Kur var satikt nākamo vīru

Advertisement
Advertisement

Lai izietu pie vīra, vispirms jāatrod tas, ar kuru tu taisies laulāties, lai cik banāli tas neskanētu. Taču, lai atrastu “to vienīgo”, vajag nedaudz papūlēties.


Protams, tu vari iebilst, saka, savs cilvēks pats atnāks un tevi atradīs. Bet tādu gadījumu ir ārkārtīgi maz un iespējamība, ka princis baltā zirgā pieklauvēs pie tavām durvīm vai ieraudzīs tevi pa logu, vēl mazāk.


Ģimenes dzīves veidošanas jautājumi un satikšanās ar saviem mīļotajiem un vienīgajiem bija aktuāli kā pirms daudziem gadiem, tā arī mūsdienās.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pirms mēneša viena amerikāniete, kuru interesēja retro kultūra, iegādājās 50 – to gadu sieviešu žurnāla McCalls arhīva numuru. Žurnāla atvērumā sieviete ieraudzīja rakstu, kurš viņu satrieca tādā mērā, ka sieviete ievietoja Interneta plašumos nokopētu žurnāla lapu. Un šis raksts vienkārši “uzspridzināja” Feisbuku!

Kā tu jau droši vien saprati, tajā bija padomi sievietēm, kuras vienkārši ieciklējušās uz savu vēlēšanos ātrāk iziet pie vīra. Pats interesantākais, ka doto rakstu uzrakstījis nevis viens autors, bet ekspertu grupa, kuru vidū psihologs, baņķieris, stjuarte, policijas komisārs, mājsaimniece un vecpuisis.
Kaut arī dotie padomi tika uzrakstīti pirms 60 gadiem, daudzi no tiem vēl aizvien labi, bet daži liks smieties līdz asarām, patiešām! Ko tik vērts padoms par nekrologu lasīšanu, lai atrastu sev piemērotu atraitni vai ieteikums apdegt saulē, lai pievērstu uzmanību.

Mēs izvēlējāmies priekš tevis, dārgā lasītāja, pašus prātīgākos, kā arī smieklīgus un negaidītus retro padomus. Ekskluzīvs tām, kuras sapņo ātrāk iziet pie vīra.

Тikai, lūdzu, neņem tos tuvu pie sirds: ja tu drīzumā neatradīsi sev vīru pēc šo ieteikumu izlasīšanas, tad vismaz pasmiesies no sirds. Tad redz kur, izrādās, pastaigājas potenciālais vīrs!
Kur satikt vīru

1. Pirmais, ko iesaka dotais raksts – jāiegādājas suns. Pastaigājoties ar savu mājdzīvnieku, var satikt daudzus simpātiskus un gādīgus vīriešus. Ja viņš pastaigājas ar savu suni, tad prot uzņemties atbildību par tiem, kurus mīl.
2. Izdari tā, lai tavs automobilis salūztu pašā piemērotākā vietā. Dod vīriešiem iespēju sevi parādīt kā tādu, kurš vienmēr nāks palīgā.

3. Skvērā apsēdies uz soliņa un baro putnus.
4. Mans mīļākais punkts, pēc kura ilgi smaidīju. Tas skan tā: avīzēs skati nekrologus, lai ņemtu vērā pienācīgus atraitņus.

5. Metro, tramvajā, trolejbusā, autobusā, maršruta autobusā nesēdies blakus sievietei, ieņem vietu blakus tikai vīrietim.
6. Esi laipna ar dažāda vecuma vīriešiem, īpaši pilnbriedā un gados vecākiem: viņiem var būt piemēroti dēli vai radinieki.

7. Pārkvalificējies par medmāsu vai stjuarti. Šo profesiju pārstāves biežāk par citām iziet pie vīra.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019