Pat pati labākā šķīstošā kafija – nebūt nav tas produkts, kurš būtu jālieto katru dienu. Noteikt, vai tu dzer kaut ko labu vai indi, ir ļoti viegli. Iepilini vairākus pilienus joda krūzē ar tikko kā pagatavotu dzērienu.
Ja tu ieraudzīsi, ka šķīstošā kafija ieguvusi zilganu nokrāsu – tavā krūzē garo zemas šķiras dzēriens ar piemaisījumiem un piedevām! Kas mums tur varētu būt: kafijas čaumalas, mieži, auzas, citas graudu kultūras, ozolzīļu pulveris, stabilizatori un mākslīgais kofeīns.
Principā, visi šie produkti nelielās devās nav nemaz tik briesmīgi, bet ir vēl viens komponents, kuru mēs nepieminējām – tie ir aromatizatori, pateicoties kuriem viss šis sausais maisījums smaržo kā īsta kafija. Kolīdz krūzīte iztukšojas, organisms pārdzīvo īstu šoku, saindēšanos ar toksīniem.
Ar ko bīstama šķīstošā kafija
Šķīstošo kafiju kategoriski nedrīkst lietot cilvēkiem ar ateroslerozi, sirds išēmisko slimību, hipertoniju, nieru slimībām, glaukomu un bezmiegu. Šajā produktā kofeīna saturs ir 2 reizes lielāks nekā dabiskajā kafijā! Uzbudinātība, slikta dūša, kuņģa darbības traucējumi, galvas sāpes – visas šīs pazīmes var tikt novērotas tāda dzeramā mīļotājiem...
Sublimētā kafija dārgāka kā parastā šķīstošā, bet tas nenozīmē, ka tajā nav piedevu un aromatizatoru. Uzstājīgi iesaku pārbaudīt, ko tu dzer, ar augstāk norādīto paņēmienu!
Gastrīts, dedzināšana, potences pazemināšanās, ādas problēmas, problēmas ar arteriālo spiedienu un slikta aknu darbība – manuprāt, tas nav tā vērts, labāk iztikt ar cigoriņiem, tēju, pienu, dabisko kafiju, ūdeni, bet nekādā gadījumā nedzert šo draņķību.
Aknas ir neaizsargātas pret regulāru saindēšanos un tas var kļūt pat par cirozes iemeslu.
Ja lietot uzmundrinošu dzērienu, tad lai tā būtu dabiska kafija! Un arī mērenā daudzumā un labāk – pagatavota uz uguns nevis kafijas automātā.
Padalies ar draugiem ar svarīgo informāciju, esam pārliecināti, vairākiem šī piesardzība nebūs par lieku.