Mājās viss gāja greizi, kamēr vecmāmiņa nedeva padomu… Tagad nekādu slimību un strīdu!

Advertisement
Advertisement

Vai tev tā ir bijis, ka atnākot ciemos kādās mājās, tu izjūti patīkamas sajūtas, bet kādā citā – negatīvu, bailes, pretīgumu? Un tas nebūt nav saistīts ar sliktu interjeru. Viss slēpjas telpu enerģētikā. Slikti, kad tās vispār nav, bet vēl sliktāk, kad tā ir negatīva.


Tas rada ne tikai nogurumu un aizkaitinātību, strīdus un naudas aizplūšanu, bet arī slimības un pat ģimenes sairšanu. Par to, kā noteikt, ka tavā mājā uzkrājusies negatīvā enerģija un kā no tās atbrīvoties, mēs tev pastāstīsim.

Raksta turpinājums - lapa #1
Attīrīšana no negatīvās enerģijas

Negatīvās enerģijas uzkrāšanās pazīmes mājās

1. Tarakānu un citu kaitīgu kukaiņu parādīšanās.
2. Noklīst un pazūd mantas.
3. Bieži slimo ģimenes locekļi un mājdzīvnieki.
4. Neaug un iet bojā augi.
5. Bieži izdeg spuldzītes un elekroierīces bez redzamiem tam iemesliem.
6. Tek caurules, bieži saplīst santehnika.
7. Pašas no sevis aizcērtas durvis un vēdlodziņi.
8. Rodas nepatīkami aromāti bez izcelsmes avota.
9. Bieži konflikti ģimenē.
10. Iemītniekiem pret visu apkārt apātija, pastāvīgs nogurums.
11. Slikti sapņi, miegs neatjauno enerģiju.
12. Ciemos pabijis nelabvēlīgs, skaudīgs cilvēks.
13. Mājās kāds ir nomiris.
14. Iespējams, pirms tavas ievākšanās mājās dzīvoja nelabvēlīga ģimene vai ir notikusi notrulināšanās.
Ja ir punkti, kuri sakrīt ar tiem, kas notiek tavās mājās, vajag padomāt par to, kā izārstēt savu mājokli. Nebaidies, visas metodes ir pietiekoši vienkāršas un neprasa viņpasaules spēku iejaukšanos un tamlīdzīgi.
Kā atbrīvot māju no negatīvās enerģētikas

1. Personīgās enerģētikas attīrīšana

Tu arī pats vari atnest negatīvu mājās. Lai attīrītu savu enerģētiku, vajag iet dušā, bet ne parastā, bet ar sāli. Sāls ir enerģijas pavadonis un spēj to uzkrāt, bet savienojumā ar ūdeni nomazgāt.

Mazgājoties dušā, ierīvē ķermeni ar parasto sāli, pamasē un kārtīgi nomazgā. Piedevām tev jābūt labā noskaņojumā un domāt par to, kā tu atbrīvojies no visa sliktā. Tici, tev uzreiz kļūs ap sirdi silti un gaiši pēc tādas procedūras.
2. Atbrīvo māju no visa liekā

Visām mantām ir atmiņa un spējīgas uzkrāt enerģiju. Tieši tāpēc vajag savlaicīgi atbrīvoties no nevajadzīgiem priekšmetiem, īpaši, ja ar tiem saistītas nepatīkamas atmiņas. Atceries, viss, kas netiek izmantots ilgāk par gadu, uzkrāj negatīvu enerģiju.

Pirms sāc atbrīvoties no nevajadzīgām mantām, atver mājās visus logus un durvis – caurvējš aizvāks visu negatīvu. Uzvelc vienkāršu mājas apģērbu, bet kārtīgu. Nevelc nekādas rotaslietas un esi neitrālā noskaņojumā. Atbrīvojies no visiem ieplīsušiem traukiem, pat ja uz tiem neliels ieskrāpējums. Tāpat neglabā tos netīrus. Apģērbu arī vai nu nodod labošanā, vai izmet. Uzmani bateriju pulkstenī, tas nedrīkst apstāties.

Tagad ķeries pie spoguļiem: notīri tos ar mitru lupatiņu pulksteņa rādītāja kustības virzienā, apļu skaits atkarīgs no tā, cik gadu spogulim. Ja ciparu neatceries, tad izdari 13. Ja mājās ir iepriekšējo iemītnieku vai veclaicīgi spoguļi, no tiem vajag atbrīvoties.
3. Apsmidzināšana un kvēpināšana

Sagatavo vannīti ar izkausētu ledu vai svēto ūdeni, bet ne no ūdensvada. Kārtīgi apsmidzini ar to mājokli un nomazgā savas rokas. Pēc tam aizdedzini sausus asinszāļu zariņus un izstaigā ar tiem pa visiem mājokļa stūriem.
4. Attīrīšana ar sveci

Būs vajadzīga baznīcas svece. Paņem sveci un uzmauc uz tās nelielu aplīti, izgrieztu no balta papīra. Aizdedz sveci un sāc gājienu no ieejas durvīm – negatīvās enerģijas galvenajiem vārtiem. Ar sveci labi apstrādā durvju actiņu un visu durvju virsmu, neaizmirstot par rokturiem un zvanu. Pēc tam apstrādā to iekšpusi, darot visu to pašu.

Tālāk virzies pa mājas perimetru pēc pulksteņa rādītāja. Īpašu uzmanību velti logiem, spoguļiem, stūriem, pakaramajiem, kā arī datoram un televizoram, jo uz tiem sakrājas daudz enerģētisko netīrumu. Kad tu pabeigsi mājas attīrīšanu ar sveci, tev uz tasītes izrādīsies viena vai vairākas nodegušas sveces. Nekavējoties izmet tās atkritumu vadā. Neatstāj savās mājās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 18:54Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 Aizvakar 21:56Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019