Kāpēc nav jādāvina fotogrāfijas

Advertisement
Advertisement

Fotogrāfija tika izgudrota jau XIX gadsimta sākumā, bet jau toreiz cilvēki redzēja briesmas iespējā iemūžināt dzīvi kadrā. Bija skaidrs, ka fotoattēli var ietekmēt cilvēka dzīvi, un tāpēc, pret tām nevar izturēties vieglprātīgi.

 

Īpaši tas ir mūsdienās, kad pat bērns var izdarīt desmitiem un simtiem fotogrāfiju ar sava tālruņa palīdzību. Un vēl sliktāk, daļu no šiem attēliem viņš publicē sociālajos tīklos, kur tie būs pieejami visai pasaulei.

Raksta turpinājums
Foto enerģija

“Fotogrāfija ir tieši saistīta ar cilvēka fantomu - viņa energosistēmas kopiju. Un, ja cilvēks skatās uz fotogrāfiju, kur viņam bija labi, tad viņš izsmeļ sev šo enerģiju,” pārliecināts Aleksejs Gubaņovs.
“Ja ar to viss aprobežotos, tad nebūtu nekādu problēmu. Bet cilvēks fotogrāfijas kaut kur publicē. Vai izdrukā un dod citiem cilvēkiem, piemēram, radiniekiem. Un kas notiks, ja tie nejauši uztaisīs šo fotogrāfiju Hartmana tīklā? Kā minimums, sāpēs galva.”
“Ja fotogrāfija vienkārši guļ albumā un to neredz, nekas briesmīgs nebūs. Bet, ja fotogrāfija stāv uz galda un to regulāri kāds apskata, tā ir problēma.Kad cilvēks skatās uz fotogrāfiju, tajā pašā vietā viņš veido redzētā cilvēka fantomu. Tāpēc mums jābūt uzmanīgiem”, - skaidro Aleksejs.
”Mīlestība pret bērniem – tas ir labi. Bet, kad vecmāmiņa uz galda tur mazdēla fotogrāfiju, viņa var gan dot viņam enerģiju, gan arī to paņemt. Jo bērna fantoms jebkurā gadījumā ir saistīts ar enerģijas līnijām ar fizisko ķermeni. Un vecmāmiņa neapzināti spēj atņemt enerģiju, ja viņai trūkst spēka. Ja viņai būs enerģijas pārpalikums, tad dos enerģiju pati.”

”Tāpēc nevar tik vieglprātīgi atdot savu fotogrāfiju, vai to visiem rādītu. Skatiens uz foto veido fantomu, bet tas, savukārt, cieši saistīts ar pašu cilvēku. Izmantojot šo saikni, var ietekmēt cilvēku, atņemt enerģiju, veikt rituālus un tamlīdzīgi,” pārliecināts Gubaņovs.
Tāpat, eksperts atzīmē, ka fotogrāfijas nevar izmest. Un, ja fotogrāfija ir kļuvusi netīkama, tad to var sadedzināt. Bet to nevar izmest. Nevar izgriezt fotogrāfijas, ko bieži daudzi praktizē, mēģinādami izgriezt no momentuzņēmuma nīsto cilvēku.
Lieta tāda, ka kolektīvā fotogrāfijā cilvēki atrodas tuvu, un tāpēc viņu enerģētika ir savijusies, to nevar nošķirt. Pilnībā mijiedarbojas arī šo cilvēku lauki. Tāpēc, cenšoties sagriezt un nošķirt, cilvēks veic vandālisma aktu, tajā skaitā, arī attiecībā uz savu enerģētiku.
Eksperts ir pārliecināts, ka fotogrāfiju nevar mainīt. Vai nu tu to glabā, vai sadedzini - iznīcini pilnībā. Kaut ko sāksi mainīt un sekas var būt neparedzamas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024