Sieviešu alkoholisms - daudzas pat nenojauš, ka ir atkarīgas...

Advertisement
Advertisement

Pastāv uzskats, ka alkoholu dzeroša sieviete - tā ir pilnīga degredācija, bet pēc grūtas dienas iedzerošs vīrietis - tā ir norma. Vai ir jāuzskata, ka vājais dzimums un sliktie ieradumi - ir pilnīgi nesavienojami jēdzieni?

 

Mūsu komanda piedāvā tikt skaidrībā, ko nozīmē lietot alkoholu un kad sarkanais sausais pie vakariņām jau kļūst par problēmu.

 

SIEVIEŠU ALKOHOLISMS

 

Daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka lieto alkoholu kulturāli, mēreni, bez kaitējuma veselībai, bet patiesībā viņi ir uz alkoholisma robežas. Ir maldīgi uzskatīt, ka alkoholisms - tās ir drebošas rokas un nepārvarama vēlme iedzert gurķa sālījumu.

 

Diemžēl, mūsdienu sieviešu alkoholisms ir mainījies. Izglītotas un kulturālas sievietes iedzer un pat nedomā sevi nosaukt par alkoholiķēm. Protams, glāze dārga ”Chardonnay” pie vakariņām jau nav 100 grami degvīna.

Raksta turpinājums
Tomēr sieviešu alkoholisms izplešas zibens ātrumā. Vīna pudele kopā ar draudzeni divas reizes nedēļā pēc smagām darba dienām, vēl viena pudele brīvdienās ģimenes vakariņu laikā, un tu jau mosties nervoza, seja kļūst pelēcīga, un vakarpusē jau atkal gribas iedzert.

Ir svarīgi saprast, ka šādi sistemātiski lietojot alkoholu, atkarība iestājas jau pēc 1 - 2 gadiem. Vīriešiem pierašana ilgst 10 gadu garumā.
Eksperti ir pārliecināti, ka uz alkoholismu nosliece ir impulsīvām, egocentriskām sievietēm. Tomēr kautrīgās vājā dzimuma pārstāves arī nav no šī ļaunā ieraduma pasargātas. Pēdējām alkohols palīdz uzvarēt nepārliecību un ļauj sajusties seksuālai un iekārojamai. Lai gan vīriešiem sievietes, kuras ir iedzērušas, izraisa interesi uz īsu laiku.
Pieļaujamā alkohola deva neizraisa negatīvu ietekmi uz organismu, bet minimāls vīna daudzums, piemēram, ir spējīgs pat to uzlabot. Tā zinātnieki no Izraēlas Universitātes Ben Guriona savāca eksperimentālu grupu no 224 cilvēkiem, lai uzzinātu, kas notiks ar organismu, ja katru dienu izdzert pa glāzei dārga vīna.

Visiem eksperimenta dalībniekiem tika konstatēts 2 tipa diabēts, viņiem tika izrakstīta Vidusjūras diēta. Visus dalībniekus sadalīja 3 grupās un pēc dzēriena veida, kuru viņiem bija jāiekļauj vakariņu ēdienkartē: ūdens, sausais baltvīns vai sarkanvīns.
Tai komandai, kuri dzēra vīnu, pirmā pusgada laikā, ievērojami uzlabojās miegs, metaboliskais sindroms, arteriālais spiediens normalizējās un mazinājās jūtīgums pret insulīnu.

Pēc divu gadu pētījumiem, zinātnieki apstiprināja, ka 150 ml sausā sarkanvīna pēc sabalansētām vakariņām dod pozitīvu ietekmi uz organismu, profilakse attiecībā pret sirds - asinsvadu slimībām un diabētu.
Tas nebūt nenozīmē, ka var katru dienu mierīgi iedzert, uzlabojot veselību un nedomāt par sekām. Alkohola lietošana nevienu nedaiļo, jo īpaši sievieti. Atliek 2 - 3 gadus izdzert pa pāris glāzēm vīna dienā, lai viss izdzertais būtu redzams tavā sejā.

Briesmīgā sejas krāsa, pampumi, elastību zaudējusī āda, padziļinātās grumbas.. Ko tur, mati krīt ārā, sejas mīmika paliek rupjāka, bet novecošanas process palielinās neskaitāmas reizes. No pūļa nav grūti atšķirt cilvēku, kurš bieži lieto alkoholu. Vēl jo vairāk - sievieti.
Bieži iedzert - nevainīga, pirmā acumirklī, izklaide, kura ļoti ātri var jūs iekļaut alkoholiķu rindās. Tas ir baisi. Ir miljons alternatīvu veidu kā pacelt garastāvokli, nesagraujot savu skaistumu un jaunību. Atstāj alkoholu aiz savas dzīves sliekšņa un tu ieraudzīsi, cik strauji tā izmainīsies uz labo pusi.
Dalies ar šo vērtīgo rakstu ar draugiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024