-
- 9768 x
-
https://torno.lv/RBw0Y9S
Liekais svars un hormoni – nebeidzama sieviešu tēma pārdomām, novērojumiem un centieniem sakārtot sava organisma darbību. Arvien biežāk dažāda vecuma sievietes sūdzas, ka neskatoties uz to, ka viņas rūpējas par sevi un ievēro dietologu ieteikumus, viņām neizdodas tikt vaļā no liekā svara!
Raksta turpinājums
Ja katrs gads dod ne tikai jaunus piedzīvojumus, bet arī papildus kilogramus, ir pienācis laiks pievērst pastiprinātu uzmanību hormonālā fona stāvoklim. Mūsu komanda tev ir sagatavojusi interesantu informāciju, kā var veiksmīgi atbrīvoties no liekā svara, ņemot vērā vienkāršas zināšanas par hormonu ietekmi uz mūsu organismu.
Hormonālā fona normalizācija
Pār sieviešu organismu valda vairāki hormoni. Viennozīmīgi – tie visi ir svarīgi skaistam ķermenim, bet ir īpašs „sieviešu četrinieks”, kuru balansa izjaukšana novedīs pie liekā svara.
1. Estrogēna darbības traucējumi
Kas tas tāds: Tu noteikti par to esi dzirdējusi. Tomēr atgādināsim: viens no svarīgākiem hormoniem, kurš rada tavu sievišķīgo tēlu visā krāšņumā un funkcionalitātē. Turklāt atbild par tādām svarīgām reakcijām, kā „paēst” un „padzert”.
Ja ir darbības traucējumi: uzvedas ļoti nešpetni (īpaši, ja tas ir par daudz) – nosēžas, kā liekie kilogrami uz gurniem, sāniem un vēdera. Ar vecumu palielina tauku daudzumu organismā.
Kā labot situāciju: pievienot uzturā šķiedrvielas! Pietiek ar 0,5 kg dienā. Šķiedras palīdzes izvadīt lieko estrogēnu no organisma. Kā arī samazini sarkanās gaļas daudzumu savā ēdienkartē.
2. Pārāk daudz insulīna
Kas tas tāds: galvenais glikozes regulators mūsu organismā, ar šo jokot labāk nevajag.
Ja ir darbības traucējumi: cukura līmenis asinīs sāk „lēkāt” augšup – lejup. Rezultātā aug liekais svars.
Kā labot situāciju: iedzer pirms ēšanas laba, filtrēta ūdens, kuram ir pievienotas 2 ēdamkarotes ābola etiķa. Pierādīts, ka šī metode ievērojami, un ātri mazināt cukura līmeni asinīs.
3. Pārāk daudz kortizola
Kas tas tāds: viens no stresa hormoniem.
Ja ir darbības traucējumi: noved pie lielas atkarības no ēdiena, īpaši saldumiem, kurus pārāk daudz lietojot, formējas tīri tauki.
Kā labot situāciju: lai cik tas dīvaini nebūtu, vispirms atsakies no kofeīna. Ja organismā nav kofeīna, arī kortizola daudzums mazinās. Aizvieto kafiju un tēju uz jebkuru dzērienu bez kofeīna.
Divreiz dienā dzer siltu ūdeni ar citronu – garšīgi un ļoti veselīgi, jo šāds dzēriens labi regulē gremošanas trakta darbību.
4. Adiponektīna trūkums
Kas tas tāds: svarīgs hormons, kurš atbild par tauku masas sadedzināšanu un cukura līmeņa regulēšanu organismā. Tāpat regulē arī iekaisuma un oksidācijas procesus, kas veicina svara pieaugumu.
Ja ir darbības traucējumi: sākas problēmas ar vielmaiņu.
Kā labot situāciju: ēd brīnumlīdzekli – adinopektīna regulatoru – pistācijas! Ir pierādīts, ka šis produkts ir spējīgs pilnībā atjaunot nepieciešamo adinopektīna koncentrāciju organismā, kas noved pie vielmaiņas uzlabošanas. Ja organismā ir šī organisma trūkums, tad der arī 18 stundu badošanās tūres.
Secinājums ir vienkāršs: hormonālā fona normalizācija – tava svara stabilizācijas atslēga. Ieklausies savā organismā un pievērs uzmanību savam uzturam.
Seko savai veselībai, un pareizs hormonālais fons noteikti pozitīvi ietekmēs tavu augumu!
Neaizmirsti dalīties ar savām draudzenēm ar šo vērtīgo informāciju!
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts