Slavenā ekstrasense Marianna iesaka, kādos vārdos bērnus labāk nesaukt, citādi...

Advertisement
Advertisement

Šķiet, ka vārds ir tikai skaņu kombinācija. Tomēr šīm skaņām ir milzīga informācijas plūsma, noteikta enerģija, kas vēlāk ietekmē mūsu likteni. Vārdam ir milzīga ietekme uz cilvēka raksturu: tas var mīkstināt vai pastiprināt noteiktas iezīmes. Vārds ir svarīgs cilvēka personības elements. Tāpēc atbildīgi jāizvēlas bērna vārds.

Raksta turpinājums
Kopš seniem laikiem cilvēki ir uzmanīgi pievērsušies vārda izvēlei, jo jādzīvo ar vārdu visu mūžu. Vārds jāizpēta no visām pusēm: kā tas skanēs, kāds būs savienojumā ar uzvārdu, ko tas nozīmē. Galu galā, katrs sīkums atstāj savu zīmi uz cilvēka likteni. Marianna Abravitova, plaši pazīstama psiholoģe, taroloģiste un gaišreģe, iesaka, no kā izvairīties, izvēloties bērna vārdu.
Kādu vārdu dot bērnam?

1. Negatīvas asociācijas

Ja vārds ir saistīts ar personu, kura ir radījusi negatīvas emocijas, to nedrīkstat dot savam bērnam. Pat ja kāds no ģimenes pieprasa to. Šeit nav iespējams atkāpties no savas pārliecības. Fakts ir tāds, ka, pat to neapzinoties, jūs pārsūtīsiet negatīvu pieredzi no pagātnes uz savu bērnu. Saskaņā ar ekstrasenses vārdiem, tas var slikti ietekmēt jūsu attiecības ar mazuli.

Pirms dodat vārdu bērnam, atcerieties visus jums zināmos cilvēkus ar izvēlēto vārdu. Padomājiet par to, ar ko saistās šis vārds, kādas emocijas tas izraisa. Ja ir pat mazākās šaubas, labāk to atmest.
2. Skaņu kombinācija

Ir svarīgi padomāt par to, kā vārds skan kopā ar uzvārdu. Ja tavā uzvārdā ir rūcošas skaņas, tad maigs vārds izklausās savādi. Tas rada disonansi, tādus vārdus ir grūtāk uztvert.

Ja uzvārds ir garš, tad vārdu labāk izvēlēties īsu. Sarežģītas kombinācijas bieži izraisa konfliktu apkārtējos. Īpaši skolā bērni bieži vien nedomā par klasesbiedra personīgajām īpašībām, bet redz viņā tikai pārāk pretrunīga vārda uzrādītāju.
3. Vēsturiskie vārdi

Tie ir to cilvēku vārdi, kurus vēsturē atceras kā ļaundarus. Šādi vārdi ir absorbējuši visu pagātnes notikumu negatīvo enerģiju, viņi nedos cilvēkam neko labu. Un sabiedrībā diez vai tāds vārds tiks pieņemts normāli. Piemēram, zēns, vārdā Ādolfs, visticamāk neradīs atzinības vētru apkārtējos, nav svarīgi pat tas, kurā valstī viņš piedzimis.
4. Aizvietošana

Nekādā gadījumā bērnam nedrīkst dot tā cilvēka vārdu, kas agri miris. Bieži vien vecāki dod mazulim tā vecākā bērna vārdu, kuru viņi ir zaudējuši. Tas ir veids, kā pārdzīvot zaudējumu. Bet šī ir liela kļūda. Jūsu apziņas līmenī notiek aizvietošana. Vecāki sāk uztvert šo bērnu kā mirušā iemiesojumu. Tam ir slikta ietekme uz bērna likteni.

Bieži vien ir strīdi par to, vai vecvecāku vārdos ir drīkst nosaukt bērnu. Gaišreģe iesaka, padomāt, vai vecvecāki dzīvojuši ilgu un laimīgu mūžu, tad, protams, tas ir iespējams.
5. Eksotiskie vārdi

Nevajadzētu piešķirt bērniem vārdus, kas neiederas vietējā kultūrā. Tā jūs programmējat bērna apziņu, ka viņš ir svešinieks šajā sabiedrībā. Turklāt padomā arī par to, kā šis vārds tiks apvienots ar uzvārdu. Pat ja jums patīk ārzemju vārds, padomājiet par to, kā bērns ar to varēs dzīvot?
Jūs varat nosaukt bērnu, kā jums patīk. Vienkārši neaizmirstiet, ka tas nav īslaicīgi, bet tas paliks bērnam uz mūžu. Vārds ir ceļš, pa kuru cilvēks iet, un ir ļoti svarīgi, lai šis ceļš būtu ilgs un laimīgs. Un, ja pareizi izvēlēts vārds bērnam var padarīt dzīvi vieglāku un harmonisku, tad kāpēc gan neuztvert to nopietni?

Un ko jūs domājat? Cik svarīgi ir izvēlēties pareizo un spēcīgo bērna vārdu? Pastāstiet mums komentāros!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024