Mūsu kolēģis aizbrauca uz Ķīnu: vairs nenogurst! Ķīniešu veids ārstēt jebkuru slimību.

Advertisement
Advertisement

Tehnoloģiju attīstība tas, protams, ir labi. Ar tām dzīve kļūst vieglāka un komfortablāka. Bet ar tām mēs mazāk kustamies, fiziskā aktivitāte samazinās. Veselība no tā cieš. Rezultāts – nespēks un slimības.


Ķīnas ārsti zina, kā iziet no šīs situācijas. Viņi apgalvo, ka cilvēkam, lai būtu vesels, ir jāseko meridiānu vai, citiem vārdiem, kanālu caurejamībai. Un priekš tā ir pietiekoši pildīt vienkāršus iesildīšanās vingrojumus. Katrs kanāls atbild par atsevišķa orgāna vai sistēmas apgādi ar asinīm. Kad ar to problēmu nav, mēs jūtamies labi.

Raksta turpinājums
Tradicionālā ķīniešu medicīna

Tradicionālā ķīniešu medicīna – sakrālu zināšanu krātuve, kuras pirms tūkstošiem gadu tika pārņemtas no Daosas mūkiem. Saskaņā ar tās teoriju cilvēka ķermenis ir kā mikrokosmoss, kura iekšienē plūst enerģijas plūsmas. Iekšējā enerģija Ci ķermenī pārvietojas pa kanāliem, kas veido sistēmu.
Visvienkāršāk kanālus pārvaldīt caur rokām. Tie novietoti pēc sekojošas shēmas.

Lielais pirksts - atbild par plaušu kanālu
Rādītājpirksts – par resnām zarnām
Vidējais pirksts – perikarda kanālu
Zeltnesis – par trīskāršo sildītāju
Mazais pirkstiņš – par sirds kanālu
Plaukstu virspuse – par muguru
Strādājot ar rokām var ietekmēt visu organismu. Piedāvājam tev pamēģināt vairākus pašpalīdzības veidus, kurus izmanto ķīniešu medicīnā.

Kad ir problēmas ar mugurkaula kakla daļu un sirdi, izstiep rokas uz priekšu, iedomājoties, ka katrā turi glāzi ar ūdeni. Pēc tam griez tās virzienā uz iekšu. Nevis nedomājot, bet ieklausoties iekšējās sajūtās organismā un plaukstu pamatnēs. Un tā veselas 150 reizes. Pēc tam tik pat daudz reižu abas plaukstas griez uz ārpusi.
Šis vingrinājums jāpilda katru dienu. Tas šķiet vienkāršs un piedevām ļoti iedarbīgs. Vienkārši izmēģini. Ļaunuma tiešām nebūs.

Vēl var pasist pa punktu, kas atrodas nedaudz augstāk par elkoņa locītavu iekšpusē. Arī 150 reizes. Ārstēšana ar ķīniešu medicīnu prasa darbību atkārtošanu un koncentrēšanos.
Ko darīt, ja mugura kļuvusi stīva? Pasit plaukstu virspuses vienu pret otru. Organismā viss ir savstarpēji saistīts. Tu iedarbojies uz vienu tā punktu, bet no tā signāli aiziet uz orgāniem, kuri ar to saistīti. Tā tiek novērstas iekšējo orgānu slimības.

Pieskarties tiem pa tiešo nav iespējams. Taču, ja zināt ķīniešu medicīnas noslēpumus un punktus, tad arī nevajag. Lai ķirurgi atpūšas.

Ļoti noderīgi strādāt arī ar kājām. Uz kāju iekšējās un ārējās puses arī izvietoti trīs meridiāni, kuri saistīti ar žultspūšļa, kuņģa, urīnpūšļa, aknu, liesas un nieru darbību.

Kā uzlabot asinsriti kājās? Apsēdies, nedaudz piepacel kājas un griez potītes sākumā uz kreiso, pēc tam uz labo pusi. Pa 150 reizēm uz katru pusi.
Griešanas vingrinājumi ir galvenie kompleksā ilgam mūžam. Dari to regulāri, sekojot līdzi pašsajūtas izmaiņām. Gaidām tavas atsauksmes komentāros.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
2 0 12:26 12.02Valentīna
Kādēļ lauvām tiek piedāvāts tāds milzīgs gredzens,man tādu pat par velti nevajag un punkts!!!!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024