-
- 8670 x
-
https://torno.lv/Rubg0gJ
Attiecības pēc 40 gadiem zaudē to asumu un kaisli, kas bija jaunībā. Dāmas, kuras ne reizi vien uzkāpušas uz mīlestības grābekļa, piesardzīgi izturas pret pretējā dzimuma uzmanības apliecinājumiem, izsakot partnerim daudzas pretenzijas un prasības.
Raksta turpinājums
Nepārsteidz, ka no mīlestības pēc 40 baidās kā vīrieši, tā sievietes. Daži tai vairs netic, atsaucoties uz to, ka tad, kad hormoni pieklusuši, ne par kādām vētrainām jūtām nevar būt ne runas.
Attiecības pēc 40
Viena mana draudzene tādu, lūk, mīlas šaubu dēļ vērsās pēc palīdzības pie psihoterapeita. Izrādījās, ka bez augstāk minētā, galvenais škērslis ceļā uz harmonisku savienību, kļuvuši viņas bailes un projekcija uz jaunām attiecībām. Visu negatīvo pieredzi ar bijušo vīru un pielūdzējiem viņa kā karogu ienesa jaunajā ģimenē. Pašai to nemanot, draudzene provocēja kārtējo šķiršanos.
Psihoterapeits ilgi ar viņu sarunājās, cenšoties uztaustīt visus viņas iepriekšējās dzīves zemūdens akmeņus, bet pēc tam piedāvāja izpildīt nelielu vingrinājumu, kas palīdz sagatavoties jaunām attiecībām. Vingrinājuma būtība ir tāda, ka jānosaka priekš sevis jaunā izredzētā svarīgākās īpašības.
Priekš tā nepieciešams apbruņoties ar tīru papīra lapu un pildspalvu. Uz papīra jāuzzīmē četras kolonas. Pirmajā kolonā jāieraksta tās izredzētā īpašības, kuras tev ir ārkārtīgi svarīgas.
Otrā kolonā – trūkumus, ar kuriem tu vari samierināties, trešajā – trūkumus, kuri nav pieņemami, bet ceturtajā to, ko pati vari piedāvāt partnerim. Jo vienmērīgāk tiks aizpildīta tabula, jo vairāk iespēju cilvēkam atrast labu dzīvesbiedru.
Ceļā uz harmoniskām attiecībām lielu šķērsli rada arī bailes. Manai draudzenei, piemēram, bija šausmīgas bailes izrādīties seksuāli nepievilcīgai vīrieša acīs. Tāpat sievieti uztrauca tas, kā viņas jauno pavadoni uzņems viņas bērni: `Ko darīt, ja viņš viņiem nepatiks?`
Šajā gadījumā psihoterapeits ieteica atkārtot sev kā mantru šīs rindiņas: `Bērns – nav mans īpašums, sekojoši, es – neesmu bērna īpašums. Tieši tāpēc man ir visas tiesības uz personīgo laimi.`
Cīņā ar savu piesardzību ir lieliska psihotehnika, kas palīdz stāties pretī bailēm. Tam nepieciešams atrasties vienai un uzlikt modinātāju, kas zvanīs tieši pēc 30 minūtēm.
Šis laiks pilnībā jāvelta savām bailēm. Ir jāiztēlojas visuztraucošākās situācijas, it kā tās būtu jau notikušas: tu esi kļuvusi nepievilcīgāka, vīrs pārstājis pievērst uzmanību, bērni vairs neklausa…
Kad modinātājs nozvanījis, ir jānomazgājas un jāturpina dzīvot ierastā ritmā, neļaujot briesmīgām domām zagt tavu laiku. Vingrojums jāatkārto nedēļas garumā.
Vārdu sakot, pēc trīs mēnešu neatlaidīga darba ar sevi, manai draudzenei izdevās atvadīties no visiem netīrumiem dvēselē, kuri traucēja viņai dzīvot. Uz šodienu viņa satiekas ar ļoti pozitīvu vīrieti, kurš viņu burtiski dievina…
Mēs vēlam visām mūsu lasītājām iemantot ģimenes laimi un harmoniju! Obligāti padalies ar šo rakstu ar draudzenēm.
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts