Par ko runā jūsu ķermeņa valoda?

Advertisement
Advertisement

Katrs žests, ko mēs izdarām, var pastāstīt savu stāstu. Vai jūs skatāties lejup, kad runājat? Vai spēlējaties ar matiem? Pieliecaties uz vienu pusi? Jūs varat uzzināt, par ko runā jūsu ķermeņa valoda un to, ko patiesībā domā citi. 

 

 

Avots: infoniac.ru

Raksta turpinājums
Kā lasīt no sejas?

Sakārtojam matus no sejas

Šī kustība, kurā tiek apkopots gan uztraukums, gan flirts, palīdz pievērst uzmanību un palīdz izcelt sievišķo sejas un kakla formu.

Nav brīnums, ka šis žests var kļūt par daudzsološu uzaicinājumu uz randiņu.

Smaidāt

Patiesais smaids ir tikai tas, kad tajā piedalās acu muskuļi, apgalvo Kentuki Luisvilas universitātes profesore Anita Barbi. Cilvēki, kas smaida ilgāk par 5 sekundēm un tikai ar lūpām, iespējams, tikai izliekas. Tāpat, ir zināms, ka cilvēks, kurš pastāvīgi smaida darbā, var tikt uztverts ne visai nopietni.

Mirkšķināt

Normāls mirkšķināšanas biežums tiek uzskatīts no 6 līdz 8 reizēm minūtē. Stresa laikā cilvēks sāk mirkšķināt biežāk un izteiktāk. Tātad, ja jūs gribat noslēpt uztraukumu, atcerieties, ka pirmais, kas jūs nodod, tās ir jūsu acis.

Kožat lūpas

Kad jūs kožat, aplaizāt lūpas, un atrodoties neērtā situācijā vai esat saspringts, tad jūs mēģināt sevi nomierināt, saka grāmatas „neverbālā priekšrocība” autors Kerons Kinsijs Gomans.

Beržat degunu

Kad cilvēks vēlas apmānīt, tad tas ir bieži saistīts ar adrenalīna paaugstināšanos, apgalvo psihologs Maikls Kaningems – Luisvilas universitātes komunikācijas profesors. Šīs paaugstinājums izraisa kapilāru paplašināšanos, kas izraisa niezi degunā. Cita pazīme tam, ka cilvēks melo, ir noturīgs skatiens. Melis pārlieku cenšas, lai viņu nenotur aizdomīgu un viņa acu skaties kļūst pārlieku koncentrēts.

Uzmetat ātru acu skatienu

Tā ir spēle, kurā jūs mēģināt „noķert” kāda skatienu, parasti tā tiek spēlēta starp vīrieti un sievieti un atspoguļo izklaidīgas domas. Vai es viņam patīku? Vai viņš man patīk? Vai es gribētu, ka viņš pie manis pienāk? Atšķirībā no tiešā acu skatiena, šāds skatiens ir aizsardzības paņēmiens. Tā, ja cilvēks jums ne pienāks klāt, jūs nejutīsieties atstumts.

Mājat ar galvu

Ja jūs pamājat trīs reizes, tad stāstītājs uzskata, ka jūs esat ieinteresēts, un tas var pagarināt viņa stāstīto. Tomēr, ja jūs gribat izvairīties no pārmērīga pļāpas, nemājiet vairāk par vienu reizi.
Aizverat acis

Kad jūs beržat, pieverat vai aizverat acis uz ilgāku laiku, nekā mirkšķinot, tad cenšaties saglabāt noteiktus dzirdes un vizuālos piemērus. Tas ir izdzīvošanas mehānisms, kas palīdz izvairīties smadzenēm no kaut kā nevēlama vai no briesmām.

Nolaižat skatienu

Šis kautrīgais skatiens ir neapzināts lūgums atbalstīt un ir iecienīta bērnu taktika. Tas bieži izsauc vecāku atbildes reakciju, Ja kāds nolaiž acis jūsu klātbūtnē, tad cilvēks meklē jūsu līdzjūtību.

Sakniebtas lūpas

Sakniebtas lūpas ir redzama dusmu pazīme, saka Sanfrancisko Kalifornijas universitātes goda profesors Pols Ekmans. Kāpēc? Kad cilvēks īsti nav dusmīgs, tad viņam ir grūti simulēt šo žestu, lai arī viņš ļoti censtos.

