Kāpēc dažas sievietes izjūt vientulību laulībā

Advertisement
Advertisement

Laulību šķiršanās statistika tagad nepriecē. Vidējais vecums. kādā jauni cilvēki stājas laulībā, pēdējos desmitus gadus, ir paaugstinājies. Cilvēki sākuši veidot ģimeni apzinātā vecumā. Taču laulību šķiršanas procesu skaits, pretēji, ir palielinājies.

Raksta turpinājums - lapa #1
Katrs sapņo par mūžīgu mīlestību un stipru laulību, bet to noslēdzot, sastopas ar grūtībām, kuras viņam šķiet nepārvaramas. Visas viņa ilūzijas un cerības sabrūk, sapnis beidzas ar šķiršanos. Izskatīsim galvenos ģimenes sabrukuma iemeslus.
Ģimenes sabrukums

1. Sievietes tagad kļuvušas ļoti emancipētas. Aizvien biežāk no viņām nāk vēlēšanās neradīt bērnus, kas tiek motivēts ar rūpēm par karjeru un ārējo izskatu. Arī vīriešu vidū sastopami tādi, kuri nesteidzās ar mantiniekiem. Laulība bez bērniem agri vai vēlu izjūk.

2. Vissmagākie iemesli: alkoholisms, narkomānija, viena laulātā spēļu atkarība. Kā arī fiziska vardarbība ģimenē attiecībā pret partneri vai bērniem. Kad zūd cerība cilvēku izārstēt, bet vardarbība pazemo vai apdraud veselību, tad ģimene, protams, sabrūk.
3. Kopīgu interešu trūkums. Cilvēkiem nesader nevis raksturi, bet intereses. Viņiem dažādi mērķi, dažādi uzskati, viņi dzīvo dažādās pasaulēs. Piemēram, jaunie cilvēki apprecās studiju gados. Viņus vieno mācības, studentu izklaides, kopīgi draugi. Taču pēc universitātes beigšanas viņi sāk skatīties uz dažādām pusēm. Tas beidzas vai nu ar strīdiem, vai atsvešināšanos.

4. Laulības pārkāpšana. Krāpt var gan sieviete, gan vīrietis. Cilvēks, kurš kļūst neuzticīgs, ir nepārliecināts par sevi un to kompensē ar krāpšanu, vai ir neapmierināts ar savu partneru vai partneri un meklē aizvietotāju.
5. Pēc dabas vīrietis tendēts sasniegumiem un darbošanos ārpasaulē, bet sieviete – uz garastāvokļa un atmosfēras radīšanu. Ja vīrietis neprot būt uzmanīgs pret sievietes iekšējo pasauli nevis tikai pret ārieni, bet sieviete nesaprot, ka viss tiek darīts priekš viņas, tad ģimene izjūk.
Tādā gadījumā sieviete atrodas laulībā, bet tik un tā jūtās vientuļa. Bet vīrietis izjūt pilnīgu neizpratni un aizkaitinājumu.

Ko gan darīt? Lai cik banāli tas skanēs, vajag mīlēt. Lieta tāda, ka visas šīs problēmas ir atrisināmas. Tās risināt motivē tikai mīlestība.
Тieši tāpat kā sportā, vēlēšanās būt veselam un labi izskatīties motivē regulāri un pastāvīgi nodarboties sporta zālē un lietot sabalansētu uzturu. Mīlestība iedvesmo strādāt ar attiecībām un ģimenes attīstību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019