Lūk, kuras Zodiaka zīmes ir visturīgākās, bet kuras nemāk pelnīt naudu...

Advertisement
Advertisement

Kas būtu domājis, ka cilvēka spēju pelnīt naudu var noteikt pēc Zodiaka zīmes? Astrologi ir pārliecināti par to un gatavi to pierādīt arī mums. Kas var izstāstīt par finansiālo labklājību vairāk nekā zvaigznes?

 

Nu ko, pārbaudīsim iegūtos pareģojumus?

 

Mūsu redakcija pastāstīs Tev par visbagātākajām Zodiaka zīmēm, kā arī par tiem cilvēkiem, kuriem laime ir atrodama ne tikai naudā!

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Naudas horoskops

12. vieta - Strēlnieks

Pēdējo vietu visturīgāko Zodiaka zīmju reitingā ieņem Strēlnieks. Nepārprotiet, viņam ir daudz naudas, vienkārši viņam visu laiku gribas nopelnīt vēl vairāk. Nabaga Strēlnieks nevar samierināties ar to, ka vienmēr kāds ir bagātāks un veiksmīgāks par viņu.

Pat ieņemot 7. vietu ”Forbes” reitingā, Strēlnieks joprojām nebūs apmierināts. Starp citu, šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem ir grūti veikt vienveidīgos darbus. Materiālo labklājību viņi spēj sasniegt tikai un vienīgi tad, kad viņu profesijai ir izaugsmes un attīstības iespējas.
11. vieta - Ūdensvīrs

Ūdensvīram nav naudas, jo viņš vienkārši nemēģina to nopelnīt. Krāt katru centu nav lepnā Ūdensvīra cienīga nodarbe. Daudz vieglāk ir atrast sev bagātu dzīvesbiedru un ne par ko vairs nedomāt, vai ne? Ūdensvīrs vienkārši peld pa straumi.

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji parasti pieturas pie saviem uzskatiem, neieklausoties citos. Nekas netraucē Ūdensvīriem nopelnīt daudz naudas: viss, kas ir jāizdara, ir jārealizē dažas oriģinālas vai trakas idejas.
10. vieta - Zivis

Zivis ieņem zemo 10. vietu tikai viena iemesla dēļ - šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nemāk pelnīt.

Kad Visums dāsni dāvina Zivīm kādu iespēju, tās vai nu nespēj to iespēju saskatīt, vai arī vienkārši acumirklī iztērē visu nopelnīto naudu. Dārgas un bieži vien nevajadzīgas mantiņas Zivīm ir svarīgākas par baltmaizi. Kāpēc? Neviens nezina.
9. vieta - Svari

Svari no visas sirds tic, ka naudai nav nekādas nozīmes. Viņi netērē savu derīgo laiku, lai nopelnītu ”piķi”.
Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji dievina greznu dzīvi, kaut arī bieži vien viņi apgalvo pretējo. Starp citu, par spīti uzskatam, ka īstajam māksliniekam ir jābūt ubagam, Svariem visvairāk padodas radošas profesijas.
8. vieta - Dvīņi

Dvīņi ir eksperti naudas pelnīšanā. Kāpēc tad viņi ierindojas tikai 8. vietā? Jo Dvīņi nemāk pareizi rīkoties ar rīcībā esošiem līdzekļiem.

Kad Dvīņu kabatās parādās nauda, tā uzreiz tiek iztērēta. Ja nu pēkšņi rīt iestāsies krīze, revolūcija, vai varbūt citplanētieši izdomās uzbrukt Zemei? Kāda jēga krāt naudaszīmes, ja nezini, kas notiks rīt?
7. vieta - Vērsis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem patīk čīkstēt, ka viņiem nav līdzekļu. Patiesībā Vēršiem ir nauda. Viņi spēj nodrošināt sev komfortablu dzīvi, bet neko vairāk. Kā viņi necenstos, Visums neļauj viņiem piepelnīties.

Vērši novērtē stabilitāti, tāpēc viņi pieprasa to no darba devēja: alga jāpārskaita laicīgi, darbā jābūt apdrošināšanas polisei un garantētam atvaļinājumam. Ar to pietiek, lai Vērši justos laimīgi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019