“Kāpēc man ir jāpalīdz stulbam sievišķim, kas iemācījās vairoties, bet pelnīt - nē!”

Advertisement
Advertisement

Mūs no bērnības ir mācījuši palīdzēt citiem, bet ne visi seko šiem noteikumiem. Bieži vien lūgums par palīdzību paliek tikai lūgums, un var arī izraisīt naida reakciju!


Vienas sievietes emocionāla atbilde uz lūgumu pēc palīdzības internetu sadalīja divās nesamierināmās pusēs. Mēs arī tev piedāvājam iepazīties ar notikušo un izlasīt šo rakstu.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
“Manā ziņu joslā pastāvīgi parādās sludinājumi par to, ka kārtējā daudzbērnu māte – vientule lūdz materiālo palīdzību. Lūgumi ir vienādi, tikai vārdi – dažādi.

Parasti stāsti tādi: Mans vīrs- nelietis, uztaisīja pulku bērnu, bet pēc tam neizturēja atbildības slogu un aizbēga. Darbā sievieti neviens neņem, un arī, strādāt ar tādu bariņu bērnu nav laika, un bagātu radinieku arī nav. Tāpēc, labie cilvēki, palīdziet, lūdzu, kā kurš var.
Kārtējo reizi izlasot šādu vai līdzīgu paziņojumu, es nenoturējos un nolamājos skaļi par šādu muļķību un bezkaunību. Starp citu, mani paziņas, kuri tajā brīdī bija blakus, neatbalstīja manus uzskatus. Man pārmeta, ka es esmu pārāk cietsirdīga, teica, ka kā sievietei, man, solidaritātes dēļ, būtu jāatbalsta nabaga māmiņu un ka man ir laiks saprast: visi veči – āži.
Apnicis! Kāpēc man ir jāpalīdz kādam stulbam sievišķim, kura vairoties iemācījās, bet naudu pelnīt- nē? Viņai neviens nelika ar varu dzemdēt bērnus tādos kvantumos. Vai tad viņa nesaprata, cik naudas ir vajadzīgs, lai uzturētu tādu pūli?
Ah, jā! Viņa bija precēta un naivi uzskatīja, ka tagad var neierobežoti vairoties, jo vīra pienākums ir uzturēt savus bērnus. Vai viņa vīram pajautāja, cik viņš bērnus grib? Un vai viņš spēs visus uzturēt un sagatavot dzīvei?
Pieļausim, ka sieviete palika stāvoklī nejauši. Bet vai tas ir tik sarežģīti apspriest ar vīru kārtējo ģimenes pieaugumu? Viņa ir pret abortiem, jo bērniņus sūta Dievs? Tad kāpēc viņus ir jābaro kādam citam, bet ne mammai ar Dievu?
Vīrs ir tik slikts, ka aizmuka, neizturot ģimenes dzīvi? Tad kāpēc sieva visu saplānoja bez vīra piedalīšanās? Viņš no ģimenes aizbēga tieši šī iemesla dēļ, ka neizturēja bērnu daudzumu!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019