Lūk, kādēļ vīrieši prec šķirteni ar `piekabi` nevis brīvu meiteni!

Advertisement
Advertisement

Tālā pagātnē šķiršanās tika uzskatīta par kaunu, bet Padomju Savienībā par to pat izslēdza no partijas. Un līdz šim lielākai daļai cilvēku apziņā mīt doma, ka tas ir kaut kas šausmīgs un pēc šķiršanās nav dzīves, īpaši, sievietei.

 

Neapstrīdami, tā ir slikta parādība, bet nosacīti plusi tam ir.

Raksta turpinājums - lapa #1
Speciālisti ģimenes jautājumos apgalvo, ka iespēja veiksmīgi iziet pie vīra šķirtai sievietei ar bērniem ir lielāka nekā brīvai sievietei. Tāds apgalvojums pārsteidz, tādēļ mēs nolēmām uzzināt, kādēļ perspektīvs vīrietis spēku plaukumā izvēlās sievieti ar `piekabi`.
Šķirtene ar bērniem

Skaidra lieta, ka vīrietis, kurš pats arī šķīries, meklēs sev šķirteni ar bērnu. Jo bērni viņam jau ir, bet iet cauri šiem sadzīves pārbaudījumiem viņš negrib. Bet jaunie vīrieši, kuri nav bijuši laulāti, kuriem ir labs, stabils ienākums – tas jau ir cits jautājums. Viņu motīvi tiešām var likties nesaprotami.
Jautājums par to, kurai no sievietēm ir lielāka iespēja uz panākumiem, ļoti strīdīgs. Ir taču ļoti daudz faktoru, kuri turpmāk nosaka laulības kvalitāti. Te argumenti, kurus izsaka vīrieši par labu tām sievietēm, kuras bijušas precētas.
Vīriešu viedoklis

1. Viņa jau māk veidot attiecības

Liekas, ja sieviete šķīrusies, tad attiecību saglabāšana nav stiprā puse. Bet, pēc vīriešu uzskatiem, viņa jau zin, kā tas ir dzīvot kopā, sadzīve viņu jau vairs nenomāks. Viņa saprata, ka vajag pieņemt partnera trūkumus un meklēt kompromisus. Viņa ir gatava daudzām grūtībām, kuru dēļ vairs netaisīs histēriju.

Viņa jau atstājusi pagātnē ilūziju, ka vīra un sievas dzīve ir kā pasakā. Klusa laime nes viņai prieku. Tāda sieviete tiešām zin, ko vēlas no vīrieša un viņu attiecībām.
2. Viņa nevēlās bērnu tūlīt pat

Viņa kā sieviete ir jau īstenojusies – kļuvusi par māti. Grūtniecība un bērna dzimšana – noiets etaps. Viņa vēlēsies vēl bērnus, bet nepieprasīs viņus vīrietim tūlīt pat. Bet tas nozīmē, ka viņš varēs mierīgi sagatavoties gaidāmai tēva lomai. Tā sacīt, nogatavosies.

Bet pats galvenais – viņš nejutīsies vainīgs, ka nedod sievietei iespēju iepazīt mātes laimi.
3. Viņai vīrietis ir partneris nevis glābiņš

Vienreiz viņa jau pilnībā paļāvās uz vīrieti. Tagad viņa zin, ka var būt pašpietiekama arī bez viņa, tādēļ viņa nemeklē princi baltā zirgā, kurš viņai mūžīgi parādā.

Vīrietī viņa meklē mīļāko, uzticamu draugu un vienkārši cilvēku, kurš spēj viņu atbalstīt. Tāda sieviete nesarīkos skandālu, ka vienas viņas draudzenes vīrs uzdāvināja kažoku un aizveda pie jūras. Viņa saprot, ka savienība no tā stiprāka nekļūs.

Un, ja tā notiks, ka vīrietis no viņas aizies, tas vairs tik sāpīgi viņu neievainos kā to meiteni, kura vēl neiepazina šķiršanos.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019