Kāpēc vīrietim būtu jānodrošina sieviete

Advertisement
Advertisement

Pēdējo gadu tendence - daudziem pāriem nav nekāda prieka no viņu attiecībām. Tā vietā, lai vienkārši izbaudītu viens otru un dzīvi kopumā, cilvēki skaidro, kurš par kuru ir atbildīgs, kurš nopelna vairāk, kurš ņem hipotēku, kurš sēž ar bērnu, kur taisnība... Vīrieši sauc sievietes par muļķēm, un viņas savukārt klaigā par īstu vīriešu pazušanu.

 

Pazīstamais psihologs Oļegs Siļavskis ir pārliecināts, ka vīrietim ir pienākums nodrošināt sievieti, citādi viņš vienkārši degradēsies. Turklāt daba jau sen un pareizi definējusi vīriešu un sieviešu lomas ģimenē, kuru neievērošana izraisa personīgo sabrukumu. Šodien pastāstīsim, kāpēc vīrietim ir vajadzīga sieviete, kas tērēs viņa naudu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vīrietis nodrošina sievieti

Pasaule ir mainījusies: cilvēki dzīvo mājīgās mājās, koki nav jācērt, mamuti nav jāmedī. Bet tajā pašā laikā cilvēka arhetipiskais raksturs palika nemainīgs. Ja cilvēki tam nepakļaujas, tad sākas problēmas - vispirms psiholoģiskās, tad visas pārējās.

Oļegs Siļavskis saka: ”Kopumā mūsdienu pasaulē ir acīmredzami izkropļotas vīrieša un sievietes lomas. Cilvēki pārāk atrāvušies no savas patiesās dabas, viņi dara to, ko grib. Vīrieši aizmirst savas lomas un funkcijas, sievietes zaudē savas.”
Tāpēc mēs arvien vairāk satiekam cilvēkus ar depresiju un vidējā vecuma krīzi. Bija viss labi vīrietim vai sievietei, bet viņi vienkārši sadeg acu priekšā: atstāj ģimeni, pamet savu darbu, sāk dzert ... Oļegs Siļavskis apliecina, ka tas viss ir tāpēc, ka mēs sajaucam mūsu lomas.

Piemēram, vīrietim panākumu gūšanai vienkārši ir nepieciešams pilnībā nodrošināt sievieti. Pretējā gadījumā viņš negūs panākumus, zaudēs dzīves jēgu un pat var kļūt impotents. Daba ir sagatavojusi daudzus sodus.
”Vīrietim tas ir biznesa iznīcināšana, dzīves jēgas zudums, depresija, alkoholisms, impotence. Iespējas, kuras sagatavojusi daba, ir milzums. Sievietēs viņu dabas un pareizā garīgā ceļa pārkāpums izraisa skaistuma zudumu, svara pieaugumu un sieviešu onkoloģiju. Sākumā viss šķiet smieklīgi, it īpaši jaunībā. Kamēr viņi nav apjautuši šīs sekas ... ”- saka psihologs.
”Tāpēc cilvēki, kuri šodien izvēlas savu neīsto būtību, sākumā var baudīt dzīvi, saņemt daudz prieka. Viņiem šķiet, ka viņi atbrīvojušies no nevajadzīgām saistībām: nodrošināt sievieti, atbalstīt ģimeni vai sieviete - kalpot cilvēkam, uzturēt mājīgumu, audzināt bērnus.

Bet cilvēks var priecāties gadu, divus, trīs, un pēc pieciem tas viņu panāks. Un pēc astoņiem tas viņu tā panāks, ka maz neliksies. Esmu praktizējis divdesmit gadus un esmu redzējis tik daudz likteņu! ” brīdina Oļegs Siļavskis.
Saskaņā ar psihologa teikto, katram cilvēkam ir jābūt savai lietai. Nē, ne tikai profesijai, bet lietai, kas ir prioritāte: bizness, māksla, politika. Arī sieviete ir nepieciešama, lai vīrietis realizētu savu potenciālu. Turklāt sieviete, kas viņa naudu notērētu. Pretējā gadījumā vīrietis vienkārši pārvietosies no vienas lietas pie otras, bet nejutīsies kā pelnītājs.
Lūk, ko Siļavskis saka: ”Sievietes palaiž naudu vējā, tas ir acīmredzami. Tikai vispirms vīrietim vajag to nopelnīt. Un tas vienmēr ir norādīts tradicionālajās kultūrās. Piemēram, Austrumos joprojām pastāv tāda parādība kā kalims. Un tas ir pareizi, es jums saku. Tas ir ļoti pareizi. Jo, ja jūs nevarat samaksāt 40 aitas, jums nevar uzticēt sievieti. ”

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019