Sieviete izveidoja īstu purvu akvārijā. Iemesls – brīnumaina izdziedēšanās!

Advertisement
Advertisement

Vitiligo – nav tā patīkamākā slimība. Pigmentācijas traucējumi un plankumu rašanās atsevišķās vietās uz ādas apgrūtina dzīvi daudzām sievietēm. Diemžēl, uz šodienu neeksistē šīs slimības mērķtiecīga ārstēšana. Bet mums ir tautas medicīna!


Nosacīti augi spēj iedarboties uz vielmaiņu organismā un atjaunot pigmenta izstrādi skartajās ādas vietās. Viens no tādiem brīnumaugiem - purva ūdensziedi. Šī neievērojamā ūdens zāle vitiligo ārstēšanā tiek izmantota jau vairāk nekā 30 gadus, bet galvenais – tās izmantošanas efektivitāte pierādīta praktiski.


Mēs dalāmies ar ūdensziedu izmantošanas noslēpumiem šīs nepatīkamās slimības kosmētisko izpausmju novēršanai. Rezultāts pārsniegs visu gaidīto, vajag tikai izmēģināt!

Raksta turpinājums
Kā ārstēt vitiligo

Ūdensziedi aug burtiski it visur. Šis ārstnieciskais augs ir bagāts ar furokumarīniem, kuri spēj stimulēt melanoģenēzi un paaugstināt ādas jūtīgumu pret saules gaismas iedarbību. Flavonoīdiem un triterpēniem savienojumiem, kurus satur ūdensziedi, ir pretkancerogēna iedarbība un attīra organismu intoksikācijas gadījumā.

Ūdensziedi ir bagāti arī ar antioksidantiem un milzums daudz mikroelementiem, tik noderīgus cilvēka organismam. Ūdensziedus var sagatavot visu vasaru, vācot ārstniecisko zāli tīrās ūdenskrātuvēs. Augi ir labi jānomazgā, jāizkaltē un jāsamaļ noderīgā pulverī. Ir daudzas receptes kā izmantot ūdensziedus vitiligo ārstēšanā, bet, lūk, pašas efektīvākās no tām.
Ūdensziedu lietošana

1. Ūdensziedu pulveri samaisi ar medu vienādās porcijās. Iegūto maisījumu uzglabā ledusskapī hermētiski noslēgtā traukā. Šo ārstniecisko līdzekli lieto pa 1 ēd.k. 3 reizes diennaktī ne mazāk kā 6 mēnešus.

2. Sajauc 1 tējk. pulvera ar 50 ml degvīna. Iegūto uzlējumu atstāj aukstā, tumšā vietā uz 7 dienām. Gatavo uzlējumu izkās un lieto pa 20 pilieniem 3 reizes dienā, uzdzerot ūdeni.

3. Var pievienot 2-3 tējk. sausā pulvera pirmajiem ēdieniem ēšanas laikā.
4. Lūk, vēl viens efektīvs ārstnieciskās zāles izmantošanas veids. Stikla burku, kura par 1/3 piepildīta ar ūdensziedu pulveri, līdz malām piepildi ar spirtu. Atstāj ievilkties 3 dienas gaišā vietā, pēc tam uz 4 nedēļām novieto tumšā vietā. Lieto pa 20 pilieniem 3 reizes diennaktī, pakāpeniski palielinot devu līdz 50 pilieniem. Atceries! Ārstēšana ar spirtu saturošiem uzlējumiem ir pieļaujama tikai pieaugušiem pacientiem.

5. Ūdensziedus var izmantot arī ārīgi. Lieliskus rezultātus rada aplikācijas un kompreses, kuras ir jāliek uz skartajām vietām. Tīru ūdensziedu sulu arī var izmantot kā līdzekli ārējai lietošanai.

Ārstējoties ar ūdensziediem, nepieciešams iemīlēt saules vannas. Tad ārstēšanās efekts būs lielisks! Bet zini, ka pirmais pozitīvais rezultāts parādīsies ne agrāk kā pēc 2 mēnešu intensīvas ārstēšanas.
Vitiligo nerada īpašus draudus cilvēka dzīvībai, šī slimība nav bīstama un nav lipīga apkārtējiem. Svarīgi ir saprast, ka tāda slimība ir tikai daudzu citu traucējumu sekas organismā, kuri nebūtu jāatstāj bez ievērības..

Iespējamie iemesli

1. Autoimūnie traucējumi organismā var provocēt slimības attīstību. Mediķi ievēroja, ka vitiligo bieži iet roku rokā ar reimatoīdo artrītu, sistēmisko vilkēdi un citām autoimūnām slimībām.

2. Endokrīnās sistēmas darbības traucējumi – viens no vitiligo pavadošiem faktoriem. Izprovocēt slimības sākšanos var traucējumi endokrīnās sistēmas darbībā, kā arī hormonu līmeņa svārstības. Traucējumi virsnieru, hipofīzes un olnīcu darbībā arī var būt slimības attīstības iemesls.

3. Trofiski ādas bojājumi traumu vai apdegumu rezultātā var izprovocēt slimības attīstību cilvēkiem ar noslieci uz to.

4. Fermentu uzsūkšanās traucējumi kuņģa-zarnu traktā izraisa to, ka āda nesaņem barības vielas pietiekošā daudzumā, līdz ar to samazinās melanīna izstrāde.

5. Nekvalitatīvu kosmētisko līdzekļu lietošana ar pārmērīgu ķīmiju arī var izprovocēt vitiligo rašanos.

6. Iedzimtības faktoru ietekme uz slimības attīstību tā arī nav pierādīta. Tomēr ģimeniska nosliece uz tādas nepatīkamas slimības rašanos eksistē.

7. Pastāvīgas stresa situācijas var būt vitiligo rašanās provocējošs faktors.
Vitiligo ārstēšana – sīkumains process un prasa milzīgu piepūli. Esi pacietīgs un stingri ievēro visus ieteikumus, tad rezultāts būs lielisks!

Neaizmirsti padalīties ar šo nenovērtējamo tautas recepti ar draugiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Es nekad savā dzīvē nesmu redzējis tik skaistu meiteni kā tu
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024