Kad nevar ņemt un dot uz parāda

Advertisement
Advertisement

Nauda ir izcils cilvēces izgudrojums, bez kura mūsdienu pasauli pat ir grūti iedomāties. Tomēr vienkāršais līdzeklis apmaiņas vienkāršošanai starp cilvēkiem laika gaitā ir ieguvis tik lielu nozīmi, ka šodien mēs redzam reālu naudas kultu.

Raksta turpinājums
Nav pārsteidzoši, ka, mēģinot saglabāt un palielināt bagātību, cilvēki izveidoja un izmēģināja daudzus ticējumus un māņticības. Un šodien mēs ne tikai pateiksim kā ātri piesaistīt naudu savā dzīvē, bet arī pastāstīsim par populāriem tautas ticējumiem šajā jautājumā. Tagad tu precīzi zināsi, kad var aizdot naudu un kad ir labāk no tā atteikties.
Kā piesaistīt naudu savā dzīvē

Lai maks vienmēr būtu pilns, bet kabatās patīkami čaukstētu naudaszīmes, eksperti iesaka pirmām kārtām tikt skaidrībā ar naudas aizdošanu. Un jautājums ir ne tikai par to, ka ir jāatsaka apšaubāmiem aizņēmējiem.
Kad tautas ticējumi aizliedz aizdot naudu:

1. Ja aizņēmējs plāno saņemtos līdzekļus izmantot iepriekšējo aizdevumu atmaksai. Šajā gadījumā aizdevējs riskē pārņemt parādu, piesauc finansiālas grūtības.

2. Ja aizņemto naudu taisās tērēt bēru ceremonijai. Šeit aizdevējs var piesaukt nelaimi saviem tuvajiem. Šādā situācijā labāk ir iedot naudu bez parāda vai nedot vispār.

3. Ja tā ir pēdējā nauda tavā rīcībā, pat ja drīzumā sagaidāma naudas ieskaitīšana kontā. Var ne tikai palikt bez naudas, bet pašam iekļūt parādos.

4. Ja naudu aizņemas baznīcas svētku, arī Lielā gavēņa laikā. Uzskata, ka tādā gadījumā naudaszīmes aizies uz neatgriešanos.

5. Ja naudu aizņemas svētdienā vai tumsas aizsegā. Uzskata, ka tādā gadījumā no nabadzības un izputēšanas neizbēgt.
Ne mazāk skrupulozi tautā izskaitļoja arī labvēlīgās dienas aizdošanai vai parāda atdošanai. Ja par finansiālu darījumu nevēlamību svētdienā mēs jau runājām, tad būs taisnīgi pastāstīt arī par citām nedēļas dienām.
1. Aizdot naudu pirmdienā tautas ticējumi neiesaka. Sagaidāms, ka, ja arī aizņēmējs parādu atdos, tad no šiem līdzekļiem aizdevējam labuma nebūs.

2. Bet otrdienā aizdot var tikai no rīta. Tamlīdzīgas finansiālas operācijas pēcpusdienā tikai veidos parādus pašam aizdevējam.

3. Trešdienas pirmā dienas puse – nav labākais finansiālu operāciju laiks. Bet otrajā dienas pusē kā reiz iesaka izdalīt parādus.

4. Ceturtdiena tautā tika uzskatīta par labvēlīgāko dienu operācijām ar naudu. Ja ticēt pazīmēm, tad ceturtdienā naudai piemīt īpaša enerģētika, kas nes izdevīgumu visiem darījuma dalībniekiem.

5. Piektdiena – neparasta diena parāda atdošanai. Un, ja nesanāca naudu atdot savlaicīgi, tad pastāv liela iespēja piektdienā uzklausīt kreditoru neapmierinātību, tāpēc ar atdošanu labāk nogaidīt. Bet ņemt uz parāda ieteicams tikai no tiem, par kuriem esi pārliecināts par visiem 100%.

6. Sestdienu uzskata par labvēlīgu dienu naudas darījumiem. Tomēr atceries, ka dot un ņemt uz parāda vajag tikai dienā.
Ir daudz veidu kā piesaistīt veiksmi un naudu savā dzīvē. Kāds kļūst par profesionāli savā jomā un rada galvu reibinošu karjeru, kāds izveido savu biznesu, bet kāds cits nolemj meklēt turīgu dzīvi citā pasaules malā ... Bet tas viss – ir tikai veidi, kā iegūt vēlamo.
Lai saglabātu un pavairotu pārticību, ir jāprot pareizi pārvaldīt iegūto naudu, citādi aizdzīt nabadzību būs neiespējami.

Bet kādām “naudas” pazīmēm tici tu?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Nākamais raksts

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:55 20.04Valdis
Uzraksti LATVIEŠU valodā! Šo apģērba gabalu sauc par Žaketi!!
0 1 15:14 30.03Una
Manuprāt ši kūka ir viegli pagatavijama es iesaku šo kūku noteiktj un personām kurām garšo iesaku nogaršot arī šokolādes desu.
0 0 10:06 21.03Enija
haha
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Kontakti | Noteikumi | Par sīkdatnēm | Pasaule caur vārdiem | Fotogrāfija & video | Ceļotājs, kurš gandrīz ceļo | © Torno.lv 2012 - 2024