-
- 10294 x
-
https://torno.lv/Rma5rQX
Iespēja, ka piedzims Siāmas dvīņi, ir 1 pret 200 000. Pusē gadījumu bērns piedzimst miris. Tomēr māsas Abija un Britānija Henselas ne tikai izdzīvoja, bet arī pielāgojās `normālo` cilvēku dzīvesveidam!
Šajā materiālā mēs nolēmām padalīties ar tevi ar interesantiem faktiem par meiteņu dzīvi. Šodien viņas māk darīt visu to pašu, ko parasti cilvēki, un pat vairāk. Bet tikai iedomājies, kā viņas to sasniedza!
Raksta turpinājums
Ķermeņa struktūra
Britānijai un Abijai ir kopīgs torss. Šajā gadījumā, katrai no māsām ir savi dzīvībai svarīgie orgāni - sirds, kuņģis, mugurkauls, plaušas.
Īpašā staigāšana
Britānija staigā uz pirkstgaliem, savukārt Abija - uz pilnas pēdas...
Atšķiršana
Ārsti atzīst, ka neviena no māsām neizdzīvotu, ja viņas tiktu atdalītas, tāpēc vecāki ātri vien noraidīja šādu variantu.
Filma
TLC kanāls par Abijas un Britānijas dzīvi uzņēma dokumentālo filmu, kad viņām bija 16 gadi. Vēlāk to pārvērta realitātes šovā.
Koordinācija
Māsas ir tik ļoti pieradušas pie sava ķermeņa, ka teju ne ar ko neatšķiras no parasta cilvēka!
Personīgās gaumes
Meitenēm ir pilnīgi dažādi raksturi un gaumes. Ja kosmētiku katra atrod sev pati, tad par apģērbu ir jāpanāk kompromiss.
Atšķirības
Abijai patīk matemātika, savukārt Britānija dod priekšroku filoloģijai.
Augstākā izglītība
Meitenes ir ieguvušas divus grādus Bethelas universitātē. Tagad viņas māca matemātiku pamatskolā. Algu viņām maksā vienu, jo viņas pilda viena cilvēka darbu.
Ģimene
Māsas atzīst, ka gribētu ar kādu satikties un nākotnē izveidot ģimeni...
Paparaci
Abija un Britānija jau pieradušas pie sava ķermeņa, savukārt žurnālistu nepārtrauktā uzmanība viņas kaitina...
Kā redzi, Hensela māsas tika galā ar ne tik vieglo uzdevumu, kuru viņām bija paredzējis liktenis. Ja arī tu apbrīno meiteņu drosmi, padalies ar šo rakstu ar saviem draugiem un paziņām!
Patika redzētais? Iesaki draugiem
Nākamais raksts