Noliecat galvu

Galvas noliekšana uz sānu nozīmē, ka jūs esat ieinteresēts un uzmanīgi klausāties. Jūs, burtiskā nozīmē, pieliecat ausi uz stāstītāja pusi, fiziski parādot, ka gribat dzirdēt katru detaļu.

Piepaceļat vai saraucat uzacis

Piepacelta uzacs viena vai abas ir neviltotas ziņkārības un intereses pazīmes, bet sarauktas uzacis norāda uz negatīvām emocijām, tādām, kā apjukums un bailes, norāda Arizonas universitātes Tempā profesors Hju Dauns. Ja jūs neesat ieinteresēti labā vai sliktā nozīmē, tad seja ir nekustīga un nedzīva.

Skatāties uz augšu vai pa malām

Pievērsiet uzmanību, uz kurieni cilvēks skatās. Kad cilvēks kaut ko atceras, tad viņš skatās uz augšu, it kā cenšoties stādīties priekšā kādu ainu. Kad cilvēks cenšas atcerēties kaut ko dzirdētu, tad virza skatienu uz ausīm, it kā ieklausoties. Īpaši emocionāli pārdzīvojumi parasti izpaužas ar introspektīvo skatienu, kas virzīts uz leju.
Ko saka ķermeņa poza?

Stāvat, kājas kopā

Šī konservatīvā poza norāda uz cieņu.

Pagriežaties leņķī

Vairums cilvēku pagriež ķermeni vai kājas virzienā uz cilvēku, kas ir pievērsis uzmanību. Kad jūs iztaisnojaties priekšnieku redzot, tad jūs viņam parādāt, ka jūs viņu cienījat. Ja kāds pienāk pie jums un jūsu drauga sarunas laikā, un jūs gribat neverbāli norādīt uz to, ka aicināt jaunu sarunas biedru pievienoties, jūs pagriežat korpusu par 45 grādiem pret viņu. Tas parāda cilvēkam, ka viņš ir aicināts.

Stāvat, kājas atstatus

Pozīcijā, kurā kājas atrodas plecu platumā, jūs signalizējat par dominēšanu un izlēmību, saka Gomans. Kad jūs aizstāvat savu uzskatu, droši stāvat uz zemes vārda burtiskā nozīmē. Lai būtu lielāks atbalsts, lieciet rokas uz gurniem. Tā ir tradicionālā spēka pozīcija.

Noliecaties

Te viss ir skaidrs. Jūs noliecaties uz cilvēku, kas jums simpatizē, puisi un atliecaties, ja nesimpatizējat. Ja jūs esat randiņā, pievērsiet uzmanību jūsu un jūsu partnera ķermeņa virzienam. Ka jūs nemanāmi atdarināsiet partnera kustības, tas radīs uzticības rašanos.

Pārnesat ķermeņa svaru uz sānu vai uz priekšu- atpakaļ

To, kā jūs kustaties, atspoguļo jūsu attieksmi. Kad jūs pastāvīgi pārnesat ķermeņa svaru no viena sāna uz otru vai līgojaties uz priekšu un atpakaļ, tad tās ir nomierinošās kustības, kas nozīmē, ka jūs raizējaties vai esat uztraucies. Principā, tā ir fiziska izteiksme tam, kas notiek jūsu galvā. Jūs esat noraizējies, un jūs nepārtraukti domājat par daudzām lietām.
Berzējat pieri vai ausu ļipiņu

Šī nomierinošā darbība ir pretstatā nemiera un vājuma sajūtai, kā piemēram, gadījumā, kad sēžat pirmajās rindās un cerat, ka jūs neizsauks. To pašu nozīmē kāju berzēšana, kad jūs sēžat. Kad jūs glāstāt nervu galus atsevišķās ķermeņa daļās, tas palīdz samazināt asinsspiedienu un sirds pukstu biežumu.

