Lai saņemtu no sievietēm to ko grib, narciss spēlē 3 mentālas spēles

Advertisement
Advertisement

Cilvēki spēlē daudzas spēles, īpaši, savstarpējās attiecības, bet dažas spēlēs ir bīstamas. Piemēram, narcisa mentālās spēles ir grūti atpazīt un vēl grūtāk - pārtraukt. Tāpēc, svarīgi ir zināt sekojošo:

Raksta turpinājums
Foto: favim.com
1. Glābt un atkārtot.

Narcisā viegli iemīlēties, tāpēc ka viņš izskatās pārliecināts, uzticams un atbalstošs. Viņš rada tādu dinamiku, ka viņš vienmēr labāk zina, nekā tu, un uzņemsies “glābt” tevi no nevēlamām situācijām. Viņš tev atņems ne tikai citu atbalstu, bet arī, izdarīs tā, ka tu nāksi pēc atbalsta tikai viņa.

Drīzumā tu kļūsi atkarīga no viņa, līdz sajutīsi, ka neko nevari dot pati, tu zaudē savu neatkarību.
2. Atsvešinātība.

Pirmais solis šajā spēlē - izveidot ar tevi saikni kā “Romeo un Džuljeta”, lai tu izjustu, ka esat divi pret visu pasauli. Tu domā, ka visi grib jūs redzēt nelaimīgus, un ja kāds izsaka reālas bažas, tās tu ignorē. Tu tici, ka tavs narciss zina labāk, nekā kāds cits, un viņš ir vienīgais, kam tu viņam vari uzticēties.

Mēs visi bijām attiecībās, kurās sākām nepievērst uzmanību saviem senajiem draugiem, bet kad tu esi attiecībās ar narcisu, attiecības ir vēl krasākas.

Narciss bieži grib nodalīt tevi no tavas ģimenes un draugiem. Tādā veidā viņš vēlas panākt savu ietekmi uz tavu dzīvi. Izolējot sevi, viņš paņem visus tavus resursus un atbalstu, liekot uzticēties viņam.

Narciss zina tavas vājās vietas un zina, kā tevi ietekmēt. Viņš var darīt/teikt kaut ko līdzīgu: “Ja cilvēki par to zinātu, viņi ar tevi vairs nekontaktētos”. Tas liek tev atsvešināties no citiem, baidoties, ka narcisam ir taisnība.
3. Samulsums un kritika.

Visas šis mentālās spēles sākas no mazākuma, bet pēc tam kļūst sliktākas un sliktākas. Tev liekas normāli, jo tava personīgā drošības sistēma ir nomākta, un nevar atpazīt problēmu. Bieži vien, problēma ir nemanāma, kamēr tu nepastāstīsi kādam no malas.

Tā ir atsvešināšanas daļa: tu neievēro to, kas nav normāli vai neveselīgi. Tad sākas iekšēja personības sabrukšana.

Spēles pamatā - meli, neparedzamība un atsvešinātība. Meli sākas no sīkumiem, bet pēc tam sasniedz tādu līmeni, ka zaudē loģiku. Pat, ja tev ir neapstrīdami pierādījumi viņa meliem, viņš visu noliegs. Var sajukt prātā.

Neparedzamība var būt tajā, ka vieni momenti būs lieliski, bet citi, vienkārši briesmīgi. Bet tu nekad nezināsi, ko saņemsi. Un turpināsi gaidīt kaut ko lielisku.

Atsvešinātību narciss izmanto, lai izvairītos no tās sarunas tēmas, kas viņam nav izdevīga.

Kā apturēt mentālās spēles

Saglabā savu neatkarību.

Turpini komunicēt ar draugiem, nodarbojies ar savu hobiju, sasniedz personīgos mērķus. Ja tu mentāli esi vesela, tu labāk domāsi par savām vajadzībām un aizsargāsi savas vērtības.

Starp citu, daži cilvēki var neapzināties savu uzvedību, līdz ar ko, ir svarīgi izrunāt to un noteikt iespējamo attiecību robežu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024