpēc daudzi domā, lai iegūtu bagātību, vajag iztērēt daudz laika un spēku, un nepieciešams atteikties no visām ērtībām. Vai arī piedzimt bagātnieku ģimenē. Vai tas tiešām ir tā?
Nabadzība nav finansiāls stāvoklis, bet domāšanas veids. Te rodas daudz šaubu un neticības, un tā ir normāla reakcija uz šādu faktu. Cilvēki ar pasaulē lielākiem maciņiem nesteidzas dalīties ar savas veiksmes pieredzi. Tomēr, visziņkārīgākajiem izdodas tos iegūt.
Mēs iepazīstināsim tevi ar 10 ieradumiem, kas neļauj tev domāt kā bagātam cilvēkam. Tiec vaļā no tiem un rezultātu nevajadzēs ilgi gaidīt.
Raksta turpinājums
1. Nabags vienmēr meklē vainīgos
Nabadzīga cilvēka finansiālajā stāvoklī vienmēr ir vainīgi vecāki, vīrs vai sieva, valsts, apkārtējie - jebkurš, tikai ne viņš pats. Viņš nespēj atzīt to faktu, ka atbildība gulstas tikai uz viņa pleciem.
2. Sevis žēlošana
Nabags vienmēr atradīs, par ko sevi pažēlot: piedzima ne tajā valstī, dzīvo sliktos laikos, nav labas izglītības, nav ideāls ķermenis, magnētiskās vētras – iemesls atradīsies! Viņam ir desmitiem argumentu, bet kapitālu ar žēlumu nenopelnīsi.
3. Čīkstēšana un sūdzības par dzīvi
Dažreiz gribas kādam pastāstīt, cik nelaimīgs un nabadzīgs tu esi, un saņemt mierinājumu. Cilvēks ar bagātnieka domāšanu uztver jebkuru neveiksmi kā pārejošas grūtības un ne par ko nesūdzas. No tā, ko tu izteiksi, maciņā naudas vairāk nebūs.
4. Strādāt nemīlamu darbu.
Lai darbs nestu augļus, to vajag mīlēt. Pretējā gadījumā cilvēks var lādēt savu darbu, priekšniecību un kolēģus, bet, vienalga, katru pirmdienu negribot vilksies uz nolādēto biroju, kur pavadīs gadu pēc gada gaidot piektdienu.
5. Vilkt laiku
Vilkt laiku līdz pēdējam brīdim. Viņa dzīves devīze var būt tautas gudrība “ Septiņas reizes nomēri - vienu reizi nogriez”, bet līdz griešanai lieta nekad nenonāk...
6. Bezmaksas apmācības
Jebkurš veiksmīgs cilvēks tev pateiks, ka vislabākā investīcija - tā ir investēšana sevī. Nabadzīgs cilvēks ir pieradis, ka visu var saņemt bez samaksas, pat apmācības. Bet, lai mūsdienās iemācītos kaut ko vajadzīgu un derīgu, diemžēl, vienmēr vajag maksāt.
7. Lieka naudas tērēšana
Ja cilvēkam nav finansiālas stratēģijas, tad viņš pelnīs naudu un uzreiz to tērēs. Un nav svarīgi, cik viņš nopelnīs. Ja cilvēks nemāk prasmīgi rīkoties ar saviem līdzekļiem un investēt tos kapitāla radīšanā, viņš vienalga būs nabadzīgs.
8. Tukša laika pavadīšana
Analoģiski iepriekšējam punktam, nabadzīgs cilvēks bieži uzdod sev jautājumu: “Kā “nosist” laiku?” Un tā ir viņa vislielākā kļūda. Nekas nav dārgāks par laiku, un bagātie to zina!
9. Domāt, ko pateiks citi
Katrs veiksmīgs cilvēks ir unikāls. Viņš rada savu personīgo veiksmes stratēģiju, par ko citi viņu novērtē. Tāpēc, tu vari uzspļaut uz visiem mūsu padomiem un iet pa savu unikālo ceļu. Nabags, tieši otrādi, atdarina citus. Viņš daudz tērē laika, lai līdzinātos veiksmīgam cilvēkam un ieklausās apkārtējo domās. Bagātajam ir vienalga, ko par viņu domā citi.
10. Dzīvot svešu dzīvi
Viena no nopietnākajām nabago kļūdām – svešas dzīves projekcija attiecībā uz personīgo dzīvi. Izlasīt stipro un vareno biogrāfijas un darīt tāpat kā viņi, kā rakstīts grāmatā – tas ir iemesls, kāpēc tu vari iedzīvoties diskomfortā uz visu atlikušo dzīvi. Veiksmes stratēģija - tas, protams, ir lieliski, bet darīt tev vajag tikai to, ko tu uzskati par derīgu sev.
Tu pazini sevi, lasot šo rakstu? Es, diemžēl, jā. Tāpat, es ļoti labi saprotu, ka nevar vienkārši ņemt un izmainīt domāšanas veidu, bet mani neatstāj cerība – ja katru dienu izdarīt mazu solīti pretī tam, ko tu vēlies sasniegt, tad veiksme atnāks noteikti!
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts