Kiviča tēvs skarbi izsakās par dēla aktivitātēm. Kivičš tajā pat laikā korķē šampānieti...

Advertisement
Advertisement

 

Kanālā STV realitātes šovā “Kivičs. Pavisam privāti” Andris ne vien salabis ar Lieni, bet arī uzklausījis sava tēva racionālos pārmetumus par pāra publisko dzīvi.

 

Arī Andra tēti, starp citu, sauc tieši tāpat – Andris Kivičs. Tēvs, dēls un Liene tiekas kādā Jaunmārupes kafejnīcā un nekavējoties ķeras pie lietas. “Vai Tu uzskati, ka pazīsti Lieni?” vaicā tēvs. Mūziķis norāda, ka abi četrus mēnešus dzīvo kopā diendienā, kas atbilstu vismaz pusotram gadam, ja abi “dzīvotu kā normāli cilvēki, no rīta dotos uz darbu un vakarā satiktos”.

 

Tētis gan piebilst, ka abi visu laiku atradušies vienveidīgos apstākļos – dzīve var piespēlēt visdažādākās situācijas, grūtības un pārbaudījumus. Arī uz šo repliku pārim ir atbilde: “Neviens pāris nekad Latvijas vēsturē nav bijis zem tāda publiska spiediena kā mēs!”

 

Tēvs atzīst, ka tās īsti nav grūtības. “Abi ir ļoti emocionāli un man grūti iedomāties, kā viņi justos, ja būtu jāiet uz ne visai mīlamu darbu agri no rīta, jānostrādā, vakarā nogurušiem jāatgriežās.. ”

 

Tikmēr dēls jau korķēja vaļā šampanieti, par ko tētim vēlāk arī šis tas bija piebilstams.

 

Raksta turpinājums
“Daudzi cilvēki ir vīlušies Tevī,” turpināja tēvs, norādot, ka skatītāji “Rampas ugunīs” redzēja “čali, kurš ir izdauzījies”. Vēl viena daļa vīlušos Andra fanu ir tādi, kuri nezina patiesību par situāciju ar Madaru un žēlo jauno sievieti “Džeks tāds, bildes no ceļojumiem, braukā pa Venēciju, Norvēģiju, bet jauna sieviete paliek ar diviem bērniem. Skaidrs, ka viņu žēlo. Es arī žēlotu, ja nezinātu patiesību,” saka Andra tēvs.

Andris, seniors, arīdzan norāda uz sāpīgu tematu – kā skolā jūtas Andra un Lienes lielākie bērni. “Kas ar viņiem notiek, ko viņi dzird, jūs esat par to iedomājušies?” Tēvs arīdzan atgādina Andra teikto, ka Liene viņa dēļ esot gatava atteikties no bērniem. “Man pirmā doma ir – man būtu bail no šādas sievietes,” atklāts ir tētis.
Andris un Liene taisnojas tēvam, ka sazinās ar saviem bērniem regulāri. Andris norāda, ka slavenību bērniem ir šāda dzīve, ka cilvēki pievērš pastiprinātu uzmanību. “Slavenību bērniem vienmēr būs savādāka dzīve nekā pārējiem bērniem!”

“Uz kā balstās jūsu slava?” neatlaidīgs ir tēvs. “Sabiedrība pievērš mums ļoti lielu uzmanību,” atbild dēls. “Jūs pievēršat sabiedrības uzmanību!” neatlaižas Andris, seniors. “Jautājums, kāpēc sabiedrība pievērš uzmanību mums. Paskaties uz mums, kas te ir īpašs?” aizsvilstas dēls, kamēr tētim pēc vārda kabatā nav jāmeklē: “Neviens nav uzdrošinājies tā eksponēties, kā eksponējaties jūs! Tautai baigi nepatīk, ka kāds plātās, un varbūt daudziem, protams, nepatīk tas, ka viņiem nav tas, kas jums ir. Starp nabagiem ar maizi nevajag vicināties!” Andris atbild vienkārši: “Tā ir nabagu problēma.”

Andris, seniors, dēlam arīdzan pārmet, ka viņa aktivitātes soctīklos rada priekštatu, ka Andris nemitīgi dzer.

Andra tētis arīdzan izsaka aizdomas, ka pāris nav nemaz tik laimīgs, kā tēlo. “Laimīgie bauda savu laimi un neārdās tā, kā jūs ārdaties. ” Tēvs uzskata, ka abi viens otru nepazīst un grūtības atklāsies īstie raksturi.
Andra tēvs, kurš nedzer jau gadu desmitiem, atzīst, ka arī viņam alkohols jaunībā sagādājis problēmas. Nu viņš ir nobažījies par Andri. “Kamēr būs šitas [rāda uz šampanieša glāzēm, kas Andrim un Lienei priekšā], nelaime stāvēs no tevis pusotra soļa attālumā.” Pēc šādiem tēva vārdiem Liene metas Andri aizstāvēt, apgalvojot, ka viņš arīdzan daudz sporto un nav tā, ka visu laiku būtu iereibis. “Kāda ir doma, liekot iekšā bildi, kur sejā rakstīts, ka nomauktas vairākas dienas?” taujā tēvs.

“Viņš ir uzbūvējis savu pasauli, iztēlojies, kāda tā ir, un tad, kad saskaras ar reālo dzīvi, kur kaut kas nesapas ar viņa pasauli, tad tā pasaule ir debila, viņa nav īsta,” par dēlu noslēgumā saka tēvs.

Punktu visam gan pieliek Andris pats, norādot, ka šāda dzīve ir viņa izvēle un viņš vēlas “dzert šampanieti ar šo sievieti un dot grīdā 15 gadus”.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019