Kāds darbs būs visrentablākais katrai zodiaka zīmei?

Advertisement
Advertisement

Saskaņā ar Vasilisas Volodinas horoskopu, visi būs veiksmīgi, ja viņi iesaistīsies aktivitātēs, kuras viņam paredzētas zvaigznēs. Kāds darbs būs visrentablākais katrai zodiaka zīmei?


Vēlaties finanšu stabilitāti un materiālo labklājību, bet nezināt, kā to panākt? Viss ir daudz vieglāk, nekā tu domā! Astrologs Vasilisa Volodina apgalvo, ka ir iespējams kļūt par veiksmīgu un bagātu bez milzu pūlēm un smaga darba. Vissvarīgākā lieta ir būt īstajā vietā. Saskaņā ar Vasilisas Volodinas horoskopu, visi būs veiksmīgi, ja viņi iesaistīsies aktivitātēs, kuras viņam paredz zvaigznes.

Raksta turpinājums
Auns

Aunam veiksmi dos vadošs amats. Viņi atklās savu vadošo potenciālu. Šī zvaigznāja pārstāvjiem peļņu nesīs šādas nozares: politika, pedagoģija, jurisprudence un sports. Nauda pie Auniem nāks no publicitātes, cilvēku vadības un fiziska darba.

Vērsis

Vēršiem veiksmi atnesīs finanšu darbošanās. No viņiem iznāks veiksmīgi baņķieri, grāmatveži, ekonomisti. Veiksme naudas lietās pie Vēršiem var atnāk caur darbošanos, kas saistīta ar greznību. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji var kļūt bagāti, darbojoties juveliera profesijā, nekustamo īpašumu un elitāru preču tirdzniecībā.

Dvīņi

Dvīņi var gūt panākumus tādās sfērās, kur nepieciešams publiski uzstāties. Dvīņi ir brīnišķīgi oratori, tādēļ viņiem piemērotas tādas profesijas kā aktieris, skolotājs, psihologs, mācītājs, žurnālists, politiķis, rakstnieks, konsultants.

Vēzis

Vēžiem horoskops iesaka darboties sociālajā un pakalpojumu sfērā. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji varēs sevi realizēt ārsta, zinātnieka, dizainera, pedagoga, friziera darbā.
Foto: oracul.eu
Lauva

Lauvām finansiālas labklājības sasniegšanai nepieciešams nodarboties ar sabiedrisko darbību. Kā likums – nauda pie viņiem atnāk caur slavu un popularitāti. Lauvām ieteicams darboties šovbiznesā, politikā un mākslā. Vēl viņi var sevi realizēt personāla vadībā.

Jaunava

Jaunavai darbos ieteicams sekot stingrai kārtībai un likumiem. Viņiem ieteicams darbs, kurš prasa sistematizēšanu un organizāciju. Naudu nesīs darbs izmeklēšanas struktūrās, finanšu, zinātnes un analītikas nozarēs.

Svari

Svariem nepieciešams strādāt ar cilvēkiem. Viņi kļūs bagāti, strādājot par raidījumu vadītājiem, aktieriem, advokātiem, diplomātiem, pārdevējiem, rakstniekiem un žurnālistiem.

Skorpions

Skorpioniem slavu nesīs darbošanās, kur viņi var analizēt un meklēt problēmas būtību. No viņiem iznāks labi psihologi, izmeklētāji, žurnālisti, zinātnes darbinieki, ķirurgi.
Foto: pulse.ng
Strēlnieks

Strēlniekiem piemīt daudz dažādu talantu. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji var strādāt visur. Diemžēl viņiem nepieciešama pastāvīga attīstība un kustība. Viņiem piemērotas tādas profesijas kā sportists, tulks, veterinārs, žurnālists, tūrisma sfēras darbinieks, bibliotekārs.

Mežāzis

Mežāžiem svarīgs ir statuss un darba prestižs. Tieši tādēļ viņi cenšas strādāt tādās nozarēs, kas dod viņiem iespēju augt un attīstīties. Ienesīgās nozares Mežāžiem: politika, zinātne, banku lietas, medicīna, juvelieru bizness, uzņēmējdarbība.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem finansiālu veiksmi nesīs darbošanās, kurā viņi var pastāvīgi attīstīties. Piemērotākās profesijas – izgudrotājs, zinātnes darbinieks, psihologs, dizaineris, konstruktors.

Zivis

Zivīm veiksmīga būs mākslinieciska darbība. Nauda nāks caur izpaušanos mākslā. Neskatoties uz savu sapņotāja dabu, daudzām Zivīm ir dotības finansiālajā sfērā. Viņi var sevi atrast banku lietās un grāmatvedībā.

Saskaņā ar horoskopu, katrai zīmei ir dotības uz noteiktām darbošanās nozarēm. Tagad jūs zināt, kāda darbošanās būs veiksmīga katrai Zodiaka zīmei 2018. gadā. Esot īstajā vietā, katrs cilvēks var sasniegt finansiālu veiksmi. Vēlam jums veiksmi itin visā!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © torno.lv 2012 - 2019