Sakrustojat rokas

Nevajag izdarīt pāragrus secinājumus. Šī poza ne vienmēr nozīmē dusmas. Kad cilvēkam ir sakrustotas arī kājas, tad tā ir aizsargpozīcija. Pievērsiet uzmanību apstākļiem, jo bieži vien šī poza nozīmē to, ka cilvēkam ir auksti. Bet citi cilvēki uzskata vienkārši šo pozu par ērtu.

Gaita

No tā, kā jūs staigājat, var secināt, kā jūs uztver citi. Ātra gaita ir novērojama produktīviem un kompetentiem cilvēkiem, un norāda uz to, ka jums ir kas svarīgs. Tie, kas staigā palecoties, tiek uztverti kā dzīvespriecīgi cilvēki. Lai gaita būtu mērķtiecīga, speriet kājas no papēžiem uz purngaliem. Interesanti, ka vairums vīriešu sper soli , sākot no papēža, bet sievietes – no pēdas visus.

Kā jūs sēžat

Kad jūs šaubāties, kājas izplešat. Kad jūsu kājas ir atstatus, jūs signalizējat par savu svarīgumu.
Foto: h-cdn.co
Ko saka mums rokas?

Slēpjat rokas

Kad jūs slēpjat rokas kabatās vai turat tās aizmugurē, jūs kaut ko slēpjat. Kad cilvēks jums kaut ko stāsta un tajā pašā laikā slēpj rokas, iespējams, ka viņš jums visu nepastāsta.

Knibināt nagus

Kad jūs knibināt savus nagus, tā ir kautrīguma un ne pārliecinātības pazīme. Tā vietā, salieciet rokas tā, lai novērstu knibināšanos un izskatītos vairāk pārliecināts.

Atverat rokas

Kad jūs rokas pagriežat tā, it kā kādu cienājat no paplātes, jūs parādāt, ka jūs esat atvērts jaunām idejām, kuras tiek piedāvātas. Pagriežot rokas uz leju un saspiežot dūrēs, jūs runājat par savu stipro pozīciju, kuru grūti iedragāt.

Vicināt rokas

Tie cilvēki, kuri žestikulē sarunas laikā, liekas enerģiski, patīkami un dvēseliski, bet tie, kas žestikulē maz, tiek uzskatīti par loģiska un analītiska domāšanas veida cilvēkiem. Atcerieties, ka pārmērīga žestikulācija var sarunas biedram likt šaubīties par jums. Ja jūs baidāties pārcensties ar žestikulāciju darbā pieņemšanas laikā, turieties pie kaut kā, kad runājat.
Ko pasaka kājas?

Pirkstu gali virzīti uz iekšu

Ja arī jūs sēžat taisni, jūsu pleci ir izlīdzināti un galva ir augstu pacelta, un tas norāda uz atklātu pozīciju, jūsu kājas var jūs nodot. Ja kājas pagrieztas uz iekšpusi, tas norāda uz to, ka jūs esat noslēgts un jūtaties neērti vai arī, esat apdraudēts.

Jūs dīdāties

Vai jūs esat ievērojis, ka, ja jo fiziski aktīvāks jūs kļūstat: izvelkat kājas no kurpēm un atkal tās ievelkot, noliekot kājas uz papēžiem, kustinot kājas, jo mazāk komfortabli jūs jūtaties? Tas viss ir tāpēc, ka šādas kustības mazina spriedzi. Dīdoties, jūs parādāt, ka jūs vēlaties iziet no radušās situācijas. Ja jūs gribat slēpt savas nemierīgās kājas, sakrustojiet potītes.

Sakrustojat kājas

Pievērsiet uzmanību, kādā virzienā jūs sakrustojat kājas. Kad sarunas laikā jūs sēžat, sakrustojis kājas, tad kājas, kas atrodas virspusē, pirksti, parasti ir pagriezti uz cilvēka, kuru jūs uzskatāt pieejamu, lai komunicētos, pusi. Ja jūs piepaceļat kājas pirkstus, tas nozīmē, ka pret šo cilvēku jūs izjūtat tikai pozitīvas emocijas.

Kāju pirksti norāda uz durvīm

Ja jūs ar kādu sarunājaties, bet sarunu biedra pēdas atrodas durvju virzienā, tad viņš jums neapzināti mēģina pateikt, ka saruna ir pabeigta un viņam vajag iet.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024