Mūžīgie dzīves noteikumi

Advertisement
Advertisement

Vienkārši noteikumi, kuri palīdz sasniegt virsotnes ne tikai jebkurā dzīves jomā, bet arī vienkāršo dzīvi.

 

Neesiet slinki un veltiet dažas minūtes, lai uzzinātu šos vienkāršos palīgus.

 

Raksta turpinājums
Noteikums 80/20 (Pareto princips)

80% no visiem jūsu ienākumiem, kurus jūs saņemat, nes tikai 20% no jūsu darbībām. Daudz kas, ko jūs darāt, patiesībā nav nemaz tik nepieciešams, kā jums liekas.

Parkinsona likuma

Jūs varat darīt visu, kas jums ir nepieciešams daudz ātrāk nekā jūs domājat. Jo vairāk laika jūs piešķirat kādam uzdevumam, jo vairāk jūs iztērējat.
Grupas operācija

Labs veids kā izpildīt garlaicīgu un vienmuļu uzdevumu ātri - darīt visu pēc kārtas.

Pirmkārt, atdodiet un tad saņemiet.

Tieši šādā secībā nevis otrādāk. Ar laiku jūs saņemsiet vairāk nekā ieguldījāt.
Paredziet pasākumus. Nebremzējiet.

Tas ne tikai palīdzēs jums tikt vaļā no vēlmēm, bet arī jums patiks - jūs sajutīsiet, ka jums ir tiesības kontrolēt savu dzīvi.

Kļūdas un neveiksmes - tas ir labi.

Tās ļauj jums iegūt nenovērtējamu pieredzi un uzzināt daudz interesantu lietu un kļūt par veiksmīgu, jo veiksme dzīvē bieži nāk tikai tādā gadījumā, ja jūs nepadodaties neveiksmēm. Tas nāk tikai pie izturīgākajiem.
Neesat pret sevi pārāk bargi

Tas tikai rada nevajadzīgas papildu iekšējās sāpes un aizņem dārgo laiku.

Veidojiet labu kontaktu

Attiecieties pret jebkuru tikšanos tā, it kā jūs satiktus savus labus draugus. Un jūs sākat sazināšanos tieši ar šādu uzstādījumu tā vietā, lai visu laiku nervozētu.
Izmantojiet savas labās īpašības

Fokusēšanas sistēma, TAS atrodas smadzenēs.

Lai to izmantotu, jums ir nepieciešams, koncentrēties uz to, ko jūs vēlaties un saglabāt savu fokusu (piemēram, papīra lapa, uz kura jūs varat uzrakstīt kaut ko no šī raksta, piemēram, "Lūdzu Dodiet").

Jūsu attieksme izmainīs realitāti

Pesimisms var slēpties aiz reālisma aizsega. Bet tas ir tāpēc, ka jūsu TAS ir iestatīts uz negatīvo uztveri, kuru vēlaties redzēt. Tāpēc jums vienmēr izrādās "taisnība". No otras puses, iespējams, ir labāk, ka jums nav taisnība šādās situācijās.

Ja jūs mēģināt radikāli mainīt savu attieksmi, nevis vienkārši apsvērt šo iespēju, jūs būsiet patīkami pārsteigts.
Pateicība - vienkāršs veids, kā padarīt sevi laimīgu

Ja kāds man būtu teicis,ka pateicība ir jūtama tikai minūti vai divas, tas ir lielisks veids kā pārvērst savu slikto garastāvokli uz labu, es būtu nopietni trenējies būt pateicīgs. Tas ir arī lielisks līdzeklis, lai uzturētu pozitīvu attieksmi pret realitāti un koncentrēties uz pareizajiem mērķiem. Un vēl- darīt arī citus laimīgus. Tas savukārt darīs jūs vēl laimīgākus - emocijas ir lipīgas.

Nesalīdziniet sevi ar citiem. Ja jūs salīdzināt sevi ar citiem, jūs ļaujat ārpasaulei kontrolēt savu pašsajūtu. Garastāvokļa svārstības ir garantētas. Daudz produktīvāk ir salīdzināt sevi ar sevi pašu. Lai redzētu, cik daudz jūs esat tikuši uz priekšu, kādus mērķus jūs esat sasnieguši un kā jūs esat izauguši. Varbūt tas neizklausās tik lieliski, bet beigu beigās tas dos iekšējo mieru, stiprinās gribasspēku un piepildīs jūs ar pozitīvām emocijām.
Neuztveriet visu pārāk nopietni

To, kas jums šodien šķiet liela problēma,jūs varat neatcerēties pēc trīs gadiem. Ja jūs pret sevi, savām emocijām un domām izturēsieties pārāk nopietni, tas var radīt tikai nevajadzīgas ciešanas. Tāpēc atdziestiet un atpūšaties. Jūsu garastāvoklis brīnumaini mainīsies.
80%-90% tas no kā jūs baidāties, nepiepildās realitātē.

Tas ir - briesmonis, kas pastāv tikai jūsu galvā. Un ja tas tomēr notiek, tad visbiežāk ne tik briesmīgi, kā jūs iztēlojāties. Satraukums vairumā gadījumu ir tikai laika izšķiešana.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 20:11Nikolajs
Atbilst diezgan precīzi.
0 0 19:34 10.11ARMANDS
Un kur tu dzīvo
0 0 19:33 10.11ARMANDS
Iedosi savu numuru
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024